Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
b r a i n c h i p je napisao(la):
Inace nisam agresivna osoba i izbjegavam svako naslilje. Ali na ovakve izjave mi skace adrenalin i bas bi usi natezao :icon_lol::icon_lol:
Mladi muzjaci sadrze THC, u puno manjim kolicinama nego cvijet zenke, ali ga sadrze. Pusenjem se moze itekako osjetiti pogotovo kod nekih jacih sorti.
to je istina..ali i malo fantazije povecava kik:))pogotovo ako motash josh sjemenke u pljugu....lmao
 
08.10.2007
0
0
0
37
Jel moze neko na brzinu da mi objasni kako se mota i pusi shit
Sutra ce mi neki drug donet sita,a ja ne znam kako se pusi....shit
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ja sam spalio par onih ko mini listica uz grane hybridnih muzjaka i moram rec da je imalo bolji rad i ukus nego roba sto se plasira po nasim cestama... sramota ali istina.
 
11.08.2006
4
0
1
Znam da je vec bilo sigurno , ali jbg. na koju adresu treba da poshaljem kesh(imam adresu u mailu , ali ako mi verujete nikad nisam slao pismo , ne znam koje pismo treba da poshaljem a snashao bi se da ga popunim , samo nek mi pomogne neko ko je vec naruchivao preko aliena) naruchio sam preko aliena i stavio sam send cash , ishao bi sad odma to da poshaljem , pa ako neko zna da mi pomogne :D
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
imas na alien site-u cijeli tutorial sa slikama kako narucit sjeme na sve nacine...

Edit : http://www.growshopalien.com/flashhulpmovies/Orderprocess.htm

Nemoj zaboravit stavit kvacicu na seeds only, znaci da ne trebas nista osim seedova to je neka fora uglavnom koristit ce ti. Novac salji pismom, takodjer mozes alienu slat mail brzo ce ti replayat i uputit te dalje.

Moja preporuka je da platis preko kartice ili zamolis nekog pa mu daj novce ako ti nemas karticu.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Evo mislim da je korisno "okačiti"... zahvaljujući Hareri evo da se okači više.... možda nekom mnogo pomogne



Eto možda nekome pomogne :), ... ako imate problema sa prevodom, recite, pa ćemo prevesti nekako :) hehehhe
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Doktor je napisao(la):
bezze sa, necitas PP???

Nisam ništa dobio... kad si poslao? Sjebo se windoze, pa ponovo na ovom jednom laptopu instalirao sve... (sjebada prava....) de ponovi ga, ako ti nije problem
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
evo vako procitao sam sve na forumu pa bi molio da mi neko kaze ako gdje grijesim u svojoj ideji. prošle godine sam napravio box 1.00 X 0.60 i u njega stavio 4 X 18W neonke 2 X 765 i 2 X 640 i jednu stednu 827 i koristio sam sijeme koje sam skupljao iz trave koju sam pušio međutim nakon 40 dana imao sam biljke visine tek 10 cm pa san odustao. prije 10 dana sam naručio cull tube 400 W i sjeme big bud super skunk. nadam se da ce mi doc. onda mislim u taj box izvadit ove neonke i stavit taj cool tube ja mislim da je 400 W dosta bez ikakvih dodatnih sijalica a onda napravit drugi box sa neonkama znan da moran nac druge brojeve gdje bi držao jednu žensku biljku i radio klonove predpostavljam da taj box mora bit na 24/0 svijetla. zanima me dali ja s tim cool tube mogu za prvi put od početka startat kad one niknu i zanima me poslije kad budem radio klonove dal mogu kad narastu 20 cm stavljat ih pod cool tube ili moran nabavit drugu sijalicu za vegetaciju. ja to tako zamišljam pa ako negdje griješim recite mi
 
13.10.2007
3
0
0
36
momci može pomoć stvarno mi je potrebna!!!!!!!!!!!!!!!!!! radim inndoor i sa koje je stranice najsigurnije narucivati????????????
 
13.10.2007
3
0
0
36
momci koja je najsigurnija stranica ya naručivaanje sjemena ja sam se prijavio y nirvnu!!!!! svaka pomoć dobro došla!!!!1 smok marihuana
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
dr.exit je napisao(la):
momci koja je najsigurnija stranica ya naručivaanje sjemena ja sam se prijavio y nirvnu!!!!! svaka pomoć dobro došla!!!!1 smok marihuana

Pogledaj na vrh stranice..... reklama se non-stop vrti... čak i link imaš :)
Mada ima još mnooogo, ali koliko je sigurno to ne znam, a za ALIEN-a znam da je rega, jer mnogo raje uzima i niko nije imao problema.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Da Alien je provjeren i korektan pokazalo se vise puta puta !

jbg. svaka mu dala ; D
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
50
Smedje osushene fleke mi izbijaju po listovima biljke. A bas sam mislio ostavit je do proljeca za klonove. Jel moze bit da je neka stara biljka ili da se zezam s mjerenjam ph itd. posto isti kompost - smjesa je dosad bio dobar. :(
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ak je stara i bolesna i jos ti stoji na prozoru onda stvarno neznam sta bi reko.... ostavi si ju za ukras jbg ; DDDDDDDDD

za 20 - 40 eura napravis solidan mini box za majku, podignes ju u 1mj tak da neznam el ti se isplati ebavat s ovom bolesnom .............. joj joj joj joj sta cu ja s vama grrrr
 
16.10.2007
4
0
0
47
Imam 2x400w HPS sijalice.dobio sam 10 sjemenki feminizirane ww.nisam siguran da li trebaju neki poseban tretman.je li mi to dosta svijetla za 10 biljki?nisam bas upucen pa ako ima neko da mi malo pojasni. hvala
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ti si ko' onaj šta je dao oglas 'Imam Mercedes, dva BMWa, stan u Zagrebu, kuću na moru ... ne prodajem ništa, samo se hvalim.' :icon_lol:

Šalu na stranu, sa 2x400W možeš i više od 10 komada uzgojit, ako opališ 800W na tih 10 cura to ima čudo da bude. Ne znam koliko iskustva imaš, koju tehniku uzgoja ćeš koristit ... šteta bi bilo da za*ebeš to kad već imaš tako dobre preduvjete.

U svakom slučaju, sretno sa uzgojem. :thumb:
 
15.10.2007
23
1
0
44
Posadio sam par biljcica i sad je doslo vrijeme za presadjivanje pa me zanim jedna stvar ... koristim neki humus koji sam staroj maznuo ... cini se dobar... sad mogu li ja napravit mjesavinu humusa sa stiroporom i pijeskom kako sam procitao na vodicu za uzgajanje i onda presadit ovaj humus u to? kakav bi to ucinak imalo na biljku ? hvala

ovo mi je prvi post a pratim forum vec neko vrijeme... pa pozdrav svima...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.