Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
BipiTripi je napisao(la):

u cvjetanju onih 12 satii mraka moras postovat uvijek !

nije problem ako ti se svjetlo ugasi na pol sata ali je zato problem ako ti se upali kada nebi smjelo ako me razumijes..

: )
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
doomer je napisao(la):
u cvjetanju onih 12 satii mraka moras postovat uvijek !

nije problem ako ti se svjetlo ugasi na pol sata ali je zato problem ako ti se upali kada nebi smjelo ako me razumijes..

: )


hehe ja brijem da sam zaebo zadnji grow,sa pola sata zakasnjenja,paljenja svjetla(moja greska)
kazem samo ja brijem u nekom desetom danu cvjetanja
znaci oprezno!
 
22.04.2008
3
0
0
41
vidicemo

nastavio sam sa rezimom 11/13 nakon ovog sjeba sa strujom pa kud puklo...

mislim da mi je jedino pravo rjesenje bilo uzet UPS i spojit growspace

wish me luck
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
koliko je meni poznato onaj standardni UPS drzi samo pola sata pa nije bas isplatljiv...
jake su te biljke...procvijetat ce one opet...
 
25.04.2008
15
5
3
37
jebo ga ti bitno mi je koliko cu dobit jer imam jako velika pluca.sutra pocinjem radit box-
peace balkan smokeru
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
niko nema pluća da mu treba soba
dovoljan ti je jedan 400w sistem kolika god pluća imao
to je mnogo kvalitetnije i jače nego ulična trava
zato poštedi me molim te
najmrznije je pitanje koliko ću dobiti
pitanje treba da bude šta ću dobiti

pročitaj malo forum da vidiš u kom je filmu
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
mada ja volim pricat o yieldu al o tome ne pricaju iskusni groweri niti ljudi koji se bave marijuanom iz bilo kojih razloga znanstvenih ili potrosackih ili pak onii koji je uzgajaju samo radi ljepote, jednom dok sam u jednom growshopu pricao s prodavacem o razlicitim gnojivima on mi je preporucio biobizz ja ga pito kolko yieldas s biobizzom on kaze : we never talk about yields, only how beautiful they are.......

to bi trebalo biti pravilo mada najveca razlika izmedju dobrih i losjih growera se nalazi upravo u yieldu.

i svaki grower se uvijek nada vecem yieldu.....


ajmo rec da je za pocetnika 0,3g po wattu ok tipa prvi grow..... kasnje 0,5g po wattu pa 0,6

gram po wattu je vec profi grower !

to se ja nadam uskoro postat : P
 
17.12.2007
9
0
0
44
Ej,drustvo,'ajde neka mi neko da neku adresu gde mogu da nabavim feminizirzno seme..hitno mi je.
a sta je bilo s mojim biljkama pisacu u nekom narednom postu..sve su sjebane od muskih.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
powerpeak je napisao(la):
Ej,drustvo,'ajde neka mi neko da neku adresu gde mogu da nabavim feminizirzno seme..hitno mi je.
a sta je bilo s mojim biljkama pisacu u nekom narednom postu..sve su sjebane od muskih.

moro si razlikovat muske u svom growu i tako ih eliminirat, feminizirano sjeme ti je ok stvar al je malo skupo ajmo rec 50 eura za 5 sjemenki mozda ima neka akcija ali opet to ti ne daje nikakvu garanciju jer medju feminiziranim sjemenkama ti je puno veca sansa hemafrodita nego medju standardnim sjemenkama a takodjer hermija je jos teze uocit nego standardnog muskarca a sad ti sam najbolje znas kako ces dalje...

sto se linka tice klikni samo na sponzor vutre alien growshop i tamo ces nac sve....
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
svi griješite
razlika je da su ovi dobri a ovi loši
ja nissam upoznao dobrog koji me prvo pitao koliko ću dobiti

100 ljudi 100 ćudi
100 žena dvjesta hedova
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ha gle, cinjenica je da je yield jedan od faktora.. al ne smije se stavit ispred kvalitee, al najvaznije je dat puno ljubavi u sve to
Tak da dobar grower je dobar ak postigne ono sto je htio (bio yield, kvaliteta, dobra genetika itd..), a los grower... je los grower :D
 
27.01.2008
21
0
0
36
seme je pustilo klicu, sta da radim, da pustim jos koji dan da klica krene u zemlju ili da odmah stavljam pod lampu?
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
moj prvi hidro urod je bio 3 grama jedna biljka( jer sam sjebo stvar) ,znaci deset puta manje od doomerovg prosjeka od 0,3 po watu ali zato je moj prvi soil bio duplo bolji od doomerovog prosjeka znaci nekih 0,6 po watu tj 5 biljaka na 400 sve skupa 240 mgra.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ja ću ti pomoći
pročitaj vodič za početnike
i pogledaj nečiji dnevnik uzgoja

ili da nam svaki dan pričaš koliko listova ima i šta da radiš
nije u redu da se ne upoznas sa osnovnim stvarima
a da tražiš savjete
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.