Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

KaraJack

Aktivan Član
Sacuvaj polen ako je muzjak jak, visok, pun mužjih headova i miris mora biti isto dobar, evo ja svoga muzjaka treniram malo mjenjam mu vremenske uvijete i etc. da budu m.da jaka :p

Da se dovezem na Curing;

koliko me pamčenje sluzi 9 dana mrak + 9 - 12 dana tegla u mraku uz miješanje i kratko luftanje, ali okus dolazi prije klanja kao sta je doomer naveo, biljku treba prije svega oprat ali ipak mislim da sve još ovisi o gnojenju i svako gnojivo daje okus sa velikim razlikama potecialnog razvijanja i zadrzavanja okusa.

Sama wu nakon 10-20 dana mora imat jako dobra miris dosta osijetljiv i opazljiv, to je največi rezultat i kraj postignutog growa.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
hvala na linku... i na ostalim objasnjenjima...
inace muzjak je dobar tj. vutra je dobra vec sam imao zenke od tog semena tako da nebrinem a verovali ili ne to mi bila zadna semenka sad sam nabavio iz slovacke neke neznam sta ali verovatno je ok.... pa hocu da krizam ja cu to danas uvece kad povuce polen malo vlage da mi neispadne iz tih cvetova saseci celog muzjaka staviti na papir otresti ostaviti jedan dan da se susi pa u plasticnu kutiicu...
pa se onda cujemo sta sam uradio u cvetanju mojih biljka...
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
za sakupiti polen... najlon vrecica za domacinstvo, naelektriziras je preko veste, rasiris (nemoj puhat, nebi trebalo biti vlage u njoj) stavis mudonji preko **** i treses. Polen ce se vatat za stijenke kese. Zatvoris kesu i to je to. Za duze periode trebao bi osigurati da se ne stvara vlaga unutra, kondenzacijom i kozna kak jos, pa recimo nabavis one loptice koje gljivari koriste za susenje biljaka (ma oni kurcici sto upijaju vlagu u skladistenoj robi) ... a ma mozes i malo rize ubacit, trebalo bi biti slicno.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
pa kad pitaš gluposti
ako nisi skapirao čemu služi ventilator ni ne počinji grow
jer nema smisla da kreneš u praksu ako teoriju nisi skapirao
po tvom pitanju se vidi da nisi ni pročitao vodič za početnike ili nečiji dnevnik
nema potrebe da ti mi sve ponovo pišemo kad je to davno obrađena tema i elementarna stvar
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Moze..
Staklo se inace koristi jer je jeftino, lako dostupno i inertno.. ali posluzit ce i druge posude od kvalitetnih materijala..
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ovisi koliko dugo cvjeta ta genetika.. ali uglavnom reko bi da je to kasno za vecinu indica/sativa hibrida. Racunaj da sjemenu treba 4 tjedna da sazrije. Ako ti biljka izgleda sativa dominantno ili znas da cvjeta 9 tjedana ili duze samo izvoli..

U suprotnom mozes pokusati oplodit donji headic pa ga ostavit da "prezrije" kako bi sazrilo sjeme na njemu, ali onda ti nece bit bas nesto za pusit ako ti i uspije dozrit sjeme.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
High Times je napisao(la):

biljke su mu bile shit, mozda tek niknule.

a cuo sam za tog lika iz pule da je dilo speed a i nasli su mu speed doma, te da je svojim pjesmama izazivao vlasti i politiku tako i policiju i kad takav momak pjeva, dila speed, uzgaja marihuanu i fura dredove kakav si drugi ishod mogo ocekivat ?

jedino me shokiralo da za 15 grama speeda dobio 2 mjeseca zatvora

a za 2 biljke koje je uzgojio i koje su tezile 2 grama sve skupa dobio 2 godine zatvora (tek su niknule)

jebo te bog sta rec.
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
a sta rec....apsolutno nista.... zakon iza kojeg stoje svi politicari tako rec, zakon koji je

prepun rupa i tako dalje . ovakvi slucajevi i slicni a ima sam bog zan koliko

je sramota za cijelu RH . da imam bilo kakve veze sa MUP-om , majke mi moje rodene

mene bi bilo sram stajat iza takvog zakona .

KATASTROFA !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.