Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
TwoToneArmy je napisao(la):
hvala hrvoju iz white stonesa što mi je jedini odgovorio na ovo tesko pitanje koje zahtjeva dugacak i kompliciran odgovor
:family1: tenx momci i djevojke

Ovo ti nije trebalo
Odgovor si dobio u roku odmah i ne vidim zašto bi ti svi ili njih 10 trebalo odgovoriti na pitanje...
ako ti se ne svidja sto radiš onda ovdje...
bas mi tvoj post digo zivce da znaš nas nekolicina se tu trudi odgovarati ljudima na pitanja i onda dobiš ovak neš e pa fino
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
tambura je napisao(la):
nadam se da je uspjelo slanje slike.
Pa prije slanja, pogledaš kako će izgledati post, ako tu bude slike, biće i kad postaš na kraju .... Imaš pored "Pogledaj Post", i takav će ti biti kad ga pošalješ....
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
balcan_smoke je napisao(la):
začepiš rupu prstom odozdo
uzmeš čašicu za lozu (o,03l)
i mjeriš lagano (nemojte se zabrojat)

a ako uzmeš veću stavi manju izmjerenu u sredinu i ponovi postupak sa čašicom
živjeli

p.s. kupi pola kila skila


Hahahahh :ludaci_lol::ludaci_lol:
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
Bezze_Sa je napisao(la):
Uuuuu katastrofalna greška.... paa zar nisi vidjela slučajno kad si stavljala zemlju, mislim da nema rupe, inače saksije obično dodju sa izbačenim (4 obično) "pipka" koje samo odrežeš nožem..... al' sad ko zna kakve si posude koristila, elem bilo koje, dole moraš drenažu napraviti.....
S obzirom da su male biljke, sad će one početi, i mislim da će preživjeti 100% !!! Samo svjetla, stavi na 20/4 režim.... (ja tako uvijek radim....) ili nekad 24h (ostalo mi od klonova :) LOL)
kupila sam novu zemlju.pravu.bas za pocetak-crna sa bijelim kuglicama-skupa ko vrag.20 litara kosta 12 eura.kupila sam i casice za sadnju od nekog papira koje se posle raspadnu u zemlji.te koristim i za sadnju napolju.
presadila sam pazljivo da ne ostetim korjen,usput sam popusila i jedan lagani dnevni i sad znam da ce sve biti super.
u onoj staroj zemlji u kojoj su bile,nasla sam neke sitne crne musice kao one koje se skupljaju na trulom vocu.tu sam zemlju bacila napolje u hlednocu.valjda ce sad vise krenuti.
 
13.08.2006
0
0
0
Poz svima,evo je o5 nesto da priupitam. :) stvarno me mrzi da listam celu temu tako da neznam dali je neko vec pitao ili pricao o ovome. nesto sam surfovao i nadjem sledeci sajt ***********.com i vidim da prodaju kompletne homebox-eve,pa me zanima dali neki od znalaca ovde zna dali su njihovi boxevi dobri za kupiti?
 

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
Stoner je napisao(la):
Ovo ti nije trebalo
Odgovor si dobio u roku odmah i ne vidim zašto bi ti svi ili njih 10 trebalo odgovoriti na pitanje...
ako ti se ne svidja sto radiš onda ovdje...
bas mi tvoj post digo zivce da znaš nas nekolicina se tu trudi odgovarati ljudima na pitanja i onda dobiš ovak neš e pa fino

dobro stoner, odgovorio sam mu, nema veze sad.. nemoj ga odma napast tako:thumb:


TTA- nema problema :thumb:
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
Ljudi pomagajte...
Ne razumem se u struju i ostalo..
Tako da neznam sledece...
Pocinjem sa uzgojom kroz koju nedelju..(trebam da skupim pare za svetlo)
I nasao sam jednu dobru sijalicu CFL , ali neznam kako da je ukljucim...tj. sta trebam da kupim pored toga...da bi povezao sijalicu do struje...

evo i slika http://www.***********.com/slidesho...01707840&imd=ff2ebefda7a86640913f16fa35952988

Tako da molim vas pomozite...
Mozda je glupo pitanje...

:watchplant:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
moze biti to je nekih 6000lm i jos ako moze da ubacis jednu plavog spektra to bi bilo ok ja imam 4 i biljke napreduju za sad pogledaj moj dnevnik , planiram ubaciti jos 4 tako da ce ih biti 8..
za vegetaciu treba plavi spektar ali ja sam moje sa crvenim odradio tako da ako bi samo jednu ubaci plavag spektra i 4 te crvenog spektra trebalo bi biti bilje nego kod mene samo te osram se dosta greju ja imam problema sa tenperaturom tako da resi ventilaciu...
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
Nasao sam sijalicu HPS 70W kosta 3000 din full complet ali razocarao sam se kad sam video 6000lumena da daje.E sad pitanje da li mogu s tim da odradim samo cvet. 12/12 odma da krenem?:watchplant:
 
20.01.2008
19
0
0
38
cao drustvo,danas sam stavio cure na klijanje, hteo bih da napravim monstrume od njih,stavi cu 600w mh za veg,da li je to dobar put! Kazite mi kad je najbolje da ih presadim, da cekam da zavrse veg ili nekad tokom 8eg faze
 
24.02.2007
17
0
0
HOLSTEN:
Zavisi koliki ti je box i koliko biljcice planiras da teras. Ako je PC box to je po meni OK. 12/12 mozes odmah da krenes ali bice manje prinosa. Pogledaj dnevnike uzgoja. Ja radim samo 12/12 na oko 8-10 nedelja i nije loshe :))) Malo ali slatko.
Moje skromno misljenje :)
Poz.
 
17.10.2008
18
0
0
38
Pozdrav,
spojio sam 12v ventilator na 400w napajanje od pc-a. On se vrti al dosta slabo ili nikako. Prebrikao sam zelenu žicu sa crvenom, jel trebam još nešto napraviti ili mi je napajanje u k....?? pozzz
 
17.10.2008
18
0
0
38
hipolizac je napisao(la):
Pozdrav,
spojio sam 12v ventilator na 400w napajanje od pc-a. On se vrti al dosta slabo ili nikako. Prebrikao sam zelenu žicu sa crvenom, jel trebam još nešto napraviti ili mi je napajanje u k....?? pozzz


Pogrešno sam radio. Zelena žica se spaja sa masom(crnom žicom).
Našao sam fino objašnjeno kako se stišavaju pc ventilatori. Nije loša fora, al onda bi ih trebali imati više komada u box-u, al bi tiše radilo...


http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=22347
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
mobyy je napisao(la):
HOLSTEN:
Zavisi koliki ti je box i koliko biljcice planiras da teras. Ako je PC box to je po meni OK. 12/12 mozes odmah da krenes ali bice manje prinosa. Pogledaj dnevnike uzgoja. Ja radim samo 12/12 na oko 8-10 nedelja i nije loshe :))) Malo ali slatko.
Moje skromno misljenje :)
Poz.
Poz i tebi.....nego ocu PC box da pravim ali malo mi lumena ima samo 6000 premalo mi je nesto bas premalo to me iznerviralo kad mi reko lik.:violent018:
 

Ikac

Banned
Banovan
22.11.2008
1
0
0
33
E ljudi, ovako, ja sam pocetnik u svemu i nisam pusio vutru, a i ne nameravam, ocu da je uvaljam za neke likove. E sad zanima dal u svakom ketu koji se kupuje na ulici ima semena...Gde da nadjem seme, a da ga ne narucujem?Ovo pitanje malo nema veze sa postovima koji vi ovde pisete posto ste vi svi vec ovde pro u growovanju, ali jbg, ovo je tema gde se pita sve sto vas zanima xD
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
Holsten
NIJE TI PREMALO 6000LM ZA PS BOX A MOZES DA UBACIS DVE STEDNE KOJE IMAJ OD 1200 DO 1500LM I VEC NIJE PREMALO A NIJE NI TAKO BILO PREMALO .. PROBAJ NISTA NE GUBIS A SVASTA NAUCIS
POZZZDRAV
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.