Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.690
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
green b -sve je moguce
skunjara gnojivo mos kupit u vecim trgovinama ...ma bilo gdje
a ako zelis nesto specificno ovo mozes iskoristit (bar to nije kaznjivo)http://www.***********/Kategorija.aspx?cat=4

postar ti donese kuc....
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Gensbuster je napisao(la):
, ali su ok, zdrave i bujaju. Kada sam ih stavio na 12/12 bile su izmedju 30 - 38cm; danas, tocno dva tjedna kasnije su 60cm. Spol se pokazao dan-dva nakon sto sam ih stavio na 12/12, medjutim, na tome je stalo. Pistile su se u to vrijeme (dakle dva tjedna na 12/12) mozda malo povecale i pojavile na vise mjesta na biljci.


bro cvjetanje traje 7-8-9-10 tjedana
sigurno znas kolko tvojoj sorti treba
e pa proslo ti je TEK 2 tjedna
sad kad su naglo narasle nece vise puno rast u visinu
nego ce se debljat bez brige.. narast ce joj debele sise, sad je tek u pubertet usla :D
svasta ta biljka napravi debelu krmacu od sebe za 6 tjedana
samo joj daj ljubavi kako i jesi do sad i bice ti dobro



skunjara je napisao(la):
moze mi neko reci kakvo gnojivo da koristim..???i gdje to mogu kupiti???

u ducanu za gnojivo
reci da te mile poslo
 
30.09.2008
18
1
0
44
@ Tarki

Ma da, jasno mi je, samo ne znam da li oni misle (napisali su 7-9tjedana) na cvjetanje od kada se budovi vidljivo pocnu formirati; kada pokaze spol ili jednostavno kada ih stavim na 12/12. Takodjer me zanima do koliko to cudo jos misli rast, drzim ih na nekih 50-ak centimetara od lampe, a zbog relativno dobrog hladjenja mogao bi ih pustati da se vinu do 30cm od lampe i onda ih pocinjem spustati, a sve skupa, ako narastu preko 110-120cm max, najebao sam. Vec sada su 60cm divljakuse, a samo su 2 tjedna na 12/12 :D.

Nego, budem postao sliku sutra, pa ce valjda biti jasnije.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
Gensbuster
ima negdena forumu kako se savije gornji vrh ... ako raste u visinu tako dobijes na visini..
stisnes ga prstima i presavijes al tako da nepukne on nastavi normalno rasti ..
saceaj jos da vidis kako ce da napreduju pa ako budes morao onda savijes lepo vrh i nema beda sad ako neko zna gde je slika ta sa savijanjem vrha nek u je postavi ....

kolko mogu rasti zavisi od genetike uslova i od mnogo cega al neboj se bice to ok...
najbolje je da pocnes da planiras kako da ih savijes... preporucio bi da to bude tako sto ces ih saviti tako da ti vrhov nebrane dolasku svetla do donjih grana pozzzz
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
ZOKI je napisao(la):
ima negdena forumu kako se savije gornji vrh ... ako raste u visinu tako dobijes na visini..
stisnes ga prstima i presavijes al tako da nepukne on nastavi normalno rasti ..


nije to dobro radit u cvjetanju
pogotovo ne s top kolama ako ne znas to odradit pukne ti pa si lizes jaja :D
u veg i ranoj veg da
al to je velik stressss
a stres u cvjetanju nije dobar

gensbuster vidices i sam kloko ce rast
ak vec imas dobru ventilaciju u boxu pushaj ih sto blize svjetlu ak ce bit potrebe
al to ces sam vidit kroz koji tjedan
ako ce bas bit frka sa visinom (a mislim da nece makar opet reko sam ces vidit)
fino vezi te hedove sa spagama ili necime ih savij a da ne puknu
u stranu od lampe i tojeto


igraj se malo s njima bro :D
:maryjane:
 
08.08.2008
13
0
0
47
reciimo da sam izgradio mali sobicak od 3,4 kvadrata sa tajnim prolazom ,pitanje je dali policijki pas moze najusiti kroz ciglu jer tamo bi se nalazilo 15,20 biljcica a znamo da je to jak miris !!!
pitanje je kako zajebti psa????
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
nebi trebali namirisati.psi njuse samo tamo gdje im policajac rukom pokazuje.mislim da najvise 2 metra osjecaju ali ne vjerujem.prosla sam 20 puta pokraj pasa na granicama i nije bilo frke.uvijek na rastojanju.a ako ti imas zid izmedju,onda nema frke.ne postojr psi koji kroz zid mogu njusiti.to imas sam u filmovima.
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
decki pa vi ste bili u pravu.napravila sam ko sto ste rekli-promjena zemlje-priblizila biljke k svjetlu,stavila svjetlost na 20/4 i ljudi moji-one su podivljale.sad su nekih 25cm,ali su vec sada masne,socne ,zelene.cim nadjem vremena -saljem vam dokaz.ako ovako nastave,ovim cu ih brati. :prof10:
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e bas to sto laid kaze... pas ti modje namirisat vutru na ruci samo ako si u šaci imao hed i to dost dugo nakon sto si ti njega dirao...
i najbolje je vutru spremit neposredno (pije puta,granice) u "nezarazenu mirisom" vrecicu ili sta god jel miris prolazi kroz te stvari i te stvari mirisu po tom. (te zapravo pas ne osjeti kroz rezervar auta recimo nego je taj miris izaso van... a s obzirom da ti je tu zid.... hm...mozd bi moglo proci.. ovisi o izolaciji i putevima ventilacije... a ono i to je masa bilja tak da psi bi negdje nesto nanjusili garant.
al mislim ipak da nebi nanjusili ili bi se igubljeno pogubili.. tak da ak nis sumnjiv probaj.
a i pas netrazi ako se to nezatrazi od njega (nadji ig***** i te spike)- (pogledaj si video od b.cooper"never get busted")
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
ma nemogu nanjusiti.kad se pretrazuju auti-pas se stavi u prtljaznik i onda policajac ide sa rukom i pokazuje mu gdje treba njuskati.a ti mozes naprijed sjediti i imati vrecicu u torbi-pas to nece nanjusiti-jedino ako mu policajac pokaze da i tebe treba pretraziti.
 
01.10.2008
28
1
3
50
Imam u boxu 5 biljaka.
Imaju 3 nedelje.
Posle klijanja isle su u posudu od 5 litara.
Prve dve nedelje svetlo 24/0
Treca nedelja 18/6
Svetla za vegetaciju neonke 865
Drzao sam blizu svetla tako da nisu velike ali su zbunaste.\
Sad sam odsekao vrhove, sad im je visina oko 12-14 cm.
Planiram jos 7 dana vegetacije i posle toga cvetanje 12/12

Moje pitanje se odnosi na presadjivanje biljaka.
Da li mogu u ovim posudama da sacekam da pokazu pol. Muskarce kad izbacim, da presadim samo zenke u vece posude. Ili to moram da uradim dok je faza vegetacije.

Sa obzirom da sam im sad odsekao vrhove da li je dovoljno 7 dana da biljka dodje sebi.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Prvo nek se oporave od rezanja, mislim na stres, iako si trebao to davno, mislim prije, obično se reže ono kad izbaci drugu internodu (one oble listove ne računaj!!!) sad moraš pustiti malo da se "oporavi" od reza, pa tek onda na presadjivanje i naravno u vegetaciji....
ja bih malo odložio cvjetanje, makar na još 14 dana.... ako si je sad cjepno, 7 da "dodje sebi" i onda presadjivanje (što veće to bolje.... manje ćeš se zezati sa pH, gnojivom i ostalim,... tako da to tebe je u kolike posude...
U tim posudama sad u kojima su ti, ne može ti pokazati spol, dok ih ne staviš na 12/12 i nakon 14 dana bi trebalo da izbaci spol, ali tad ti nema više presadjivanja, jer možeš skrooz da ih shebeš....
Uglavnom uradi presadjivanje dok su u veg....
na kraju krajeva, mogu one i u toj 5L do kraja, bez presadjivanja....ali ako možeš bolje bi bilo, tj. bolji će korjen biti, jači i veći i samim tim će i biljka biti bolja :)

pozz & sretno
p.s. trebao si koju sliku poslati....:)
 

kasper

Banned
Banovan
12.12.2008
0
0
0
39
hi ljudi.novi sam u ovome pa me zanima sto je sa spricanjem hedova,radi boljeg djelovana?
 

kasper

Banned
Banovan
12.12.2008
0
0
0
39
i zanima me jos kada je biljka spremna za cvjetanje tj. kada da promjenim rezim na 12-12.?tnx
 
12.09.2008
14
0
0
43
zanima me kakve su posljedice za biljku koja je od prvog dana vegetacije ispod hps-a?
.......
jer uz vegetaciju pod stednim sijalicama imam i jednu biljcicu pod hps-om koja se nimalo ne razlikuje od onih koje su pod stednim
znaci sve isto;velicina,boja,sve,......?

jednostavno nece bit hedova ili sta? ja sam mislio da se biljka uopste nece razvijat akad ono ::::::::::)uf sto sam naduvAAN................
hvala pozdrav ekipi i stvarno vas cijenim


:respect:
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
gdje u sloveniji je moguće pronaći shop da mogu kupit sjemenke bilo je negdje na forumu spomenuto ali nemogu naći pa ako tko zna moliću lijepo jer idem sad neki dan idem u deželu pa ako bi mi bilo u blizini pa da posjetim
hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.