Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
Njegov stari je elektrićar i radi za grad itd, ali kada on bude to mogo da mi da ja ću njemu ljepo reći da on meni da komplet i to je to a ćim ja dobijem nabaciću slikicu pa da vidite jeli to, to.
bice super ako je, barem to neću morati kupovati i onda mi samo ostaje PH metar za kupiti a sve ostalo sam dabavi i box sklepal 70x70 i visina 100cm.
I stari hvala na informaciji. :D
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Bilo bi ti dobro kad bi ti box bio malo veci u visinu ako imas mogucnosti.100cm je malo ,osim ako neces raditi LST na biljci...Ako imas HPS u reflektoru to ti oduzme 15-20cm i ostane ti 80cm,posuda ti je nekih 20-30cm..i ostane ti 50cm visine...HPS grije i ne smije biti preblizu.ostane ti jakoo malo prostora.Stoga visinu sklepaj vecu jer ce ti trebati.
HP metar...kazes da nemas bas para.Za pocetak prodji malo forum i skuzit ces.Moj savjet ,za ove dane bez para :) je da kupis trakice u petshopu za 30-ak kuna.

A tekucinu za smanjivanje PH vode imas u *********** i malo se poigras sa mjerenjem.Ja osobno PH metar nemam .u planu je,ali ne uskoro.Samo prokuham vodu i dodad gnojiva... i sve sljaka.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ljudi to neka vam bude pravilo uvijek ako je ikako moguće povećati ukupni volumen grow prostora sad dal to u visinu i širinu proporcionalno ili ne to je stvar izbora i mogućnosti no kažem uvijek veći volumen a zašto jer je kako je volumen prostorije veći veći je i volumen zraka koji stane u tu prostoriju a veči volumen zraka se teže zagrije od manjeg čista logika ... usko povezano i sa ventilacijom te odabirom odgovarajućih ventilatora jer se u kalkulaciji ventilacije koristi volumen prostorije znači vis x šir x dub = volumen
preporuca se da se u grow prostorima napravi kompletna izmjena zraka u vremenskom intervalu od svake 3 min no ja vam preporučam 1 min.
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
ja opet imam problrmcic.ako su posude 15 litara,kolike smiju biti biljke kad se posalju na cvatnju?sorta white widow.bojim se da ako budu prevelike nece biti dosta hrane za cvjetove!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
bice hrane ak ih hranis
dakle gnojis
to se ne moras bojat

jedino ak ti izrastu prevelike za box
tak da ak mislis da bi moglo bit problema
baci ih na cvat odma
a i ne moras :D

aj z
 
22.12.2008
1
0
0
39
imam jedno pitanje,nemam nikakva iskustava sa bilo kakvim uzgojem,,pa me zanima da li mogu sad da krenem sa tim,da li ima neke veze zbog vremena.....
Biljka bi bila u stanu,,i radio bi sve sto pise na forumu....
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
djokapantic je napisao(la):
imam jedno pitanje,nemam nikakva iskustava sa bilo kakvim uzgojem,,pa me zanima da li mogu sad da krenem sa tim,da li ima neke veze zbog vremena.....
Biljka bi bila u stanu,,i radio bi sve sto pise na forumu....

ako ce ti biti u stanu napravi si boksic i ne baziraj se na vrijeme vani ... :cool44:
 
22.12.2008
0
0
0
39
Vanjsko vreme nije bitno, cak neko rece na forumu da je lakse braniti se od zime nego od vrelina...
Ja upravo pocinjem zimski grow pa bih kacio i slicice...
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
Khhhm..mozda je glupo pitanje..al me vec proganja u glavi danima!
Zanima me...dali je dobro zalivati biljku kupovnom vodom..do tog zakljucka sam doso tako sto sam razgledao flasu i video da ima sledece sastojke.. :ninja:


Sastojci: mg/L
___________________________________
Natrijum (Na) 38.0
Kalijum (K) 3.2
Kalcijum (Ca) 36.8
Magnezijum (Mg) 22.0
Bikarbonati (HCO3) 293.0
Hloridi (CI) 4.0
Sulfati (SO4) 18.1
Suvi ostatak na 180*C 288.0
____________________________________

Paljite odgovoreeeee...


Namucio sam se oko ovoga..plz don't spam..

:hippy:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
gle zasto ne citas i pretrazujes forum i pitas pitanja na koja su odgovori dani puno puta a bash nedavno sam o tome pisao i ja u temi koja je u sticky cini mi se stoga odi i citaj i ne gnjavi ljude ...
 

octo

Aktivan Član
27.09.2008
81
0
6
45
bok ljudi kao što prije rekoh prije 5 dana naručio kod kanabisa a još nije stiglo pa neznam dali da ih kontaktiran uvezi tog ili da još čekam pošto su mi rekli da su poslali sutradan od narudžbe ajo nema pa me zanima
molim preporuke
 

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
nemoj da se sekiraš
dostava ponekad može da traje i oko 7 dana ovisno o tome gdje živiš
doduše kad sam ja zadnji put naručivao zagubila se narudžba jer im je pao sistem...al su zato u znak isprike poslali extra 20 g guarane...korektni su ljudi
ako ti do 5ka ne dođe pošalješ im mejl pa nek se objasne...al ak si nestrpljiv ti odma piiši
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
kao sto sam vec napisalamoje bijele udovice su momentalno 40 cm visoke.posude u kojima rastu su 10 litara punjene sa zemljom za kaktuse.trebale bi na cvat,ali da vas prvo pitam.dobila sam od djeda mraza velike posude u koje ide 80 litara zemlje pa sam mislila da ih je mozda bolje presaditi da ima korijen vise mjesta i da se cvjetici onda bolje mogu razviti tj. da biljka bud veca i masnija. mjesta imam i nije problem.da li je to pametno ili da ih odmah saljem na cvatnju?unaprijed hvala majstori.:love001:
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Naravno da je pametno, presadi ih u vece posude. Uzmi neku drugu zemlju i pomjesaj je sa perlitom. Zemlja bi trebala da bude 5.6-7.0 ph vrijednosti, takvu zemlju za cvijece, povrce i voce mozes naci svugdje. Perlit mozes naci u poljoprivrednoj apoteci (makar ga ja tamo uzimam). Ako ne nadjes perlit uzmi stiropor i razbucaj ga u kuglice, to mozes koristiti umjesto perlita. Nabavi Slavol* i zalivaj ih ponekad sa njim, mineralna djubriva koristi minimalno. Nekada je bolje da im dajes manje, od mineralnih djubriva i neisprane zemlje prije branja imaju bzvz ukus. Pocni da ispiras u zadnje 2 nedjelje ako mozes.
Nabavi neku dobru lupu, rucni mikroskop ili dobar foto-aparat za makro i kada bude 60% braon dlacica pocni da posmatras trikome. Trazi promjenu iz providne u mlijecnu ili braonkastu (crvenkastu). Ako nemas nista od pomagala za uvecavanje pokusaj da primjetis tu promjenu golim okom i beri kada trikomi imaju mutnu boju. Sto vise cekas to ce biti vise cbd-a i drugih supstanci, trava ce imati jaci stond, a ako beres ranije veca je mogucnost da ce da dize, ali i da ce rad biti kraci ili plici.

* http://www.slavol.co.yu/
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
ja sam njih vec presadila.stavila sam po dvije u jednu posudu od ukupno 80 litara.sad imaju mjesta dovoljno.imam takve tri posude po 2 biljke.zemlju sam im stavila isto kupovnu-za kaktuse(bila je skupa 10 l-7,50 eura) ;iznad njih je lampa od 400 hps pa ih sad pustam da jos malo narastu.onda idu na cvatnju pa da vidimo kakve ce biti...:shit2:
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
Prodajem lap top ACER Aspire 5520:
*AMD Turion 64x2 Mobile technology TL-60 (2.0 GHz, 2x512 KB L2 cache)
*Up to 752MB NVIDIA GF 7000M
2GB DDR2
250GB


Pa bih pitao dal neko hoce da kupi...
iz beograda sam.. :)
dogovoricemo se za cenu.. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.