Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
02.02.2009
9
0
1
34
Hvala svima na savjetima ipak če ostati u ormaru preko dana malo na prozor... :) Imam tuš kadu neam otvora dolje, podstanar sam sam :) pa je nebitno di je. U komp nemogu imam laptop :)
 
03.02.2009
6
0
0
32
Prvo pozzzz svima,jer sam se tek registrovala.a onda da pitam koje su najgore posledice varenja...mislim sta je najgore sto se moze desiti,posto se u subotu moja drugarica toliko sjebala da nije mogla da se pomakne ukopala se u jedno mesto i onesvestila...jesu li to ok reakcije???
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
najgore sto ti se moze dogodit je da ti otpadne ruka.. ili noga cak
tako da eto, tvoja kolegica imala srece :D

rul no 1
nemoj pushit ako ti skodi
i to sto se onesvjestila to joj vise psihosomatski
zabrijala je rekli bi
di ces se onesvjestit od vutre, jedino ak ste opasne cure pa imate kilu na dan
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
El bi bila velika steta za biljke da od sjemena do berbe u 2-3 navrata budu spremljene na 2-3 dana u neku kutiju...znaci bez svjetla, bez puno zraka... radi se o samocvjetajucoj sorti... jbg...ako zelim uzgajat biljke ce to morat moci izdrzati....
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
sta to stvarno veliki bad? :sick:.... pa to bi u tih 2.5 mj koliko bi otprilike trebo trajati uzgoj bilo najvise 10 dana a puno vjerojatnije nekih 5 dana..... a ostatak vremena bi uzivale... tak sam se nekak opet zagrijo za uzgoj... ma ni meni to cak ni tolko da sad ja ne moram vise kupovat nego ko i kad sam outdoor uzgojio ono milo mi pusit plodove biljke koja je samnom od malena....
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
tifani je napisao(la):
Samo ti stavi pod kadu, i neboj se ima da za dva tri dana niknu, kao drugo dobro je i mjesto za sakriti da ti neko nenadje od tvojih jedino ako nisi sam, provjereno milijon putam sam stavio ne samo ja i moji svi drugari sto gaje i nikake mracne zajebancije nismo pokupili :dog_walk2: jedino ako si nehigijenicar da pod kadom imas zohare koje vole da jedu sjemenke od marihuane neisklijale :signs046:
nekad nesto treba u zivotu probati da bi se naucilo.

to definitivno ni jedan ozbiljan grower nebi ni probao jer nema smisla
nisu životinje problem,valjda to shvataš

dakle neke stvari nemaju smisla da bi se probale:assshaking: :assshaking:,


preporučujem sterilnije mjesto koje nije non-stop vlažno
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
@ DirtyD
Sto se tice uzgoja ako nemas mogucnosti bolje nemoj
imat ces vremena kasnije. Vjeruj mi ne govorim ti bezveze znam tocno kako ti je
ako kazes da si zagrijan, a ako si jos s starcima vjeruj mi nije vrijedno zezanja
jer ako te skuze promijenit ce ti se dosta toga u zivotu.
Poslusaj moj savjet.

PS: sory za OT
 
24.09.2008
29
1
0
40
cao
kazite mi posle kolko vremena se vide neke promene kad se prebaci biljka na cvetanje tj. na 12/12 ?
i koliko cesto ih treba dubriti-hraniti kad je u fazi cvetanja ?
hvala
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
deyana je napisao(la):
cao
kazite mi posle kolko vremena se vide neke promene kad se prebaci biljka na cvetanje tj. na 12/12 ?
i koliko cesto ih treba dubriti-hraniti kad je u fazi cvetanja ?
hvala

Spol na biljci ces vidjeti nakon 10-20 dana ali ti isto zavisi koliko su ti velike biljcice i pod kojim su svjetlom. Sta se tice djubrenja uvjek stavjalj pola propisane doze ali bi bilo najbolje da si sam procitas na forumu o djubrenju jer je sve objasnijo Slo Era i ovisi ti cime ces djubriti.:icon_arrow::icon_arrow:
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
G e r o n i m O je napisao(la):
@ DirtyD
Sto se tice uzgoja ako nemas mogucnosti bolje nemoj
imat ces vremena kasnije. Vjeruj mi ne govorim ti bezveze znam tocno kako ti je
ako kazes da si zagrijan, a ako si jos s starcima vjeruj mi nije vrijedno zezanja
jer ako te skuze promijenit ce ti se dosta toga u zivotu.
Poslusaj moj savjet.

PS: sory za OT

ma nisam sa starcima,a i onak dok sam bio je i stara zaljevala prvu biljku, ni me se odrekla :)..al sam moro berbu obavit tako da ne skuzi a i mislila je da nisu zenske.. ko sto kazem samo najvise 10 dana bi morala biti sakrivena ako mi dodju starci.... a opet razmisljam...kazem fino uzgajam jer mi gust... al ne bi jos to, rano je, trebam jos neko vrijeme da vidi da na faksu dobro sve rjesavam... a ovako znamo koga bi okrivila ako ne bude svek kak treba...
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ideja!

sto se tice povecavanja vlage i snizavanja temperature....
sta mislite da uzmemo neku casu(teglu) nju fino vodom napunit stavit u zamrzivac da se to zamrzne fino i onda u box stavit pod ventilator neki..... pa ono mislim da bi to pomoglo nekom neka negdje..
 
24.09.2008
29
1
0
40
SlaMar je napisao(la):
Spol na biljci ces vidjeti nakon 10-20 dana ali ti isto zavisi koliko su ti velike biljcice i pod kojim su svjetlom. Sta se tice djubrenja uvjek stavjalj pola propisane doze ali bi bilo najbolje da si sam procitas na forumu o djubrenju jer je sve objasnijo Slo Era i ovisi ti cime ces djubriti.:icon_arrow::icon_arrow:



sto se tice rasvete HPS 400 a biljcice su oko 60 cm . koliko im je potrebno da procvetaju ? u pitanju je SJ ?
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
V3LA je napisao(la):
Prvo pozzzz svima,jer sam se tek registrovala.a onda da pitam koje su najgore posledice varenja...mislim sta je najgore sto se moze desiti,posto se u subotu moja drugarica toliko sjebala da nije mogla da se pomakne ukopala se u jedno mesto i onesvestila...jesu li to ok reakcije???

1. kakve to veze ima sa unutarnjim uzgajanjem ?
2. da li je mješala vutru i alkohol
3. možda je anemična ili baš taj dan nije jela
4. možda vutra nije za nju (da postoje i takvi ljudi)
5. možda su u šumi ...
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
deyana je napisao(la):
sto se tice rasvete HPS 400 a biljcice su oko 60 cm . koliko im je potrebno da procvetaju ? u pitanju je SJ ?

Kad ih stavis na 12/12 h trebale bi procvjetati od 2 do tri tjedna. Meni je jedna procvjetala za 10 dani a neke za 20 dani. Nekuzim kakvo je ovo pitanje u pitanju je SJ:lock:
 

tifani

Banned
Banovan
10.11.2008
32
1
0
33
to definitivno ni jedan ozbiljan grower nebi ni probao jer nema smisla
nisu životinje problem,valjda to shvataš

dakle neke stvari nemaju smisla da bi se probale ,


preporučujem sterilnije mjesto koje nije non-stop vlažno


Sve je to dobro necemo mi tu biljku gajiti pod kadom, nama je samo bitno da proklija, ja sam mu samo dao moj nacin rada koji ja koristim i koji je uspjesan 100 % i nikad mi nije bilo da nije isklijala.
A svi mi imamo svoje neke metode rade drugacije, svaki covjek treba probati nesto sto misli da nije u pravu a nikad se sa tim ranije nije susreco, covjek uci dok je ziv i nikad nece nauciti sve. pa tako i mi svi ovdje sto se druzimo na ovako ljepom forumu.

:lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Slažem se da svako ima svoje metoda, ali tvoje su u najmanju ruku ... errrr ... okultne. :vb_kez:
Ne misliš da je možda do klijavosti sjemena, a ne do kade ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.