Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
stavi ih na neko suho i tamno mjesto...recimo u posudu od tableta,onu malu staklenu,u vatu i pospremis negdje na tamno ...
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
prusselis je napisao(la):
http://img177.imageshack.us/img177/5121/12446307.jpg

bile su na 18/6 7dana, 20 dana su na 12/12 i evo kako izgledaju pa koristio bi mi pokoji komentar/savjet- sjeme je od zize koju sam uzeo od lika...i da nisam zadovolji sve potrebne uvjete!!
kad bi ih poceo zalivat nutr.?..........


komotno možeš počet....!!:vb_whip:
al kume na 18/6 7dana, 20 dana su na 12/12 malo si požurio!!??!!
a i kolko se može videt(s obzirom sa sliku) spol pokazale nisu ili?
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
nolle za tu sijalicu neznam..
al vidim imas ako se nevaram osram 4 komada ja sam sa tima odradio jednu biljku mali bonsai sam napravio:)
vec sam ti gore napisao da priblizis blize svetlo 5cm vidim imas i reflektor sto je jako dobro vent sstavi da duva po vrhovima biljaka...
izduzile su ti se al to nije strasno... docice one na svoje..
radi lst savijaj biljke tako ces najbolje iskoristiti stedne sijalice ..
sad nek ti neko preporuci sta sa tom zivinom s ja nemam pojma kakve karateristike ima..
al ako nemas problema sa tenperaturom onda i nju sto blize nadam se da ce pomoci biljkama..

da zemlja je jako losa lici mi da si iz baste uzeo i tamo posadio...
trebas nabaviti neku kupovnu ovde vecina koristi tera magmu ako se nevaram kazu da je ok..
nemoj prezalivati bilje samo kad se povrsina zemlje osusi ...

al sve ovo ima na forumu pa mozes malo prelistati nadam se da sam pomogao ako bude nekih problema pitaj pametno pa ces dobiti neke odgovore na forumu al sasad citaj.. pozdrav..
 
17.05.2009
3
0
1
45
evo jednog retardiranog pitanja:kako da obrisem komentar koji sam postavio u pogresnu rubriku?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Pa edit post i onda briši poruku,ili zamoli nekog admina da obriše,ovo također usput.
 
03.05.2009
17
0
0
32
mene zanima da li ja mogu biljku staviti odmah u veću posudu (15l),tako da izbjegnem stres,i da li bi kada bi je posadio u tu posudu bilo dosta hranjivih tvari u fazi vegetacije,tako da bi gnojivo neko organsko dodavao samo u vrijeme cvijetanja.
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
mozes odma staviti u posudu vecu to ti je jos i najbolje kao sto si i reko neces se morati zezati s presadivanjem i stresom...imat ce dosta hranjivih tvari ..ne brini :)


p.s: ko bi reko da cu i ja doziviti ovaj dan kad sam godinu dana stariji :D
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
živio ti sto godina nama
ali ne lupaj gluposti molim te

nikako odmah u veću jer će biljka razvijati korijenski sistem i neće ići u stablo
tako da presadjuješ tek kada ti korijen ispuni saksiju

nema stresa kod pravilnog presađivanja
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
balcan_smoke je napisao(la):
živio ti sto godina nama
ali ne lupaj gluposti molim te

nikako odmah u veću jer će biljka razvijati korijenski sistem i neće ići u stablo
tako da presadjuješ tek kada ti korijen ispuni saksiju

nema stresa kod pravilnog presađivanja

..cek pa sta negdje u pocetnickom vodicu nije neko reko da je bolje posaditi odma u veliku posudu ako si pocetnik?? da nema zajebancije s presadivanjem... a mozda sam i ja bio totalno upusen kad sam cito al sumljam :) nema veze covjek uci na greskama :)

p.s: hvala balcan ali 100 god mi je puno :D
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Danas sam kupio zemlju na kojoj pise 6,5-7,0 ph,tri biljke sam presadio u nju(saksije cca 4l) ali na ove dve vece mi je koren bio ogroman :( jos duplo od onih malih saksija sa gornje slike,raste im drugi par listova.Za 5 dana toliki koren,nemoguce...

necu da radim lst,kada da prebacim na 12/12?
 
03.05.2009
17
0
0
32
Flegy je napisao(la):
..cek pa sta negdje u pocetnickom vodicu nije neko reko da je bolje posaditi odma u veliku posudu ako si pocetnik?? da nema zajebancije s presadivanjem... a mozda sam i ja bio totalno upusen kad sam cito al sumljam :) nema veze covjek uci na greskama :)

p.s: hvala balcan ali 100 god mi je puno :D


da to sam i ja pročitao da je bolje za početnoke veča posuda,no nema veze ako balcan kaže onda je tako:lock:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ok da pojasnim
za retarde bolje odmah u veliku
za imalo normalne nije naučna fantastika presaditi biljku sa malo zemlje
 
23.05.2009
10
0
0
44
my.php
[/URL][/IMG] posadio sam 10 klonova..posle 7 dana mi se na dva pojavilo nesto sto lichi na budj..pa me zanima je li to budj stvarno ili neka bolest?? hvala unapred
 
04.02.2009
21
0
0
36
dali su stedne zarulje dobre u u obe faze i koje marke nekaa se napisu jel hps itd trose previse i koje voltaze i u boks od 2 kvadrata klko stane biljki al normalno naci da se dobiu ljpe biljke i kolki bi bio rod kad pricamo o ww,w russian norten i takve mostly indiske
 
03.03.2009
13
0
0
38
Gdje mogu ovdje u blizini (unutar RH) nabavit sjemenke malo boljih imena i kvaliteta? A, da to nije naručivanje preko GrowShopa....
 
03.03.2009
13
0
0
38
Gdje mogu ovdje u blizini (unutar RH) nabavit dobro sjeme, kvalitetnih imena i reputacije. A da to nije GrowShop.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.