Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
...šečer vulgaris 0bodova!!!
koristi se isključivo MELASA (koja se dobija preradom šečerne trske;)...
... a koje ima od 3 do 6% u smeđem šečeru tako
da je i to za ckura... a i nema je za kupit na
ovim prostorima(sad otom potom,a ja osobno nisam
provalio,skonto njezin učinak bez obzira šo drugi mislili o tome;)
maj apinjent je ne zamarat se pizdarijama(ima i tema o tome samo SRČ;)
...ZDRAVO...
 
28.06.2009
4
0
0
41
ovak,

u sadnji totalni pocetnik, u biti jos nisam ni poceo a jedina buksa gdje mogu probat zasadit je ormar dimenzija 30cm dubine, 76cm visine i 70cm širine

pitanje je, da li se moze zasaditi i uzgojiti nesto u tolikom prostoru i ako moze, sto bi bilo najbolje??
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
janhus je napisao(la):
ovak,

u sadnji totalni pocetnik, u biti jos nisam ni poceo a jedina buksa gdje mogu probat zasadit je ormar dimenzija 30cm dubine, 76cm visine i 70cm širine

pitanje je, da li se moze zasaditi i uzgojiti nesto u tolikom prostoru i ako moze, sto bi bilo najbolje??

osvetljenje: CFL

vrsta: lowryder

nachin gajenja: scrog, lst

have fun!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Gledaj to ti je kad biljke privezuješ da bi ju održao nižom i razgranatijom,ako gajiš autoflowering sorte netreba ti ni scrog ni lst,samo pičnes SOG inače to ti je kad staviš više biljaka ednu do druge da rastu u samo jedan glavni vrh i to ti je to inače autoflowering sorte su ti odlične za SOG metodu jer večina raste u samo jedan glavni vrh pa ih moš nagurat!pozz
 
27.06.2009
3
0
0
41
Pozzzzz celoj ekipi. Evo kako krenu priča. Pokušašmo prvi indoor. Seme nepoznatog porekla. Jedan drugar dao nama, njemu dao njegov drugar....4 biljke u 4 saksije. 2 su bile muške:icon_sad::icon_sad:! njih smo izvadili, druge dve imale još više mesta. Rasle mnogo u visinu! Morali ih vezati. Jednu opet spržimo sa prihranom a drugoj je prijalo??? Sada ona jedna vezana po celom boxu! ALI! Počinje EXIT!!! Moramo da razmontiramo box za par dana i napustimo gajbu jer je izdaju strancima. Ona netje završiti cvetanje za to vreme! Da li da je izbacimo negde napilje? Oće ispasti nešto od toga?
 
21.05.2009
11
1
0
39
A imam biljku red cherry berry,visoka je oko 27cm,outdoor,na balkonu,zanima me kolko ce visoko izrasti i kad je otprilike gotova?
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
uf to ti je jako tesko za recikada ce biti gotova i koliko ce jos rast... ajd mozda da si stavio sliku mozda bi se i dalo nesta reci al tesko,sve ti ovisi kad si ju posadio i kakvi su joj uvjeti bili na raspolaganju :sun2:
 
30.06.2009
10
0
0
48
POZDRAV svima . Imam pitanje. kloniranje moje prvo. Jedan od klonova (klonovi stari 5 dana) dobio stidne dlake a drugi ne pa me zanima da nisam mozda prekasno odrezao reznice (inace mame su stare 40 dana vegetacije-LST ) i dali je dobro mlade klonove ko sto su moji filat sa CO2 ? -mame se suncaju ispod 2 x 400 w HPS - kifle izasle prije 3dana -klonovi ispod 1 x 250 w HQL (MBF-u ):signs054:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Vidjet ces za tjedan-10 dana jel se primio ili nije
ako sve dobro odradis primit ce se, rano cvijetanje nije bed
co2... filaj pa vidi :D
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
Alo!tko je voljan da pomogne i ispricavam se sto pitam ovu glupost al nije mi jos jasno...ovako stvari stoje.Pripremio sam čaše od jogurta i kao sto tamo piše izbušio rupe i odrezo ju skalpelom popola i dole pri dnu radi lakseg presađivanja odrezao dno.To sam sve zaljapio i to je riješeno.Zemlju sam isto pripremio napunio čašu 1cm do vrha.Par dana prije sjemenke su bacile klicu par mm.U mraku sam lagano s pincetom uzeo sjeme i u zamlju 1.5cm s korjenom prema dolje.Sad me zanima sta dalje dali prvo moram čašu prekrit s nekom folijom ili krpom ili ide odma pod svijetlo?box imam i neonku za poćetak....fala unaprijed...peace
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Bog ljudi. 2 biljčice su mi narasle 1-2cm ali jos nemam svjetlo jer me vec cili tjedan jebu iz ducana doce sutra,doce sutra a ja znam da sutra nikad ne dolazi.To znaci da su mi vec dva dana na prozoru,suncano je ali nije dovoljno.Valjda cu sutra dobit napokon ali ako ne dobijem da li mogu kad ih pribacim za tri dana na hps postat bujne ili ce biti hendikepirane:D. Pitam cisto informativno jer kazu da su prvi koraci najvazniji??
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
@Pjladd
To ti opce nije bitno,mozes pokrit a nemoras,isto tako svjetlo netreba dok nista ne izade iz zemlj,al ak bas oces mozes :))
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
PimplaMan je napisao(la):
Bog ljudi. 2 biljčice su mi narasle 1-2cm ali jos nemam svjetlo jer me vec cili tjedan jebu iz ducana doce sutra,doce sutra a ja znam da sutra nikad ne dolazi.To znaci da su mi vec dva dana na prozoru,suncano je ali nije dovoljno.Valjda cu sutra dobit napokon ali ako ne dobijem da li mogu kad ih pribacim za tri dana na hps postat bujne ili ce biti hendikepirane:D. Pitam cisto informativno jer kazu da su prvi koraci najvazniji??

poz...ma dok ne narastu bar 10-15 cm cist dovoljna im je i suncana svjetlost pa do tad nabavi svijetlo ili odi u ducan i uzmi si stedne za prvu ruku dok ne dobis pravo svijetlo i kakvo zelis,nece biti nikakvih posljedica :sun2:
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
@krasta-zg
e fala oke sad sam ih prekrio s crnom vrećicom i povremeno otvorim da uđe zraka kad se pokaže nešta ide pod svijetlo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.