Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.09.2009
13
0
0
35
Hvala na odgovorima,
koliko para odprilike dodje hps 70w (u evrima)?
Inace sam odradio semu za automatiku svetla za oba rezima 16/8 12/12, ako koga zanima moze da se javi na pm.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
wariotz je napisao(la):
Hvala na odgovorima,
koliko para odprilike dodje hps 70w (u evrima)?
Inace sam odradio semu za automatiku svetla za oba rezima 16/8 12/12, ako koga zanima moze da se javi na pm.


40-60 eura...:signs054:
:eek:hno:...a kakva mrtva automatika sine ako postoji tajmer sa 10!! režima rada !!???!!
 
18.09.2009
13
0
0
35
rezim rada.. profesionalna deformacija..
odradicu i automatiku za temperaturu tj. da temperatura bude konstantna, koja je idealna temp. za biljku?
 

Mr.JA

Banned
Banovan
19.09.2009
48
0
0
34
haha ... malo pogledaj po forumu piše ti sve al evo reć ću ti
dnevne- 21-26 C
noćne- 15-16 C
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
...i šo češ kad izradiš te silne automatike dečko
če prodaješ patent jebbbo te isti!???! :eek:hno::vb_whip::eek:hno:
il češ to postavit u svoj green room:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
pitanje u vezi HPS.

poznato je da treba zavojnicu ili balast.

svaka zavojnica kroz koju brije struja stvara pomak u stupnjavima ( ako ima neki ekeltrotehnicar da skuzi) znaci 3 faze pomaknute svaka za 120 sutpnjeva da se dobije 360 iliti puni krug

e sad vece zavojnice sjebavaju taj pomak.

problem je da sam cuo da debili iz elektre mogu taj ***** provjeravat i da ti dodju doma s murijom solit pamet...

neki komentar, savjet, iskustvo ako neko ima?

tnx
 
18.09.2009
13
0
0
35
mali.medo je napisao(la):
...i šo češ kad izradiš te silne automatike dečko
če prodaješ patent jebbbo te isti!???! :eek:hno::vb_whip::eek:hno:
il češ to postavit u svoj green room:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

kad napravim odradicu how to tred u sekciji oprema za unutrasnji uzgoj. oticicu u bivsu srednju pa ce vecina elemenata biti dzabana + pomoc profe.
sad ne mogu da se cimam jer sam u***o fax pa moram pass on grass jedno 2 nedelje. :watchplant:
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
..isciman si ti kume dovoljno..:sun2:

..primi se knjige i pozdravi profu(očito te oko struje ni baš nafčil;)

a kad se javiš očekujem/o mnoštvo patenatataratata..
..tesla POZDRAFFF srdačan i CMMMOK!!!!!!!:bis:
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Dajte pomozite ...Koja je najbolja HPS žarulja ... zaboravio sam kako se zove ona sa primjesom plavog spektra ..jel to t-son agro ili koja ?
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
kushonja brate imas 185 postova a jos i pred ban a pitas tako neto ...
ma salim se ja valda ce ti neko odgovoriti :)
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
brate znas da imam oko 1000 kada se zbroje original i klon ali to nista nevrijedi kad se napusis i zaboravis ... a i jbg nemogu nac specifikacije o te fakin žarulje ...znam da sam negdje vidio HPS sa primjesom plavog spektra ...ali sad jednostavno nemogu nac
 
21.09.2009
5
0
0
48
postovani,
vec dugo vas pratim , i imam jedno pitanje koje me izludjuje vec duze vreme.... a to je ...:

prilikom hidroponskog uzgajanja kakve preparate treba da koristim za vodu i na koji nacin da ih dajem biljci...
tj. jel treba neke preparate da stavim u kontejner sa vodom gde je biljka

thx
 
27.03.2009
25
1
0
38
poz svima, imam dva pitanja:
1. Imam hps 250w
(na prvom grow-u sam je drzao na 50cm)
2. Flavorit za listanje,
(sadrzaj cepa u 3l vode, tako pise po uputstvu, zalivao sam sredom i nedeljom po 250ml,
kad sam primetio da mu je to mnogo, primenio sam ovaj nacin: zalivao sam svaku drugi dan neizmenicno po 200ml, prvo zalivanje voda drugo flavorit , i tako u krug)

Imao sam uspone i padove, zali nekako sam dovrsio uzgoj... da li je lampa na dovoljnoj udaljenosti bila, i da li sam trebao jos manje da gnojim, u sustini da li sam dobro gnojio..... ? nisam imao nikakve merace za ph, temperaturu itd itd.... ali doljne listove uopste nisam imao, i tek sam sad saznao da je to zbog loseg gnojenja...
 
31.03.2009
14
0
0
34
Unutarnje uzgajanje...savijeti!

evo ovako, planiram sad poceti po prvi puta nekakvo unutrnje uzgajanje. Prostor imam (nekih 15 m2), rasvijetu planiram kupiti ali ne nikaku ultra odlicnu niti previse skupu, zadovoljan bi bio sa minimalnim standardom (ponavljam da mi je ovo prvi indor). Imam ponesto iskustva sa vanjskim uzgajanjem (sve je to na pocetnickoj razini). To sve ujedno znaci...
1. Prostor imam
2. Rasvijetu planiram kupit (savijet?)
3. Neplaniram nikakvu ventilaciju stavljat (znaci, zraka ima, ali ventilacija je preskupa)
4. Sjeme...planiram naruciti nekakvo sijeme iz http://www.growshopalien.com (savijet?)
5. Posude, zemlju, tajmere i struju imam (tajmer za svijetlost, idelan za pocetak uzguja?)

Trebalo bi mi par savijeta znaci...Hvala unaprijed...
 
30.09.2009
1
0
0
36
Svoje sam sjemenke stavio u zemlju nakon sto su dobile klici i preko noci su izisle 1 cm vani iz zemlje.
kada ih trebam poceti izlagati na svjetlo?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.