Pitanje u vezi testa na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.04.2015
3
3
3
34
Ola ekipa, zanima me koji je postupak (u rvackoj) ako NE prodjes urin test, znaci imam "odvikavanje" od 3 do 12 mjeseci , ali mi je pisanje svaka 2 tjedna i ne da nemogu izdrzat nego mi se jednostavno neda, a uz to idem radit sezonu na more , pa mi je problem dolaziti u Zagreb samo radi toga. Prosla sam jedanput, ali ako slucajno ide kazna od tipa 2 soma kuna nema sanse da cu sljedecih 4 mjeseca odlazit na testove, nemojte mislit da sam bahata samo pitam ., koji je postupak ako se vise ne pojavis na tome... Hvala ekips
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ja Ne znam ima li insana na ovom forumu koji moze protumaciti sta ti pitas!?!? Sta je pjesnikinja htjela reci .... ovo ti je Vutra.org a ne MOK ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
02.04.2015
3
3
3
34
znaci pitam KAKVE SU SANKCIJE , AKO ODBIJES IC NA TEST U CENTAR ZA ODVIKAVANJE?!?! jel sad jasnije? ZNACI , MORAS IC, ALI NEZELIS jerbo je to protiv tvojih uvjerenje, svaka cast zakonu, al kazem radije cu dat 300€ nego ic 4 mjeseca na pisanja i ne pusit ! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Procitaj ovu temu od pocetka do kraja.... i vidi sta ljudi rade da bi se iscistili.... sta mi znamo koje su sankcije.... kapish!!!! Ako ti je merak da das 300 eura onda ljuljaj,opet se pitam sta bi ti od nas....da razmisljamo umjesto tebe,dok se ti svadjas sama sa sobom. I bez agresije,evidentna je u tvom tonu...samo opusteno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Izdaju uhidbeni nalog i dođu te uhititi gdje god da si. Ako si na poslu onda te još i osramote kao da si najveći kriminalac i odvedu te u lisicama, ako odbijaš dati urin vežu te i prisilno uzimaju krv a ako se opireš onda te odma vode kod suca koji ti izrazi prisilnu hospitalizaciju i završiš većinom na psihijatriji ili u nekoj komuni.
Gle nije ti lijepo izbjegavati pišanja sa bahatim stavom, ali postoji način da se sve to dogovori, sve što trebaš je otići dva, tri puta, ponijeti urin od nekog tko ne konzumira i samo zamjeniti tamo. Siguran sam da ti nitko neće stajati iza leđa, jer sam ja na dva mijesta išao mjesecima i sve sam ih zajebao, a i frend isto tako. Meni je stara davala urin, a frendu njegova baba, malo podgriješ, pretočiš i čist si. Nakon par puta što budeš negativan prodaš im priču da si se promijenio, da imaš posao, da moraš otputovat negdje i oni će ti izaći u susret i prekinuti mjeru odvikavanja.
Lijepa riječ svaka vrata otvara, a bahat stav samo zatvorska.
Bilo je razdoblja kad sam ja pišao po sestrama, doktorima i policajcima ali nije to način. Budi fin i oni će biti korektni sa tobom.
 
Poslednja izmena:
02.04.2015
3
3
3
34
PRvo zensko sam :) i izvinjavam se ako je itko u mojem tekstu primjetio neku bahatost (vjerojatno zbog CAPS Lock-a) , stvarno mi nije namjera bahatit se ni nista, samo trazim podatak , koja je kaznena mjera ako dodje do toga) , hvala vam decki, <3 ste :) (sad mi je bed zbog tog sta mislite da sam bahata a nisam)
 
19.11.2014
65
83
18
Ev
E pa došlo vrijeme i da se Big L javi u ovu crnu temu.

Situacija je sljedeća:

Radi privatnih razloga neću otkrivati pojedinosti ali ono što se treba znati je da sam morao prestati pušiti travu radi posla kojeg sam dobio.
To s poslom se razvlačilo, ima već dosta, long story short, prije mjesec dana (znači cca 30-35 dana) sam ugasio svoju posljednju pljugu (naravno, ne posljednju ikad :D) i čekam lječnički pregled za posao koji ujedno obuhvaća i test na drogu iz urina.

E sad, ja sam pušio do prije mjesec dana SVAKI DAN, znači bez iznimke, nije to bilo cijelodnevno prepušavanje nego ajmo reć zadnjih godinu dana svaki dan pljugu navečer prije spavanja u globalu (nekad je znalo biti i 2-3 pljuge po danu, ali prosjek pljuga kad sve obuhvatimo).

Znam sva pravila čiščenja, pijem i po 4 litre vode dnevno (ne da se prisiljavam nego jednostavno oduvijek pijem barem 2,5 - 3 litre vode na dan, a sad sam i malo pojačao), pijem zeleni čaj (dokazani detoksikator), krećem se više, smanjio sam unos masne hrane, popijem tu i tamo Vitamin B3 kapsule koje sadrže niacin koji također pospješuje čiščenje bubrega.

Moj strah je taj da sam se po stranim vutra forumima načitao svakakvih svjedočanstva pa tako ispada da kod čestih korisnika (a sebe ubrajam u tu grupu) THC ostaje u urinu i do NEVJEROJATNIH 12 tjedana (dosada zabilježeno).

Predpostavljam da bih taj lječnički trebao imati za nekih 2-3 tjedna a to će onda biti sveukupno skoro 2 mjeseca da sam čist i da se trudim uz gore navedeno pospješiti to čiščenje.

Naravno, kao i svakog drugog stonera, pere me paranoja u takvim situacijama jer stvarno sve sam obavio u vezi tog posla samo to još moram proći, i želim to raditi, ne želim iznevjeriti prvo sebe a onda i sve ostale koji vjeruju u mene i želim što prije početi raditi.

Šta mislite vi, dali postoji šansa da ja budem pozitivan na tom vražjem testu i ima li netko još nekih ideja kako da se još bolje očistim, vidim gore se spominje zelena glina, pa bi volio da me netko uputi u to.

:)
Sve sta ti treba:
1.zelena glina
2.tegla od 900g ili od 1L
3.drveni stapic
4.malo volje i strpljenja

Ovako znaci stavis u neku posudu bilo tegla ili casa,4-5 zlicica zelene gline na dospes sa vodom do vrha i promjesas sa drvenim stapicom ili necim drvenim naravno cistim drvom se mijesa jer gubi sastojke u doticaju s metalom,nakon toga ostavis da odstoji 24 sata naravno da talog padne kada prode 24 sata i kad talog padne pijes sljedecih tjedan dana samo vodu (to si rasporedi za tih tjedan dana) a nakon tijedan dana pijes tu glinu rasporedis da ti bude za ujutro i navecer (SAD SI NAPOLA CIST) i tako sve ponovis jos jednom i definitivno si cist,a ovo sta sm reka da za 30 sati cisti,ocistiti ce te glina za 30 sati ali ne thc za 30 sati ,thc skida nako tjedan-dva ovo ce te sigurno spasiti probaj .:):wave:
 
16.04.2015
4
0
1
32
Cao maso! :) Imam jedan problem..Prelistala sam predhodne prepiske,i dalje mi ne pomazu posto sam u maloj frci. Otac mi je pre sat vremena saopstio da ce me testirati...Testiranje ce biti za koji sat. Zadnji put sam pusila shit pre tri veceri... Pijem vodu kao luda, i ne znam sta da radim....Neki brzi efekat, nesto? :)
 
02.04.2015
69
122
33
torland
Evo kako sam ja prolazio testove, test je bio na urin doa5 trakice. Testiranje sam imao svakih 7 dana.. 3 dana sam pusio, 4 dana samo voda u velikim kolicinama. Na dan testiranja uzo bi bocicu vizina napunio ju s vodom i strpao u gace. Na testiranju prvo bi se popisao u casu po onoj trakici za temperaturu da promjeni boju, zatim okrenuo casu i natocio vodu iz bocice 20% urina 80% vode. Prosao sam svaki put :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zo_Zo and Himalaya