Pitanje u vezi testa na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.04.2015
32
62
18
mene su cimali u srednjoj bio prva god,fazon pre 10 god davno bese kad pre prodje...testiran sam 14-ti dan i bilo je pozitiva a vec 17-ti dan sam se testirao sam bilo negativa...u principu 15-tak dana a kruzi kroz telo par meseci :joint:
 
17.11.2015
1
0
1
26
Ejjj ljudi ev' ovako:Znam da je 1000 put postavljeno pitanje i dat odgovor...ali ako neko moze odgovoriti na ova moja slj. pitanja...sto prije...
Pusio sam vutru 11 ovog mjeseca,a na testiranje cu 18,tj prekosutra...Eh..ja nisam stalan pusac vutre...znaci od prosle godine nisam nikako sve do Septembra ove...kasnije opet nisam mjesec i po...i eto neki dan zapalim-znaci 3-4 dima...
Zanima me kako se tacno zovu one ugljenisane tablete...kako da kazem u apoteci...znaci kad budem vadio urin il' krv bit ce 8 dana otkako nisam pusio vutru...Znaci 8 dana nisam zapalio...pit cu te tablete i vode jedan dan...znaci ima i do 50 litara da popijem samo da ne bude pozitivan....Hoce li to pomoci?Hvala unaprijed.
 
22.11.2015
6
1
3
39
Da li postoji mogućnost da se neko ko svakodnevno puši travu 3 godine, očisti za 15-ak dana da bude negativan na kućnom testu na droge?
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
uvjek nosi kesicu limuntosa u džepu pa kad bude test malo umuti :D

a mozes pokusat mljeko i mnogo treninga, pretjerano uriniranje...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
Evo jedno iskustvo iz prve ruke ;)
U dimu cijeli vikend a u utorak negativan hm kako ?? Jednostavno...puno tekucine i puno pisanja.
Funkcionira na pisanju ali samo na toj vrsti testa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vutricaboy
22.11.2015
6
1
3
39
Idem na lekarski zbog posla.
Kako mogu da se očistim na najbrži moguć način? Pomaželi aktivni ugalj i flasteri za detoksikaciju?
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ako ti treba lekarsko uverenje radi posla. Nemas brige,ja sam radio to,cak i krv dajes.. uglavnom tu gledaju dali imas neke bolesti,vid,psiha itd... a bio sam prestao 5 dana dimit.. jer sam bio u banani kao ti... i sve bilo 5... peace
 
22.11.2015
6
1
3
39
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Prvo si pisao da je kucni test, sad zbog posla. Ako je klasican sistematski pregled kod zaposlenja, sigurno ne testiraju na THC.
 

ttt

Aktivan Član
17.07.2015
124
258
63
32
Kod testiranja može pomoć:Sve što se koristi za detoksikaciju-krastavci,uvin h čaj,zeleni čaj,ugl puno tekućine,trčanje,znojenje,jest svaka 2 sata da ubrzaš metabolizam,s ovim kj sam napiso mršava osoba je za 5-7 dana čista,debela kroz 10-12.,Pa hebemu miša ak ideš na testiranje prestanite pušit jedan period dobro dođe....Tko kaže da pomaže aktivni ugljen laže i nezna za kj se on korist nego je čuo od nekog klinca kj je čuo od nekog drugog.E da i koliko pušiš ovisi koliko će ti trebat da se očistiš,ako imaš 1.80 i 100kg sala,pušil si godinu dana konstantno po 2-3 đ dnevno,nekrećeš se,bez 2-3 tj nemoj ni pomišljat da ćeš bit negativan jer se thc zadržava u masnom tkivu i polako otpušta..e sad dalo bi se pisat ima više različitih testova,različitih matabolizama,tak da je moguće da se za 3-4 dana neko pročisti al nebi to nikome savjetovo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Juli
30.11.2015
2
0
1
ttt hvala puno na odgovoru i na savetima. Prestala sam da pusim, ali kako sam aktivno konzumirala marihuanu poslednje 2-3 godine plasim se da se necu moci ocistiti pre testa, a jako mi je bitno da prodjem taj test. Pijem dosta vode i cajeva, nisam debela, ali ne volim bas da vezbam :) Cula sam da postoji neki preparat "Fast THC Marijuana Detox Kit (Extra strong)" pa me zanima da li je neko imao iskustva sa tim i gde moze to da se nabavi?
 
Poslednja izmena od urednika:
30.11.2015
2
0
1
Zdravo svima! Nova sam na forumu, nisam stigla bas da se upoznam sa pravilima i nemojte mi zameriti zbog toga. Dugo sam pusila travu, a imam jako malo vremena da se ocistim i strah me je da necu uspeti... Meni je zaista hitno potreban odgovor u vezi preparata "Fast THC Marijuana Detox Kit (Extra strong)", ako iko zna bilo sta o tome (da li pomaze i kako se moze nabaviti), molim vas pomozite mi. Unapred hvala!