Pitanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Ako mozes sam da se izboris sa tim sam, ja ti preporucujem da ih ne pijes!!! Dovoljno je samo da procitas onaj papir sto dobijes sa lekovima u kutiji, i sve ti je jasno...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
oprez je napisao(la):
HighBadger je sve rekla...anksioznost... u takvom stanju ja ne bi preporucio vutru, pa bili lijekovi pored ili ne..Sretno!

I mene je počela loviti, na momente se javi navečer kad ostanem sam, ali moram nastaviti polizati još više od 30 mL:sun2:

e i 5 bodova za momka koji se javio 2 posta prije mene
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
mazar je napisao(la):
I mene je počela loviti, na momente se javi navečer kad ostanem sam, ali moram nastaviti polizati još više od 30 mL:sun2:

e i 5 bodova za momka koji se javio 2 posta prije mene

Kod tebe je to opravdano visokim kolicinama THC i ostalih stvarcica koje se nalaze u ulju..Lako pauziras dan-2 da se malo "oporavis", ako bas zagusti. Imam par prijatelja koje prati anksioznost..Pusili su (nasu dragu biljku) i prestali..strahovi su bili amplificirani..sto bi rekli:" da sam normalan, poludio bi" :D Znaci, neku bazalnu paranoju pojacavas pljugom..Mozda bi na nekoga imala suprotan efekt, ja sumljam u to..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
mazar je napisao(la):
I mene je počela loviti, na momente se javi navečer kad ostanem sam, ali moram nastaviti polizati još više od 30 mL:sun2:

e i 5 bodova za momka koji se javio 2 posta prije mene

ako mislis na "momka" iz citata radi se o vutrolini :) e sad, jazavac nema zenski rod, ko joj kriv pa unosi zabunu ;)
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
anonim je napisao(la):
citao sam kod mene i govori se samo o grcenju misica ne spominje se epilepsija i to, no hvala vam na savetu
E da, to grcenje misica... Jednom mom prijatelju koji boluje od anksioznisti se ukocila vilica kad je vario, a bio je na terapiji.. Sad ne znam koji su tacno lekovi u pitanju...

oprez, meni je isto bila idela da vutrom suzbijem starh, ali se kod mene nije pokazalo kao dobro resenje. Isla sam logikom ono, vutra opusta..i tako sam jednom zapalila bas kad sam imala anksiozni napad, kao da se smirim... Ali, onda mi je dim ubrzao vec prethodno ubrzan rad srca od samog napada i bas mi je bilo veselo :icon_lol: Mada, ipak mislim da moze ovako da se koristi u te svrhe samo ako se ne konzumira u trenutku napada...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
B.E.B.A je napisao(la):
more li mi neko reci kakvu rasvijetu trebam staviti na biljku i cime mogu izmjeriti vlagu u grow boxu

2 upaljača, 1 svijeća i omot od tvrdo uvezane knjige za propuh..
za mjerenje vlage uzmi vaservagu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
oprez je napisao(la):
Kod tebe je to opravdano visokim kolicinama THC i ostalih stvarcica koje se nalaze u ulju..Lako pauziras dan-2 da se malo "oporavis", ako bas zagusti. Imam par prijatelja koje prati anksioznost..Pusili su (nasu dragu biljku) i prestali..strahovi su bili amplificirani..sto bi rekli:" da sam normalan, poludio bi" :D Znaci, neku bazalnu paranoju pojacavas pljugom..Mozda bi na nekoga imala suprotan efekt, ja sumljam u to..

Šta da ti kažem, borba je. Zadnja dva dana je malo popustila, a i ja sam malo više vani, živim:banana_rasta:

PowerSeed je napisao(la):
ako mislis na "momka" iz citata radi se o vutrolini :) e sad, jazavac nema zenski rod, ko joj kriv pa unosi zabunu ;)

ma mislio sam na BEBU:vb_wave:
 

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
Ja koristim Rivotrili i Calixtu (minimalne doze) i duvam i nije mi nista. Rivotril sam neki dan izbacio jer ***** nevalja, ne djeluje za ono za sto su mi ga prepisali. A calixta ima produzeno djelovanje (1mj-2-3...) pa to jos nisam ali ni ne osjecam taj lijek pa eto... Uglavnom, meni nikakve razlike s rivotrilom naduvan ili ne.