Plakanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
e pa Peace&Weed onda si i ti na najboljem putu da se rasplaces..svako intenzivnije razmisljanje i zamisljanje moze rezultirati plakanjem..pogotovo sto opa cupa kaze.ako se zamislis nad ovim svijetom i odvratnom ljudskom vrstom sto ga nast(r)anjuje..
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
tesko da mogu da pustim koju suzu dok sam haj a kad sam str8 ventil se otvori,
zdravo je to, suze ciste :) ahahha
a ovi sto kazu da nisu plakali od 80ih, lazu sigurno, ahahha kakav macho kakav klurac :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gazimir

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
weedoye je napisao(la):
tesko da mogu da pustim koju suzu dok sam haj a kad sam str8 ventil se otvori,
zdravo je to, suze ciste :) ahahha
a ovi sto kazu da nisu plakali od 80ih, lazu sigurno, ahahha kakav macho kakav klurac :D
pa nisam cmizdrio od 80 i neke i to zadnji put je bilo kad mi je prikolica prićepila prst na ruci.
Sta je tu cudno ?!..nisam se ni od srca nasmijao vec duze vremena to je mozda malo cudnije nego to sto neplacem .
Nece me suza ja tugujem iznutra.
a ovo za macho look..pa nadam se da nisi to ozbiljno shvatio ako jesi ...evo razloga da zaplacem ;) ili da se kiselo nasmijem a da sam lijep,mlad i zgodan jesam brate...

edit :
mogu se kladiti da ni moj prijatelj Hooker nije plako 20-ak godina a isto je mlad,lijep i zgodan haha
 
22.05.2013
15
7
3
Mene su prije koji mjesec savladale emocije u 4 ujutro nakon izlaska,dosao sam kuci ono bas lijepo pijan upalio tv,a oni daju jebenu Mandolinu kapetana Korelija na koju sam se isplakao ko dijete.Film sam prije gledao preko *****,nist` me nije doticao:))

Jednom sam se i raspekmezio u slicnoj situaciji uz stare spotove,isto sam bio mutne glave i okrenuo VH1 cinim mi se aaa kad pustise Van Heldena-u dont know me,odmah me podsjetilo na kraj 90-ih ,techno partije i na staru raju,bezbrizna vremena i densanje do zore,opere nekad melanholija ko pi... se istopis, :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
hehe, opa za macho luk se jesam sprdao posto si i ti a za ovo drugo nisam.
ovo za smejanje mi je cudnije, ne znam kako kad zapalis ne nabacis kez na facu i
ne nasmejes se na neku zajebanciju, film, svejedno, onda sam ziveo u zabludi
da svaki covek ima emocije evo ti me razuveravas :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
ma emotivan sam samo neplacem pa nije to sramota :icon_wink:
nasmijem se cesto kad gledam sjednicu sabora al ne od srca nego neznam kako bi to nazvao haha

a nasmijem se i prvoga kad sjedne lova na zasticeni racun al mi dode vec sutradan da se rasplacem al me nece jbg morao bi po neku dijagnozu kod psihica.

ma dobro je plakanje sjecam se ko klinac da manje boli kad places i treba plakati kako ne..placem ja i sada al bez suza :)
ako se to broji
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc and weedoye