Pocetnik u uzgajanju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.01.2015
2
0
1
29
Pozdrav ljudi!
Posto sam nov u uzgajanju a ovu bogom danu biljku konzumiram aktivno 4 godine,sto pusenjem,sto koristeci ulje.
Interesovalo bi me ako bi mogli da mi pomognete nekim odgovorima koja me jako zanimaju.
Naime, ja i jos jedan prijatelj smo danas zasadili prvu semenku u saksiji. E sad posto ja trenutno zivim u kuci u kojoj ne dopire toliko sunca ja biljku drzim u kupatilu gde mi je svetlo upaljeno 24/7.
Da li to moze da steti biljci ili trenutno moze da joj odgovara posto u aprilu,maju planiramo da prenesemo biljko kod mene na plac,posto tamo imam neku malu njivicu i mislim da bi joj prirodna umesto vestacke svetlosti dosta pomogla.
Koliko puta dnevno bi trebala da se zaliva i da li joj ova vestacka svetlost od sijalice pomaze ili odmaze.
Jako bih zeleo da mi pomognete a nadam se da i hocete.
Puno pozdrava!

PS:Biljku naravno ne bi prodavali nego koristili u medicinske svrhe(ulje) i pusili.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
u aprilu mozes da je skidas ako je budes drzao pod adekvatnom lampom. na svetlu od kupatila neces nista uraditi, citaj malo podforum za unutrasnje uzgajanje, isti ovaj u kom si bezveze postavio pitanje. nemoj sada gomilu pitanja ovde nego citaj forum
 
22.01.2015
2
0
1
29
A da li je potrebna neka posebna lampa ili moze bilo koja? Znam da na forumu postoji vec rasprava oko ovoga ali mi neke stvari nisu bile jasne pa mi je bilo lakse da ovako napravim :/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.