Pocetnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25.03.2015
0
1
2
30
Biljkica je stara 2 dana, ali ne drzim je pod lampama, nego pod suncevom svjetloscu. Da li je to ok, citao sam dosta po forumima i rijetko gdje se spominje sunceva svijetlost(koliko sam ja primijetio ).. Pa trebala bi mi mala pomoc, ne znam da li je biljka muska ili zenska. I koliko cesto treba da je zaljevam?
 

Prilozi

  • sasa.jpg
    sasa.jpg
    92,6 KB · Pregleda: 8

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Tema na groblje. Ti na čitanje. Svaku rečenicu posebno gore koju si napisao molim te pejstaj u google. Vrlo vjerovatno ce ti prvi rezultat biti vutra.org gdje je netko pitao identicno pitanje, odnosno napisao identicna pitanja doslovce istim rijecima kao i ti. Otvaranje teme radi ovakvih pitanja je definitivno nesuvislo i bez ikakve pameti. Bilja izgleda lose. Izduzila se jer nema dosta svijetla. Zemlja u tegli mora biti napunjena do kraja. Zaljevas kad se zemlja osusi, interval ovisi o kolicini zemlje. Molim te, ako zelis sam sebi pomoci gore desno imas pretragu pa upisuj tamo. Dobiti ces na svako pitanje koje tamo postavis barem 2 odgovora ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HedCubavi
25.03.2015
0
1
2
30
dobro de da tebi postavim jos jedno pitanje, dopunio sam zemlju do vrha i stavio stiropora, sto se tice sunceve svijetlosti, to nije dovoljno ili??? Hvala unaprijed puno :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Kakav stiropor si stavio i gdje? Moze na suncu, neće crknit nego će ti rasti tako kako vidis da je i sada. U vis. Po meni je to mučenje biljke. Strpi se jos mjesec dana pa onda stavljaj na prozor. I tada ce biti prerano ali eto vec kada si poletio. Ovo je zadnje sto odgovaram ovdje. Pogledaj moj dnevnik na prozoru pa onda dalje ispituj pitanja. Ako ih budes imao svakak ti cast.

https://www.vutra.org/threads/vertical-scrog-super-critical-auto-fem-by-bizz.8580/
 
25.03.2015
0
1
2
30
Dodao jos zemlje do vrha pomijesane sa stiroporom, procitao sam po forumu da je dobro raddi upojanja vlage, a kao sto vidim na slikama tvojim i ti si pomijesao zemlju sa stiroporom...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
haha, stiropor koji upija vlagu :lol:.
šta je sljedeće, kamen koji upija vlagu :fuck:.
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Kolega, nije ti to do upijanja vlage već do drenaže tj, propusnosti iste. Bilo bi bolje da si to s perlitom napravio btw.
 
25.03.2015
0
1
2
30
''Tome dodate mrvljenog stiropora kojeg sigurno imate u kući!
Potrebno je radi bolje opskrbe kisikom i bolje drenaže zemlje...da baš nakon par zaljevanja ne dobijete beton ako ste pretjerali! ''
Da da skontao sam da sam pogrijesio, prva osoba s normalnim odgovorom, hvala u svakom slucaju na informacijama....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
jbg. moras citati forum, al sa razumevanjem. jedna ko ni jedna, upoznaj se ti jos malo sa temama u podforumu Uzgajanje pa kreni iz pocetka, bez zurbe jer nigde ne kasnis
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.