Pogledajte i pomozite - nešto uništava listove.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2008
1.048
1.455
188
nije opasno, mozda je do genetike mozda do nekorigovanog ph uglavnom ako se pocne siriti
isperi sa 3-5 vecoj kolicinom vode nego sto imas zemlje al naravno koriguj ph na 6-6.6...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
neće tu nikakvo ispiranje pomoći, probaj kupiti neem ulje pa prskati biljke, ili kupi vrećicu duhana Sauvage (taj je navodno 100% bez aditiva) pa ga namoči na par sati u litru vode, razrijedi tu tekućinu sa čistom vodom u omjeru 1/5 i prskaj biljke...
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
To su dakako leaf mineri,ako vidis male bjele crvice koji kad se nahrane liscem pozelene i ispustaju neke sitne niti kao paucina tu vrstu neces ubit sa nem oilom,ja sam imo te bube i to je gore od svih buba sa kojima sam se suocio.
Ja sam imao Nem Azal i sprico sam 1 tjedno mjesec dana znci 4 puta u 1 mj sto je previse i nista se nije dogodilo.
Ali ima jedna caka kako ces ih sigurno maknit,mislim tako sam ih se ja rjesio,uzmi hidrogena i na 1l vode stavi 10ml hidrogena i isprskaj dobrano biljke i nestace,i rucno ih skidaj jer ih nemozes sve potamanit jer ostavljaju jajasca u liscu i prezive sve insekticide.
Samo znam nakon svakakvih pokusaja od Nema,koprive,feferonki,sapuna samo mi je hidrogen upalio.
A za Tiger Nem nisam siguran jer ga nisam koristio nikad.