Pomoc hitno!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.04.2013
3
0
0
Pozdrav forumasi..pridruzio sam se ja vama posto vidim da je forum dosta popularan a danas mi se desio jedan problem. Znaci nabavili smo kao neku travu od nekog lika..Pusio sam dosta puta i uvijek dobijem taj high osjecaj..ali danas ne.. Pusilo nas je 3-4 i samo sam ja imao tu 'cast' da osjetim takvo iskustvo. znaci taj 'high' osjecaj mi se uopce nije desio nego jedno pola sata do 45 minuta su mi se oci totalno preokrenule,svaka na svoju stranu..ljudi si mi se smijali haha. kod ostalih to nije bio problem svi su normalno primili tj. kako spada.. moze mi tko pomoci,zasto,kako? Po internetu nisam nasao nijedan slican primjer. hvala
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
iskuliraj par dana bez, telo se oporavi i posle lupa jace, a i mozak ti je bistriji :D i nemoj da budes ljut na travicu ona je samo lek...to se svima desi ko konstantno duva svaki dan...i ako si radio hemiju u medjuvremenu zna da sjebe rad vuje...
 
27.04.2013
3
0
0
rakija_srb ..
nisam pusio tjedan dana,tad je sve bilo normalno. Nikad nepusim svaki dan..stvarno neznam sta je to jucer bilo..probat cu za koji dan opet.. nisam uzimao nikakvu sintetiku ni nista u meduvremenu. kao sto sam rekao,na internetu nisam nasao nijedan slican primjer o tome..
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Ma kakvi ekseri kakvi bakraci, bilo je price o tome na forumu... neverujem da je nesto stavljano. Kaze covek, svi ostali su se naduvali lepo, samo on nije. Znaci do njega je. Mozda mu se povecala tolerancija na THC ali jednostavno ga nije "puklo". Da je nesto bilo stavljeno u travu svima bi bilo lose. Ja ponekad kad se napurnjam i gledam neki film, uopste ne kontam kolko sam prepusen dok se ne pomerim ili ustanem. Dok gledam u jednu tacku dugo vremena osecam se kao da je popustilo (ali u stvari nije :D )
 
01.02.2013
19
0
0
52
znam i ja to...al nisam jos cuo da se oci podvrcu od vutre nekako mi nije normalno,koliko god da ga pukne kao sto kazes nije uobicajena pojava...ne znam momce napravi pauzu to nije normalno :)
 
27.04.2013
3
0
0
Evo dosada nisam pusio..kroz par dana cu povuc skroz malo da vidim jel ono bio neki peh ili samnom nije uredu nesto za stalno...sto vi preporucate sada,nitko nije imao slicni problem?
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Mislim ja da sve ima veze sa tvojim "setup-om" prije pušenja.

Zapitaj se malo, ko prvo, jesi jeo,ili si pušio natašte, jesi bio odmoran ili ne, i ono najbitnije, dali te muči nešto u glavi što stoji u pozadini svega i vutra je bila samo okidač da to ispliva na površinu.

:)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
1986 je napisao(la):
sto vi preporucate sada,nitko nije imao slicni problem?
Postoji opširnija tema a ova če biti obrisana. Na vrhu desno je alat za pretragu foruma a naslovi tema po kojima se ne zna o čemu se radi u temi brišu se prije ili kasnije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.