Cudan osjecaj par dan nakon pusenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.08.2015
11
5
3
47
Znaci ovako: pusio sam prije 3 dana i tu vecer kad sam pusio bio sam full "high", a prekjucer, jucer i danas imam osjecaj kao da sam tup totalno... nekako mi moje rijeci koje izgovorim zvone u glavi, nekad kao da stojim pored sebe i slusam se kak pricam... to mi se desava postepeno, prvo se slabo cujem onda sve jace i jace i kao da ne kontroliram ja ono sto kazem... zjenice mi se povecaju, stalno moram na veliku nuzdu i povraca mi se ali ne mogu... inace primjecujem da to prestane par minuta nakon sto popijem kavu i opet pocne 6 sati nakon sto sam popio... ima li netko slican problem ili zna kako da ga rijesim? bojim se da mi ne ostane tako... molim vas, hitno mi je :( :(


P.S. novi sam tu a i ne gablecujem bas dugo mozda mjesec dana,,, ako je ovo u krivoj temi molim admine da prebace u odgovarajucu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

SPY

24.05.2012
33
116
33
32
Ako imaš nekih većih zdravstvenih problema nemoj pušit dok ne riješiš. Jel purnjaš sam ili u društvu? Iako pušim vuvu skoro svaki drugi treci dan zadnjih 5-6 godina zna mi se desit kad ispušim sam frulu da ne mogu meda sa kašike, a nekad i zaspem hahaha. Kad pušiš sam ne moraš topa srolat nego nađi sebi mjeru neku koliko ti je dovoljno.

Nemoj paničit nego ohladi sa vuvom i vidi hoće li ti se to dešavat. I nemoj također puno kafe pit nije zdravo. pozz
 
15.08.2015
11
5
3
47
pusio sam s frendom,,, povukao sam 6 DIMOVA !!! znaci da jos malo pojasnim... pusio sam s prijateljem prije 2-3 tjedna i strgo sam se ali nismo puno popusili i ostalo mi je pola vec smotanog jointa i ostavio sam ga doma i otisao na more... prije 3 dana sam s frendom popusio ostatak(6 dimova!!!) I ovaj put je ucinak jaci...
Hvala na brzim i jasnim odgovorima ali treba mi nesto konkretnije,,, netko tko poznaje moj problem ili netko tko ga zna rijesiti... pozdrav!
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Drugar na ulici se svasta prodaje,jos si ti kako kazes tek poceo dimit... tvoj je zivot,tako da povedi racuna sta dimis i koliko je ispravno to sto dimis... ima sam frenda pre 2 godine kojj je zeleo pusit budjavu vutru(zao mu bilo bacati,a budj se nafatala u tegli bas puno),imao je iste probleme kao i ti... cak jos gore,on je povracao,imao problema bas sa stomakom i pricao kako je ispusio otrov... nadam se da ti je jasno :)
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Prestaneš i simptomi po svakoj logici bi trebali prolaziti i proći..ukoliko organizam ne bombardiraš dalje ,ako i dalje brijes cibat budji fulju zavrsil buš na neurologiji intenzivnoj a vjeruj mi druže da to ne želiš, coece zato pazi i nedaj se zajebavat s time..nije zeka...neurotoksini su opasni i trebo bi imat na umu to...
 
15.08.2015
11
5
3
47
Prestaneš i simptomi po svakoj logici bi trebali prolaziti i proći..ukoliko organizam ne bombardiraš dalje ,ako i dalje brijes cibat budji fulju zavrsil buš na neurologiji intenzivnoj a vjeruj mi druže da to ne želiš, coece zato pazi i nedaj se zajebavat s time..nije zeka...neurotoksini su opasni i trebo bi imat na umu to...
uhh... aj nadam se da ce proc... fala buraz na brzom odgovoru... moram priznat da mi je bolje u zadnjih pola sata

Opusteno samo,on je otisao na lecenje... sad sta ce bit s tobom,nznm... :razvaljen::
daj sad cu past u depruu :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Kratko i jasno, pravu informaciju imaš i zato ju iskoristi kako treba i no frx, čim ti tu tipkaš s nama ti govori da si ok i da samo obratis pozornost..nista vise..Chill out and peace bro
 
  • Sviđa mi se
Reactions: blackie
15.08.2015
11
5
3
47
Kratko i jasno, pravu informaciju imaš i zato ju iskoristi kako treba i no frx, čim ti tu tipkaš s nama ti govori da si ok i da samo obratis pozornost..nista vise..Chill out and peace bro
FAla buraz odma mi lakse

Opusteno samo,on je otisao na lecenje... sad sta ce bit s tobom,nznm... :razvaljen:: edit: salim se malo,nije dimio mesec dana panika ga cimala :) proslo je no frksss :D
A ti me nemoj plasit smrzo sam se ko jebena antarktikA ;) :) :D
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Moje misljenje je da je zbog toga sto ste zagasili, pa jos i odstojalo dugo... Inace dok sam cigare pusio, znalo me je iskidati kad tako ugasenu nakon nekog vremena ponovo pripalim, a kamoli jos sa vujom! Toksini bro, to se stvara kad zagasis, plus sto se unutra sve sasusilo, i to vise nije ono sto je bilo! Cepaj mleko, cajeve, izbaci to iz sebe i nemoj vise ugasene dzointe da pusis :) Naravno, nece ti biti nista ako to uradite sa par sati pauze, ali ovo sto si ti uradio, napravio si cijanid hehe :vozdra: