Pomoc oko odabira sajta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Evo ja na primjer znam otkud si na osnovu treće slike. A ako ja znam, mala je šansa da netko drugi koji ne bi trebao znat, uistinu ne zna.

Mani se zajebancije s tim, nađi si drugo mjesto i nemoj bit blesav nego poslušaj savjete ljudi.

Prvo zemlja je po slikama loša, imaš posla oko toga dosta. Drugo, kako ti misliš teglit vodu gore? Nemoj mislit 5L, to ti nije dovoljno ni za jednu biljku.

Promijeni lokaciju i sretno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp and Big L

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
el1ie9.jpg
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Hebiga neka sadi gde god hoce ,mi jedno a on drugo..najbolje posadis jednu u Knez Mihajlovoj,ili ti na Trgu Bana Jelacica ima i fontana tamo na Trgu pa mozes i zalivati ,voda ti nece biti problem..:) kad neces u neku sumu onda mozes tu...:) :)
 
24.05.2014
21
2
0
ja bi najrade sadio pored svoje vile od 600 kvadrata na karibima ali to nije realno
realno je da ovdje nema mjesta u cijem radijusu od 5 metara ne raste maslina
turisti koj dolaze iz njemacke austrije ceske dolaze na more a ne planinarenje,a domaci ako idu planinarit idu po zimi ili u proljece a ne po ljeti
meni su ljudi najmanji problem,lokacija je u 3 pm izvan svih puteva,pa nije kanabis nuklearna bomba da je tako dopadljiv sa daljine i da ce se ljudi skupljat oko njega i zvat muriju
ako mi treba 5l po biljci kako ondi vi drugi nosite osim u turama ?
mene je samo zanimalo dali ce mi odgovrat zemlja i nadmorska visina
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
nadmorska visina je ok, uzmi kakvu sortu koja je brze gotova i sve 5.
zemlja je relativno ok, sta ce falit nadoknadis gnojivom. za rupe i ostale pizd.... prodji dnevnik Jones Davy-a i sadi stari.
sretno
.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ajmo ekipa, neko sa tog podneblja neka kaze kako se snalazi, nije moguce da ne moze... ja bi ubo tamo na lokaciju gde je druga fotka, kakvi turisti, kakvi lovci il beraci u toj vuko*ebini. vec sam spomenuo, kramp i treba se znojiti (verujem da je najbolje pred svitanje), u rupe obavezno kupovna zemlja i ako mozes nabaviti hidrogela, a kako sa vodom nemam pojma, 5L je leti malo za jednu biljku u tim uslovima. napisao sam vec, imas opciju i u posudama od 20L, pa ih ogradis i maskiras kamenjem, samo voda, voda, tu ces morati cesce zalivati, al nema krampa...
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa vidi ako je tako druze kupis zemlju,obavezno hidrogel ,pa to sto ti je i Power rekao..malo ces se namuciti oko vode ali hebiga nemas druge..vodu u balone pa u neki planinarski ranac pa na ledja,dva balona u ruke i samo pici...:) tako par tura u bice i biljcicama lepo imace vode ,a i ti napraviti lepu liniju i imati dosta kondicije..druze to je to ,ako mislis da je sigurno onda i radi ,ti najbolje znas da li se tamo neko krece po toj vukohebini...u svakom slucaju ,srecnooo...:)
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
396
1.760
143
79
Sumarak
Mjesto je prelijepo, a ne znam koji je grad to, ali vjerovatno svaki tvoj sugradjanin kad vidi sliku zna tacno gdje je to, ja znam svaku sikaru oko svog grada, tako da nije pametno sto si to tako sve poslikao i objavio, ali ti znas najbolje nek je sa srecom uglavnom...
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Sta ste mone, u starim vremenima so od kamenja slagali zidevo protiv vjetra.
Dal je teško iz kamenja napraviti posudu/ 50L/, obložiti okolo PVC folijom/na dnu nista/
nasuti unutra pola kupovne zemlje i pola sa neke njive/polja/ možeš i brikete gnojivo stavit.
Treba se snaći!
 
16.09.2013
31
233
33
ja radim u sličnim klimatskim uvijetima
daću ti jedan dobronamjeran savjet
kani se ćorava posla.
nemaš šanse u tim uvjetima nemožeš donijeti dovoljno vode.
računaj da ti treba bar 2litre po biljci dnevno i to ako nisu na suncu više od 9 sati dnevno
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Stvar je jasna i tu nema puno diskusije....kopat rupe,improvizirat od kamenja,postavit tegle...šta god....20-25 lit zemlje po biljci (ako hoceš kvalitetan grow) i svaki drugi dan u 7 i 8 mjesecu po 5 lit vode po biljci....gnjojit jednom u 7 do 10 dana...zaljevat u 6 i 9 mjesecu svaki treci dan...ista kolicina vode isti režim gnjojenja...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and PowerSeed