Pomoc pri odabiru

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.07.2016
2
3
8
Bok, planiram odradit prvi indoor te mi treba savjet.
Zanima me jel mogu to odradjivat u svojoj sobi di spavam. Soba mi je velika pa sam mislio u nju, jer u ostalom dijelu stana nema mjesta.
Nemam nikakvog znanja, tek sam poceo proucavat indoor, dok imam dva vanjska iza sebe.
Mislio sam kupit gotovo sve jer nemam iskustva oko sklapanja i ostalog. Ovo bi bile komponente i slika svega.
SET GROWBOX 600W sadrži:

  • 1 kom. Prigušnica Green Power 600W
  • 1 kom. Aluminijski reflektor Stucco
  • 1 kom. Pirate Box 120X120X200cm Growbox
  • 1 kom. Ventilator VK100
  • 1 kom. Filter 100 protiv mirisa Primaklima
  • 1 kom. Sylvania Grolux 600W
  • 1 kom. Aluminijska cijev za prozračivanje 100mm
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    59,3 KB · Pregleda: 35

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ako hoces u sobi saditi sa sto manje buke preporucujem ti led rasvijetu jer ce ti trebati manje ventilacije.Evo ja upravo radim grow u sobi pokraj i nista ne cujem.Ventilacija je na minimumu i stvarno sam prezadovoljan.I da,ne stvara ti veliku toplinu.Samo je bitno imati izlaz za cijev ispuha kroz prozor i na konju si.E sada,koliko su ti jake financije...:thumb:
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.257
233
Čudna šuma
Sve se može riješiti:thumb: U okviru onoga što imaš i gdje gajiš,kombiniraj,vrti i pretumbavaj dok ne dobiješ željeno;) !
Ako ti se da pogledaj moje uvjete,doduše slabija je lampa ali nemam ni svježeg dovoda zraka ni odvoda ni turbine ni visine ni... Hladim lampu sa pc ventom što mi je rečeno da ne ide u istu rečenicu ali eto gura se... Nedostatak uvjeta dopuni sa ljubavlju i pažnjom :ljubav:!
 
Poslednja izmena: