Northern lights automatic HPS 400W Grolux

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.11.2014
47
29
18
barakuda , nemoj mi zameriti ali jako neuredno ti ovo izgleda .
Možeš barem to suvo lišće da pokupiš i počupaš da ne skupljaš plesan i očistiš malo saksije sa alkoholom . I to na površini zemlje , dal su alge ili buđ probaj nekako da skloniš :bocni::
Nemam ti što zamjerati kada si u pravu...:) moram priznati da sam malo izgubio volju sa ovim grow-om...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman and Smells

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Možeš ovo i izgurat do kraja,ali pitanje je šta ćeš dobit...lako se stave nove menkice na klijanje,pa bez greške odradit idući grow...svega se tu nakupilo,ali najviše te sj...sam početak i korjen koji se nije mogao razvijat normalno...:let:
 
06.11.2014
47
29
18
Možeš ovo i izgurat do kraja,ali pitanje je šta ćeš dobit...lako se stave nove menkice na klijanje,pa bez greške odradit idući grow...svega se tu nakupilo,ali najviše te sj...sam početak i korjen koji se nije mogao razvijat normalno...:let:
da start je bio jako loš, ali kroz dan dva ću okončati ovo mučenje i krećem ispočetka..:)
evo link gdje sam vidio za izolirku...
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
:( zbog takvih tutorijala i dolazi do sr*nja...pa nije list od titanijuma.Sledeci put radi LST sa kanapcetom ili supercropuj ako vec oces dodnje grane da poteras.Srecno u drugom pokusaju:cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: barakuda

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ta metoda LST-a je apsolutno retardirana,pa listovi nečemu služe...kako netko može ovo radit meni ne ide u glavu...baš sam pogledao filmić...pa dovoljan je običan konac da se istrenira cijela biljka...a listovi ostanu "slobodni" radit svoj "posao"...

Bezveze,svašta se da nać na YT :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
06.11.2014
47
29
18
Ta metoda LST-a je apsolutno retardirana,pa listovi nečemu služe...kako netko može ovo radit meni ne ide u glavu...baš sam pogledao filmić...pa dovoljan je običan konac da se istrenira cijela biljka...a listovi ostanu "slobodni" radit svoj "posao"...

Bezveze,svašta se da nać na YT :)
Slažem se sa tobom da listovi nečem služe, i meni je kada sam ljepio listove bilo čudno.. kako je biljka rasla pucali su listovi ili se traka odljepljivala, kako mi je prvi grow i nisam to nikada radio i to mi se činilo bolje napraviti nego ništa...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Samo hrabro dalje. Lako je biti general poslije bitke. Sada klikni nove menke i opet na citanje. Takve hyper ube LSD sheme nemoj vise koristiti. I ako mislis googlaj malo prije pa ces vidjeti kako su drugi prosli. Keep growing and smile!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: barakuda

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
kad si vec dotle dosao mogao si jos malo ostavit da sazrije pa bi imao i nesto za zapaliti, drugi put idi s fotoperiodnima vidis da automatici nisu za tebe, a i inace nisu laksi za uzgoj (indoor) kao sto svi misle, lakse jedino do zajeba dode :) poz i vise srece drugi puta
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
06.11.2014
47
29
18
imaš pravo, ali bilo mi je dosta "mučenja" njih, a i mene...ostalo mi je još istih pet sjemenki (16.02. stavljene na klijanje) pa ću nakon toga probati nešto drugo...hvala za želje..pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
06.11.2014
47
29
18
Evo za kraj slike sa sušenja:
P1070686.JPG P1070687.JPG
Htio bi se zahvaliti svima koji su pratili dnevnik, nadam se da su svi koji su pratili nešto naučili (bar kako nek stvari ne treba raditi...:))...ja sam dosta naucio ( s obzirom da prije 4 mjeseca nisam uopće imao predodžbu u što ću se upustiti)...
Iskreno se zahvaljujem svim iskusnijim članovima koji su mi pomagali sa svojim savjetima i prenošenjem svojeg znanje (što je danas vrlo rijetko na ovom svijetu)....
Lijepo je biti dio ovako dobrog foruma...:respect:
pozz svim...:vutra:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.