Pomoc!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Pozdrav svima! Citam vas vec danima i puno sam dobrih stvari saznao ali kako sam ovdje ne radi gusta vec radi bolesti meni drage osobe nemam bas puno vremena da potanko proucim sve.Odlucio sam uzgojit biljke za ulje pa cu vas zamolit da mi pomognete sa savjetima. Evo nekih stvari koje mislim ubaciti u box 160x160x220 napravljen od drvenih gredica 60x60 i obsiven lesonitom 5 mm, ventilaciju cu vam pokazati poslije dok slikam i nadjem sistem da ih stavim negdje, a ovo su ostale stvari

Rasvjeta 600w za vegetaciju i cvjetanje
Mantis Reflector - Greendaze Hydroponics

Idem s ovim jer ce bit sve automatski jer nemam puno vremena a ni znanja, znam da nije za pocetnike ali cu se snaci uz vasu pomoc!
Atami Wilma 16 Pot Hydroponics Systems, 249,95 €

Ubacit cu i ovo radi ponavljam neznanja i sigurnosti da ce biti koliko toliko uvjeti optimalni za rasti jer nije mi do eksperimentiranja
Grow Room G-SE Digital Twin Fan Speed Temperature & Humidity Controller

I sjeme odabrao sam ovo za pocetak bit ce ok samo neka uspije. sadit cu deset biljki trebalo bi biti dosta za pola kile
Barneys Farm Critical Kush - New for 2012 + Free Cannabis Seeds

Molim vas za komentar ali bez onih koliko novaca bacam kad se moze ovako ili onako.

Ovo je sto sam uspio slozit za sada svaki savjet i kritika su dobro dosli kad sve slozim otvorim dnevnik jer nisam nasao nekoga sa hydro, vjerovatno mi je promako.

Unaprijed se zahvaljujem i nadam se da cemo ih uspjet pretvorit u ulje koje mi je jako potrebno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Blade hvala na preporuci za dnevnik trazio sam ali nisam uspio naci a kroz par dana bi trebao nabavit materijal za box pa krecem sa sklapanjem i otvaranjem dnevnika..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.