Pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.01.2008
44
7
8
Imam monstruma od 2 m i 25 cm, ii nikako ne mogu dovoljno da udaljim hps, povijam i majmunisem svaki dan. Nocas sam primjetio da je vrh malo kao spaljen, je li to veliki problem i sta da radim.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
zasto je jos uvjek na vegetaciji ako ti smeta visina i sto si ga pustio da naraste toliko
a to sto se spalio vrh mozda i nije neki veliki sok za biljku al nemoj da ti se ponavlja mogla bi u heafrodite ak vec i nije musko
 
19.01.2008
44
7
8
redwild je napisao(la):
Imam monstruma od 2 m i 25 cm, ii nikako ne mogu dovoljno da udaljim hps, povijam i majmunisem svaki dan. Nocas sam primjetio da je vrh malo kao spaljen, je li to veliki problem i sta da radim.
drug moj ona je velika jer je rasla na balkonu a ja nisamm bio upucen kako da je obradjujem da ne ode tako visoko, a sad nije u vegetaciji nego je u opasnom cvjetanju sa vec povelikim svjetovima, i primjetio sam da su na vrhu dlacice neke potamnile
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
a da stavis fotke da vidimo kako izgleda biljka, vrh, box... nista od informacija nisi dao a ocekujes savet
 
19.01.2008
44
7
8
boks je improvizovan mala sobica jer drugacije nije moglo unio sam je u sobu za cvjetanje uglavnom sva soba je u bijelom ventilator stalno radi samo sto se borim sa njenom visinom
sutra cu slikatt
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
redwild je napisao(la):
boks je improvizovan mala sobica jer drugacije nije moglo unio sam je u sobu za cvjetanje uglavnom sva soba je u bijelom ventilator stalno radi samo sto se borim sa njenom visinom
sutra cu slikatt

Jedva čekam da vidim fotografiju biljke monstruma u toj sobi...
sharplaninac je napisao(la):
e nek ti je sretno slikanje:dada.

Neka je sretno :)
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
s cime je gnojis jer ako jos raste kak velis ona vegetira jos uvjek iako i cvate ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.