Posiljke semenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.02.2015
142
118
43
32
Kingston,Jamaica
Zanimaju me iskustva ostalih forumasa sa narucivanjem semenki. Nekako mi Sensi seeds deluju najpristupacnije.. ali ajde to na stranu najvise me zanima moja sigurnost, koliko su im diskretne posiljke? :rasta:
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Štae ovo... sprdate li se vi braćo draga ??? Dominiraju teme o pošiljkama, sjemenkama, skankovima, gdje trava da se kupi.... koji vam je dick ?!? :whato::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx and Rancero

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Jamrok...ako obelezis stelth posiljku,a imas je kod svih,a mozes i gore sponzore sa banera koristit(proverene),samo klik na reklamu ;) ... opusteno samo,nemas se oko cega cimat :D ja sam bio najgori po pitanju toga ;) o Dzoni Paranoja... jos si ziv,vidim nema na forumu nekog obilnog teksta,pa pomisli da nisi sta kaznjen hahaahahahah
A evo bleja na forumu uz vutra radio ;)
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Za šta bi mogao da bude kažnjen ovako fin, i disciplinovan član??? Kazna kao sredstvo disciplinovanja, kod mene je urodila plodom ;) za vjeki vjekov. Trenutno sjedim sa tri dame, i sve tri ih ubjeđujem da su one (žene) sex mašine, po Vajningeru :) Ovaj je bio pametan čoek... a sebe stavljam u ulogu davaoca istine i spoznaje :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Ja sam omnipotentan, mogu i tamo i ovamo :) A i ovako sam im zanimljiviji.... "a što pišeš porukee, pričaj sa namaaaa" :D
 
10.02.2015
142
118
43
32
Kingston,Jamaica
Ma trip mi da narucujem, aj sad mozda nema veze sa temom ali ortak je narucio neke hemije tipa 1p-lsd sto je kao isto sto i lsd ali drugacija hemijska struktura sto je u principu u nekim drzavama legalno ali kod nas izgleda nije bilo pa je najebao, zato i pitam kolio su diskretne posiljke da znam dal postoji mogucnost da mi se desi neko ovakvo sranje :p
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
sto je kao isto sto i lsd ali drugacija hemijska struktura
onda definitivno nije isto :) al necemo o hemiji i hemijskom strukturama na forumu. za semenke ne mozes najeb*** kao kad nadju neku hemiju koja je na crnoj listi. a niko ti ne moze garantovati da li ce paket biti pregledan na carini ili ne, zakonsko pravo imaju da otvore ali i ne moraju ako im se nece. pa sad ti znaj kako ce da bude :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jamrock
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.