Poz ekipa!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.09.2014
1
3
3
Nasao sam vas tipkajuci na google marihuana.com i onda mi je ovo izbacilo.Citajuci ovdje za uzgajanje odlucio sam se regat i pridruziti vam se..Iskreno kada sam vidio sto sve treba i kako shvatio sam da nemam pojma i da trebam puno toga naucit..

eto toliko za sad :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kirje

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Dobrodosao... sta god ti nije jasno prvo potrazi na forumu..ako ti i dalje nije jasno postavi pitanje u odgovarajucu temu...sretno
 
10.09.2014
5
7
0
i ja sam vas nasao preko gogle,poceo sam pusiti travu vec sa 16 god.al sam pravio pauze po 1-2god.sad pusim samo vikendom uz neki dobar film :) prosle godine sam vidio kako moj rodjak uzgaja travu i fasciniralo me to sto se on oko toga toliko trudi i prica kao da je ta biljka njegov kucni ljubimac i iskreno reci nisam mogao to shvatit dok nisam sam posadio jednu i vidio da to nije samo posadi i pusti da naraste..nego je potrebno i znanje i trud ako hoces da nesto uspije i da se o tome moze svaki dan naucit nesto novo..toliko me fasciniralo da mi je postao hoby i uzitak raditi oko toga i da na kraju znam da sam uspjeo nesto napravit :) toliko od mene i hvala svima na pomoci pozz ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and Stipe