pozdrav, bok, vozdra!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.10.2014
11
21
0
ljudi, poceo sam da trazim semenke za grow, uvek radim domacicu, ali kad god mogu pored nje naguram ako imam i nesto kvalitetno, malopre sam razgovarao sa drugarom iz HR na skajpu, sad on ima par nekih strejnova koje nisam nikad gajio i voljan je da mi posalje 2 straina po 2 menkice
e sad, jel neko uzgajao nesto od sledecih da mi kaze kakve su za uzgoj koliki prinos daju i tako to, posto je on profi grower pa znam da nece biti to kao kod njega. nudi mi sledece: green crack extreme, panama red, pennywise, i jack flash. za panamu sam cuo jos odavno to je bas old school nju cu uzeti pa sta bude, pa me posavetujte vi sa jos jednom :))
 
02.10.2014
11
21
0
CilI je napisao(la):
Sve so dobre jedino panama red dugo cvjeta 81 dana.
zar postoji losa? :p salu na stranu, ljubitelj sam sativa i dobrog zveketa, a nemam problem sa strpljenjem ako se isplati ali da ne nastavljam ovde postavicu isto pitanje gde mi je mario rekao jer su mi potrebni sto detaljnij odgovori ako je moguce iz necijeg iskustva, hvala enivej :)

mario339 je napisao(la):
@120'S dobro dosao natrag ;) obrati paznju di postavljas takva pitanja jer imas odgovarajuce temehttps://vutra.org/topic/6807-iskustva-sa-sortama/page-27 u kojima ces brze i kvalitetnije dobiti odgovor
hvala mario, postavicu isto pitanje tamo nadam se da nije problem, ako je u pitanju brzina i kvalitet :D peaceout
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339