Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.04.2016
35
19
8
27
Eh prijatelji moji,
Ovo jos nisam s ni s kim podijelio a imam potrebu nekome ispricati zato, moram vam se ispovjediti,

Na forum sam se uclanio sa 15 god. i godinu dana sam ucio i citao savjete najboljih growera na balkanu. Sa 16 god. sam se odlucio na prvi grow i zaljubio sam se u ovaj hobi. Iako nisam neki pusac mene je ocarao sam proces uzgoja i sve vezano za njega. Fascinira me u koliku dubinu mozes otici sa ucenjem o uzgoju. Sada radije ucim o valnim duzinama svjetlosti nego sto pisem zadacu hahaha. Jos sam mlad ali mislim da bi ovo mogao raditi do kraja zivota i nadam se uspjesnoj growerskoj karijeri,jos da se i legalizira o_O . Eto ove godine punim 18 pa cu biti punopravni clan foruma pa se nadam
da cemo se druziti jos puuuno godina. Ne ljutim se ako se admini odluce za ban. Zelim svima puno sunca :sun2::sun2::sun2: i jos jednu uspjesnu sezonu - znam da ce moja biti jer je drugi grow uvijek bolji. :thumb:

Evo i neke slicice, valjda su primjerene za temu
Prvi grow - Early skunk fem. (sensi seeds)
20170707_130620[1].jpg 20170808_112715[1].jpg 20171007_165156[1].jpg 20171015_105951[1].jpg
 
13.01.2018
21
52
13
Planet Mars
Pozdrav svima!

Jos pre sam citao svasta sa foruma ali eto silom prilika se i uclanio :)

Web developer po "struci" :D

Iskreno bacio sam se u svet ove biljke iz medicinskih razloga (dva zeznuta prsljena u donjem delu kicme a i iskreno depresije vise nema ni u tragovima tako da za mene funkcionise savrseno.)

Kao osoba sam otkud znam, verujem u razum, dobrotu, mislim da kao rasa mozemo mnogo toga dobrog ali cesto ukakimo naravno.

Podrzavam apsolutnu legalizaciju Marihuane u svakom obliku, jer svaki oblik konzumiranja je "medicinski", ali za sada crno nam se pise kada je legalizacija u pitanju, mada videcemo.

Eto, toliko za prvi pozdrav svima!