Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.07.2011
1
0
0
34
evo ja baš stigo sa majke, inače je obrnuto zbog starosti foruma i toga :icon_smile:
nego, lijep pozdrav svima! napokon sam se odljenio registrirat i na ovaj forum, iako već podosta vremena znam za njega i doletim kad mi god zatreba neka korisna informacija. svaka čast za ovako nešto, sa pregršt informacija i istinitog afirmiranja... neka još dugo potraje.

nadam se da ću i ja uspijet pridonijet nekom konverzacijom u šeranju iskustava i sl. stvari, dojmova, općenito života i tako toga

čitamo se i.. gud tu bi hir .. odo malo odjahat forumom :bananallama:
 
20.07.2011
5
0
0
31
eeeeej peoplesi treba mi mala pomoc , ovako... citala sam na Majci nesto o carobnim napitcima ali je vecina biljaka too strange da bi se moglo naci u mom gradu i okolici, a planirala sam sa drustvancem neki tripi izlet , kampovanje, skontali smo mushromse iz Japana ali ja bih htjela da ih zalijemo carobnim napitkom , jel ima neko jednostavniji recept za tripi cajeve ? help please !
 
20.07.2011
5
0
0
31
eeeeej peoplesi treba mi mala pomoc.... citala sam na Majci nesto o carobnim napitcima koje zelim spraviti, ali su te biljke prilicno nedostupne u mom gradu i okolici... planirala sam sa drustvancem ovih dana tripi izlet, kampovanje, skontali smo neke mushromse iz Japana, ali bih ja da ih zalijemo nekim tripi cajevima , jel ima neko jednostavniji i pristupacniji recept ? help, please !
 
24.07.2011
5
0
0
42
Evo prvi post i od mene. Več duže pratim forum, a sam s tek sad prijavio.

Nadam se, da se možemo i za sponzorstvo dogovorit.
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
Pozdrav svim vutrašima :) ja sam M****, :) bavim se crtanjem, pomalo slikanjem (više o tome će biti u nekoj temi koju ću napravit)...i tako...svašta pomalo...obožavam svetu nam biljku :) iz Osijeka sam, 22 god...i tako...upoznat ćemo se bolje s vremenom...toliko za sad...pozdrav i uživajte na vutri :)
 
12.07.2011
9
1
0
36
zdravo maderfakerzzzz what's up....evo ja sam jedan od onih koji jako vole weedaru a cak mi i prezime ima veze s njom...zao mi je al nemrem ga rec pa vam stoga sam velim da me zovete 1DON i da znate da sam real hc rasta........ pozz i peace svima :)