Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.07.2011
2
0
0
31
ej ljudi evo da se i ja predstavim... iz hr sam znam za forum vec jedno duže vrijeme (neko mi je nekad reko neznam tocno) growam jedno 4 god trenutno imam i 14 biljaka (slike cu stavit ubrzo) duwam na redovnoj bazi vec godinama... super ste mi da nije bilo vas nebi bilo ni mojih klonova :) njih imam dokumentirame od prvog dana do sad :) budem napravio post kad dođe vrijeme za to :p tolko od mene zzZzZZZ
 
03.07.2011
2
0
0
34
Poz svima, ajm from Bejha. Inace pokusavam da se bavim raznim stvarima ali slabo sta da mi ide osim informatike :p pa se samo tim i bavim, mada pocinjem da mrzim to zanimanje:p.. inace elektricion .:p i ta sranja.. sta jos da kazem... :p lijep pametan zgodan svaki put kad se napusen ogledam u ogledalo..:p o napretku sve najbolje:p ...a na sajtu me navukla zena.:p.. :DXXD et.
 
10.06.2011
1
0
0
40
Pozdrav svima! I ja sam dugo na forumu ali eto sad sam tek odlucio nesto napisati! Sve sto znam o growingu sam tu i procitao! Inace sadim vec 4 god a pusim auuuuuu dugo!
Ove god su vani 3 Super Lemon Haze-a I 3 Kalasnikove! Kad dodje vrijeme bacim i slike ! Jos jednom pozz svima!
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
signs046.gif
 
20.07.2011
5
0
0
31
]Hellooo ! Zovem se Amaranta Surya ( to se vec zna ) :)) ..hm ... da kazem nesto o sebi, pa bojim se da ne ispadne kao predstavljanje na forumu usamljenih srca hehehhe, salu na stranu zivim na brdovitom Balkanu ,Im hindu wuma married with weed :) a nadjoh vas slucajno, malo sam istrazivala o mushromsima :)