Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.09.2011
4
0
0
34
Djes'te ljudi :) Veliki pozdrav iz Sandzaka za sve vas..:D
Tu sam, nov sam....imam 21god. drago mi je sto sam vas nasao na posebno mi je drago sto imamo isto misljenje sto se marice tice ! :)
Radujem se finom druzenju... :)
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
signs046.gif
 
15.09.2011
21
1
0
38
Poz ekipa. Evo imam 26god, volim chibu i planiram nesto svoje napraviti.. Survajuci po netu sam vas nasao pa reko da pokupim neko znanje od Vas :)
 
30.09.2011
4
0
0
35
pozz svim travarosima :icon_lol:
evo već nekoliko mjeseci znam za ovaj forum pa reko da se i ja registriram i podjelim neka iskustva
growam sada če druga godina outdor a indor za sada još ništa ali sam si razmišljal da probam i in, prošla godina outdor nije bog zna kakva bila al ova je puno bolja:banana_rasta:
 
10.07.2011
1
0
0
49
Pozdrav prijatelji.
Citam vas par meseci i sve sto znam o uzgoju naucio sam zahvaljujuci vama HVALA
Ne secam se kako sam pronasao forum al to valjda i nije tolko bitno, vazno je da sam vas nasao.
Imam 15g pusackog staza,a od pre mesec dana sam "uzgajivac".
Prvi pokusaj unutrasnjeg uzgoja sorte Bubblegummer naruceno od Alien-a (stiglo za 9 dana bez problema postar ostavio u sanduce).Box za pocetak 43/30/70 sa cfl125w oko 6500 lumena ,3 pc venta i hidro-termo metar.
Sledece nedelje sklapam novi box od 120/60/150 i stize HPS 250w.U startu sam krenuo sa jednom semenkom,al iz straha da ne trosim struju uzalud ako sama ne uspe stavio i ostale 3 na klijanje.Sve u svemu lepo napreduju(valjda) i bice nesto od njih(makar da "usmrde" sobu)
U medjuvremenu su me "matorci" provalili (nisam najbolje resio curenje svetla),al posle nekoliko sati ubedjivanja(oni da ne valja,ja da je to moja "religija")kao rezultat ispade status Q,nece dirati bilje ali i dalje ne gledaju blagonaklono na to.
Za mene sasvim dovoljno."Zivi i pusti druge da zive".
Plan mi je da jednu od tri biljke(jedna izbacena jer mi se nije svideo (ne)napredak)ostavim u manjem boxu za majku pa do proleca kad planiram nesto klonova baciti napolje pa i ona na cvetanje
Imam celu zimu da procitam i naucim(od vas) sta i kako se radi vani.
Do tad budite mi zdravi i veseli
ZIVELI!!!
PS ta prva biljka(Radojka) koja je najveca pocela je da suzi.Nalazim na njoj kao vodene kapljice a nisu od zalivanja sigurno jer pazim da sva voda ide na zemlju.Sta je to?
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Dobrodoso hevymetal :vb_wave: ..odma da Ti zazelim puno srece u growu i naravno kifova da se sasere*..hahhaaha.. A za odgovor ces morat pricekat ove iskusnije..ja noob jos uvijek :D
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
:signs046:

.....a za pitanja ima tema pitajte sve sto vas interesira ili otvori vlastiti dnevnik uzgoja sa slikama da je ljudima sto lakse pomoc......sretno u growanju
 
09.10.2011
21
3
1
35
Bok. Vidjela sam danas neku slikariju u Zagrebu na zidu pokraj busnog kolodvora ako me pamćenje služi. Netko igra golf. Netko čuči. Sa strane piše vutra.org.
Pa ono, zapamtila sam i sada imam vremena pa sam odlučila vidjeti što ima ovdje. Eto. :)