Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Weedowdan! :icon_lol: Hahahah! Kako si me nasmejao coece xD Welcome svima :)
Ma susret sa vutra.org je ljubav na prvi pogled...
TechGrow, jedva cekam tvoj dnevnik!!!
 
31.10.2011
31
1
0
31
mihilow ,lokacija bg ,pushiona dosta vremena i izgubim dobavljace i evo bleim vec 6 meseci str8 i reko da vidim jel ima negde neke dzidze ne mogu da ucim ko covek za ispit :)
 
31.10.2011
31
1
0
31
ma kakvi svoje ne smem pred devojkom ni da spomenem dzok a kamoli nesto vise ,nego nemam brojeve vise nemam nista pre reko ako oce neko da me informise ,ne mogu imam kolokvijum sutra iz menadzmenta i biznisa ne mogu da se koncentrisem ,samo lutka skanije bi bila :hehe:
 
31.10.2011
31
1
0
31
razmisljam o grow-u jos uvek al sam zainteresovan ,neeema na ulici kod mene u kraju bila cistka skoro ne vidjam nikog a one koje vidim beze od svih na ulici ko misevi jer su drukali verovatno da ih puste
 
12.08.2011
3
0
0
29
Ciao svima, vec sam neko vrijeme registriran na forumu, ali nisam bio nesto aktivan pa reko bilo bi vrijeme da se i ja javim! Dolazim from kroejsa a uzivam u biljcici vec dugo dugo :) Na forumu skupljam iskustvo o sadnji i uzgoju jer planiram u buducnosti i nesto svoje imat premda sad nemam adekvatne uvjete. Najjaci sajt koji postoji i svaki dan provedem na njemu par sati citajuci sve i svasta :) Eto, to bi bilo to od mene do sljedeceg posta pozdrav i zivili ;)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
mihilow je napisao(la):
ma kakvi svoje ne smem pred devojkom ni da spomenem dzok a kamoli nesto vise ,nego nemam brojeve vise nemam nista pre reko ako oce neko da me informise ,ne mogu imam kolokvijum sutra iz menadzmenta i biznisa ne mogu da se koncentrisem ,samo lutka skanije bi bila :hehe:

Šta je ovo...žicanje, pribavljanje informacija gdje kupiti žižu, iznuđivanje od članova da ti se proda? evo ti jedan rep -
 
31.10.2011
31
1
0
31
ne nisam nistaa tako mislio ,izvinite ako se iko uvredio ...nemam svoj grow i nisam lepo procitao pravilnik ,sta ste odma svi skocili ,pusim i volim da pusim ,da i ti strejtujes ovoliko ko ja ne bi znao sta pricas tako da iskulirajte nema frke nikakve .
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
59
0
38
mihilow je napisao(la):
ne nisam nistaa tako mislio ,izvinite ako se iko uvredio ...nemam svoj grow i nisam lepo procitao pravilnik ,sta ste odma svi skocili ,pusim i volim da pusim ,da i ti strejtujes ovoliko ko ja ne bi znao sta pricas tako da iskulirajte nema frke nikakve .

Nije covjek kriv..upravo zato treba postaviti za nove članove da nemogu postati prvih nekoliko dana, tjedana ili nekako napraviti da moraju procitat prvo pravilnik, pa ako treba i test im napisat, pa ako ga prođu, mogu na forum...ali koliko vas je u zadnje vrijeme...ufff....samo cekam post: kako napravit bombu doma? i slicno....