Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smoke_Weed

Aktivan Član
10.09.2012
111
91
0
Dolina Vutre
Pratim forum vec dosta dugo, ali sam se skoro registrovao, pa i red bi bio da se predstavim :) Ne secam se kako sam dospeo ovde, verovatno su me zanimale neke stvari o nasoj dragoj biljci. Inace poceo sam grow bas zbog ovog foruma :dada Ne zelim da otvaram dnevnik i upload-ujem slike, nemam bas poverenja u savremene tehnologije, bar dok ne dodju neka bolja vremena.

Peace ;)
 

H-O

31.10.2012
1
0
0
36
Tek sto sam se ulogovala na forum. Slucajno sam vas pronasla trazeci marihuanu. Tj. Interesuje me da li mogu da nabavim seme marihuane preko interneta? Koliko je uopste marihuana legalizovana i ako bi uspela da je narucim tj. seme iste koliko bi bila sigutna da je to prava stvar?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.464
3.198
Bekaa Valley
05.11.2012
7
0
0
31
hej, pozdrav dobri ljudi :) konzumiram dragu nam biljku 4 godine, na forum sam slučajno naleteo, imam želju da krenem da gajim, počeću outdor jer mi se nekako čini jednostavnije iz onoga što sam pročitao, tek se upoznajem sa forumom pa gledam da ne kakim mnogo jer je verovatno sve što me zanima negde već napisano :) iz Srbije sam bavim se kuvanjem i imam 19 godina... :wave:
 
07.11.2012
8
0
0
Nedavno sam pogledala film u kojem čika Rick tvrdi kak je travulja ljekovita i ulje, ono njegovo, spašava živote i liječi rak. I tak sam čačkala gdje i kako do tog ulja i tako naiđoh na ovaj forum. Nisam znala ništa o konoplji pa sam googlala i čačkala dugo dok nisam došla do konkretnih i točnih informacija. Ovdje sam isključivo radi istraživanja u smislu liječenja. Razina moga neznanja u početku je bila tolika da sam mislila kak ću negdje naći gdje se to može kupiti i slično...dok se nisam upoznala sa činjenicom THC i zakon. Inače travulju ne konzumiram...probala i bilo mi muka...pazite...ja sam vjerojatno jedina osoba kojoj je od travulje bilo muka!!! Geek :eek:hno:
Sviđa mi se jako što za razne sorte imate istaknuto što i koliko čega sadrže...ne znam jesam li igdje na netu našla to bolje i lakše opisano...hvala puno.
Eto za početak toliko....:cvetak
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
:signs046: kod prve konzumacije je vecina ljudi u grcu jel nezamo sto ce se desiti ....ja sm prvi puta cijelo vrijeme vikao nije mi nista ...dok mi frendica nije rekla molim te odi pogledaj se u ogledalu ...okice ko u kineza ,smajl od uha do uha ,u mozgu erupcije misli ....ali nije mi nista ;) ..tek negdje 3 puta kad sam pusio sam se opustio skorz i onda osjetio pravu magiju ;) ...no svako je drugaciji ako ti ne godi bolje ne koristiti :) zelim ti ugodno provodenje vremena na nasem forumu :)
 
11.06.2012
5
0
0
31
pozzz svima na forumu,ja sam ovaj forum nasao guglajuci po netu!i mnogo sam se obradovao sto postoji mesto gde mogu da nadjem ljude,koji imaju isto misljenje o nasoj dragoj biljcici...!inace sa njom se aktivno druzim vec dve god i neverujem da cu prestati...imam 19 god i radim kao mesar,i iz srbije sam!imam u planu da pocnem indor,polako skupljam opremu...!:spliff:
 
04.11.2012
2
0
0
40
poštovanje cjenjena publiko i korisnici - ----- evo ja stigoh na mjesto koje će se zvati za mene moa ćoša slobodeeee.
ja sam nixau i poznajem i koristim već određeno vrijeme ovaj sajt i dosta mi pomaže ,, i tako dođoh na ideju da počmem i ja sudjelovat i borit se za nepravdu koja joj se pripisuje ;)
revoluciu sam odavno usadio u sebe i već rađa rodom pa sad ostalo ćemo zajedno raditi....