Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
pozdrav,eto dobar forum još bolji grow-ovi,nadam se da ću i ja pridonjet na neki naćin,29.god mi je tek ;),oženjen,djete,box-ić u mračnoj prostoriji samo lagano...
keep growing....:thumb::thumb:
 
23.07.2012
36
10
0
40
pozdrav svima :wave:
nova sam ovdje, 28g, zanima me uzgoj marihuane prvenstveno zbog ekstrakcije ulja. profesionalno sam vezana za znanost pa eto sto je bolje od "skrivenih" lijekova. imam zesce "probleme" sa konvencionalnom medicinom, i posebno big pharma industrijom, plus ta prof. deformacija za eksperimentiranje i eto me :D
trenutacno sam u fazi citanja svega do cega mogu doci, skinula sam brdo knjiga i filmova, polako prolazim kroz to. kada to poslozim u glavi krenuti cu sa uzgojem. inace uzgajam brdo razlicitog ukrasnog i jestivog bilja, primjenjujem i tzv moderni uzgoj, nadam se da cu samo nastaviti na kanabis.
i tak, citamo se :read:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar and He-Man

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Odlican je forum, sve pohvale onima koji ga vode, slucajno izguglao i bas mi drago. Nesto ispod 40 god. sa vutrom sam dugo, pozdravljam sve clanove i "upravu" foruma, dimne signale saljem iz Vojvodine. Svima sve najbolje zelim.
 
02.02.2013
6
3
0
40
Zdravo, ja sam iz Rusije. Imamo mnogo ljudi koji vole da puši i raste kanabis. Dakle, topli pozdrav iz kolega u mojoj zemlji.
Našao sam link na Wikipedia, kada zainteresovani u statusu kanabisa u Srbiji.

Želim vam mir i ukusne buds! Neka vaše biljke su zdrave!