Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.01.2015
31
8
8
32
Pozz evo da se predstavim,ja sam roki ehhe,sad ću 23 godine,koristim ovu biljku od svoje 15godine,prije sam pušio svaki dan po 10tak đointeva ahahha,onda sam treba malo smanjit,i sad samo vikendom,dobro nekad zapalim preko tjedna al to ono kad uleti iznenada heheh il ak nemogu dočekat vikend,uzgajam već 2 godine,imam 2 kolko tolko uspješno odrađena growa vani,jbg sjebala me plijesanj,unutra sam radio 2 growa,al sam došo do cvjetanja i nijedan mi nije uspio heheh,radio sam ih cflom,prvi je bio sa štednom i običnom,lijepo sam ju izvegetiro,onda samo bacio,a drugi je bio sa 3 cfl,i došo sam pijan mado i nezz kak su lampe pale na biljku i spalile pol biljke,i evo to je moje iskustvo u growanju,al zato sam se opet vratio i evo 2 menkice su na klijanju pa idemo u nove pobjede ;),neću radit dnevnik za indor jer ćemo vidjet možda neš ujebem pa da ne spamam forum,al ak će mi trebat pomoć nadam se da mogu raćunat na vas hehe
 
20.01.2015
1
1
3
34
Pozdrav ekipa!!
Imam 23 godine, u svima nam dragoj biljci uzivam 3-4 godine pretežno vikendom, Forum mi je otkrio prijatelj koji se bavi uzgojem, ja još uvijek nisam pokušavao ali doći će vrijeme i za to :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara