Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.01.2015
7
9
3
Hej,hej,pozdrav svima! :* Prije svega da pohvalim sve zaslužne za stvaranje nečega ovakvoga i naravno da se istima zahvalim. Pa hvala :)
Ovako,novi sam član i to od neki dan,ako me ne je*e sjećanje, od prekjučer. Davno sam još čitala neke tekstove u vezi marinog maslaca pa mi palo opet napamet, guglala, našla i ostala evo jer sam pored onog što sam tražila našla hrpu ostalih zanimljivosti,a i vidim ljudi opušteni pa reko super.
A o sebi,ništa puno,osim što uživam u blagodatima planeta nam zemlje,faksiram i tražim srodnu dušu xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and Stipe

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
v5gvsz.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: perzefona
19.01.2015
7
9
3
Pa ne bih se bunila budući da je užas teško naći nekoga s kim se kužiš do kraja,pri tom mislim na nekog s kim nije bed zapaliti ( u prošlosti sam imala likove koji su bili konzerve žešće,rigaju vatru na spomen mare :smor: )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and Stipe

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Cao svima,
dosao sam na ovaj forum da naucim oko uzgajanja za svoje potrebe, iako nikada nisam pusio nista osim cigareta.
Imam 40 godina i neretko uzimam bromazepam radi smirenja, pa sam mislio da predjem na zelenu alternativu :)
Dilere ne poznajem niti imam nameru, pa zato imam zelju da uzgajam za sebe, da to bude cisto i kvalitetno.
Uslove imam na vikendici zaa indoor grow, jer je cela vikendica automatizovana sto se svetala i grejanja tice (time se inace bavim u RL, video nadzorom i automatizacijom kuca).
Naime, poslednje 3 godine na vikendici veoma uspesno proizvodim cherry paradajz za svoju porodicu i kolege sa posla.. od semena, supstrata, unutrasnjeg mazenja/pazenja pod obicnim belim led reflektorima, do pikiranja i presadjivanja u bastu oko aprila-maja.
Cenim da ce mi zbog toga uzgajanje kanabise ici mnogo lakse nego bas bas pocetnicima.
Neki moj plan je sledeci:
-140W led panel raznih boja, programator, ventiralcija na odzak za provetravanje. Supstrat za setvu kao za paradajz, prihrana kao za cvece..
-Najveci problem mi je kako doci do semena, evo trazim forum ali su postovi ili stari ili ne mogu da nadjem aktuelnu prodavnicu semena koja salje za Srbijua prima kreditne kartice online..
I najveci problem (sada ce mnoi od Vas da se samo nasmeju) je konzumacija tj. priprema za konzumaciju, ne znam sta mi sve treba.
Eto, da ne davim previse, imam jos pitanja ali to cu u drugim temama da ne davim ovde..

P.S. Muzikica u vrhu sajta je super za relax :)
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran and Stipe

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
dobrodosao i sretno sa uzgojem, a za konzumaciju se ne brini, kad dodje vreme samo ce ti se kaze da ti ne treba ni rizla da bi probao :) a nacina inace ima vise, samo laganini i sve ce sesti na mesto. fuck the bromazepam!
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Dobrodošao na forumu!
Zašto led, hps je još uvijek bolji i jeftiniji.

Hvala na dobrodoslici.
Cenim da je LED 7x efikasniji, kao i drasticno dugotrajniji od bilo kog drugog nacina rasvete.
Hocu ozbiljno da krenem u to, necu da stedim i pravim kompromise
jer su mi se uglavnom u zivotu odbijali o glavu.
A i ako ne uspe uvek mi ostaje cherry paradajz koji je rastao i pod obicnim hladnim ledovima kao lud :)
A sto se ucenja tice, pa iskreno ne znam odakle da krenem.. mator sam konj i kroz zivot nisam imao dodira, bio sam okrenut sportu kada sam "trebao" da krenem u drustvu. A tako me i zapalo, ne smem nikome u drustvu da pricam, niko nije uzivaoc trave :)
citam sada temu o unutrasnjem uzgajanju.
Sori za hijack teme, a jel moze na brzinu neki predlog za neku lako odrzivu indoor sortu sorta? Cena semena nebitna..
Da od necega krenem.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
hehe, gledaj, sjeme se izbira kakav rad hoces. Sativa je dizalica, indika je
zakucavanje u kauc, gruba podjela. Uzmi od Green House seeds Hawaian
Snow. Osjetices rad od oba svjeta.
Led, iznenadi me pa nabavi nesto jako kvalitetno i onda mozda grow dnevnik
ili koji update za clanove.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Dobrodosao :)
Mala samo digresija. 140W LED bi po mome mogao odgojit max jednu biljku. Ja takodjer volim LED iz xyz razloga, ali ga ne koristim.
Imamo par LED dnevnika pa baci oko. Za par biljaka bi ipak trebalo malo vise wata leda od 140w. Tesko je usporedjivat uzgoj paradajza i cannabisa. Jedino zajednicko im je da trose manje vise iste nutrijente....ostalo sve je nebo i zemlja :)