Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
mene je za zivo cudo profesor doveo ovdje...prvo mi je pokazivao grupe (groups, stari nacin forumiranja)...tu sam se nasao u hr.alt.drugs ....i tako je krenulo moja prava edukacija....ubrzo sam dosao i ovdje..i to je to...ljubav na prvi pogled...
 
27.04.2008
20
0
0
63
za vutru znam od kad ima mene........a za sajt ?sa preporukom od drugara....pa sada je lakse za sve oko vutre ,, ne moram da pitam nikoga i da meni da lazne informacije pa nadam se da ovde to nema...pozdrav iz macedonije.SUPER STE....RESPECT
 
07.05.2008
4
0
0
37
pozdrav svim ljudima dobre volje, a moze i onima nesto losije... :) nabasao na stranicu u ponocnom napusenom stanju i jako mi se svidjela svaka cast svima i svaka cast na sajtu
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
znam za ovu stranicu već duže, al neznam zašto sam se tek sad odlučio registrirat, došlo mi...

pušim već negdje 8-9 godina

pozdrav svima iz samobora
 
21.05.2008
20
0
0
43
A šta pušim kojih 13g, negdje sa kraja osnovne. Bio i prestao jedno vrijeme, neznam zašto. Ne sjećam se... Iz okolice Samobora, no sad sam u Vodicama. Zguglao mariuhanu i eto tam vas našo... Pozz..
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Meni je skankovka dala adresu ovog sjata, ali kada mi je dala adresu nije bila registrovana, pa tako sam se ja registrirao pre nje.
Inace pusim 14 godina i mogu da kazem da je ovaj sajt najbolje nesto koje sam mogao pronaci.
Ima sve informacije koje me interesuju u vezi vutre..

Pozdrav :ludaci_lol:
 

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
37
pa lepo,varim 5 godina, vutra,skank,hibrid...ali pokusavao sam 2 puta da uzgajam,i nije uspelo,pa pokusavam 3 put :D , mislim da je vutra nesto normalno,neznam zasto se ubraja u droge...ali ko ga ]ebe... super mi je :D ... pa sam preko ortaka saznao za ovaj sajt ... do jaja je ... Pozdrav iz Srbije ...
 
28.12.2007
7
0
0
34
Pozdrav,ja sam Marko,89. sam godishte i pronashao sam vas tako shto sam trazio po netu sajt sa malo ozbiljnijim informacijama o ganji...Inache,pushim 4 god. tako da sam skoro shvatio da nije stvar samo napushiti se nego da ima tu mnogo dubljih stvari koje polako pochinjem da shvatam.
Nemam shta vishe da kazem,sve pohvale!
 

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
Pozdrav. Zovem se Hrvoje, dolazim iz Varazdina (grad smjesten sjeverozapadno u RH). Ipronasao sam vas slucajno, surfajuci i skupljajuci informacije
Prvenstveno sam tu da naucim o svemu pomalo, a najvise o vutri...
Sajt je odlican i svaka vam cast
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
Vutragenjo je napisao(la):
Molim vas da ako ste maloljetni ne spominjete kako duvate ovdje na forumu. Ugrozavate nas i svoje zdravlje.


cek, zasto ugrozavamo svoje zdravlje..sta ako sam punoljetna onda je sve ok..a uostalom, nismo li dosli do zakljucka da je sve stetno sta je u velikim kolicinama?
ili mislis da mi mladi nemamo samokontrole?skola?
ne kontam ovo sad uopce
sry
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa jedan od razloga ti je što nikako nije dobro za imidž foruma maloljetničko duvanje i tako i još uz to što se uglavnom ne preporuča pušenje trave ako osoba nije psihofizički sazrela no to je dosta teško odrediti kada je.
A općenito što se tiče foruma ti je ona prva stvar više bitna ja bi reko pošto forum propagira odgovornu upotrebu marihuane itd. a mololjetnici nisu odgovrni za sebe pred zakonom pa onda fino naleti neki novinar ili nešto i eto ti đavla vutra.org potiče maloljetničko drogiranje
Jednostavno napraviš da ti se godine ne vide i problem riješen
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
mislis da ce imidž foruma past ako maloljetnici puse?
kao da je zakonu bitno...bio ti maloljetan ili ne...svejedno pusis...zasto ce nas sad tu diskriminirat ako netko ima 15 a netko 28...svi puse i to je to...mislim da u suprotnom nebi bili na ovom forumu...zato...onak...

keep it real...