Preglednost foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ja sam za ovo vreme koliko sam na forumu,bukvalno tokom cele nedelje aktivan,eto desi se za vikend samo pred vece da sam tu,procitao sam tema po forumu boga oca... i ovo mi je jedina zanimacija koju koristim na internet,sto sa telefona sto sa compa... i iskreno meni je ono poznat clan bas cepalo po paranoji... nznm sto al tako je kako je... moj predlog je da posle 500 postova,da taj clan moze ispod nick-a staviti post kakav zeli...
 
10.01.2015
175
107
43
pored ili ispod zvezdica moze da stane i neaktivan/aktivan/srednje aktivan. I to izgleda ovako nekako.

0-50 Novi clan
50-99 - * neaktivan/aktivan/srednje aktivan
100-199 - ** neaktivan/aktivan/srednje aktivan
200-299 - *** neaktivan/aktivan/srednje ativan
300-399 - **** neaktivan/aktivan/srednje aktivan
400-499 - ***** neaktivan aktivan srednje aktivan
500-1000 - neki rank napisan nekom bojom ili na obojenoj pozadini da se prepozna da je iznad svih ovih sa zvezdicama
1000+ - po zelji..

Neaktivan - 0 postova u proslih mesec dana
Aktivan - 30+ postova u zadnjih mesec dana
Srednje aktivan 1-30 postova u zadnjih mesec dana

Ili produzeno na 10 zvezdica, pa onda od 1000 do 2000 neki rank, pa onda 2000+ po zelji
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.427
298
109
The Mighty Jungle
0-50 Novi clan ili Neaktivan clan
50-500 Aktivan clan
500- pa na dalje Poznat clan, ali s mogucnoscu editiranja titule, i dodavanja po volji..

to je to, jednostavno i kratko. s tim da se cak ovo od 0-50 moze produziti i od 0-100.. a i dodati jos jedna titula, ali da zvuci ozbiljno a ne "srednje aktivan, polu aktivan" i sl. :)

ovo je za broj postova, a ti bi Genjo trebao umjesto postova staviti te trofejne bodove, al neznam koliko ih ima i koji su pa sam stavio po broju postova..
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ja sam sas npr video lik je bio zadnji put vidjen 2013 na forumu,a stoji mu aktivan clan.. tako da se slazem sa kobajom,nznm kako bi to mogli resit,negde s3 vodila diskusija da ima Spijun na forumu,sto se tice poruka pp... bilo bi dobro kad bi se tako nesto moglo napravit sto se tice clanova,ako bi mogao da prati koji clan je koliko aktivan,koliko je upucen u forum i preglednost... pa da pri tome sam daje titulu... ako vec ima ovaj program spijun...
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Moje skromno mišljenje jest da je ovaj prije sistem bio sasvim u redu. Poznanik je poznanik i to mu stoji pored avatara, a ispod imena piše šta god on hoće. A ako neće po defaultu stoji piše šta je i tko je. Sad na taj sistem da se pokuša dodati obavijest o aktivnosti korisnika, a ne umjesto nečeg postojećeg kao sad. Već negdje di se može ugurati a da je vidljivo.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma i ja sam za ovaj stari sistem...novi član,aktivni član,poznati član itd...
Jedino još tu aktivnost nekako dodati i to je to.
I ograničiti promjenu na više postova.
Jednostavno i uočljivo :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.820
2.698
Weed California USA
Meni se svidja ovo da se vidi ko je aktivan ko nije. A mozda ce tako i novi clavovi vidjet dal je ko aktivan ili nije, a ne pitat pitanja clanove koji su zadnji put vidjeni 2011te.
Rep + i - su mi fora takodjer i puno toga se da zakljucit o clanu samo po rep bodovima.
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Meni je ovo sad malo smjesno jer ne oslikava realno stanje. Recimo ja sam poluaktivan clan a Vutra org. mi dodje k'o cuvar ekrana zadnja cetiri mjeseca :). Ili tu dolazi do dijalektickog ne slaganja u mojoj glavi, pa ovo poluaktivan ima drugacije znacenje od mog poimanja istog.:whato::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp
30.04.2014
315
202
43
ja sam svaki dan na forumu ali ugl. citam iskustva jer jos nemam normalan grow iza sebe i naucio sam da moram slusat starije growere iskusnije jer sam shvatio da jedino tako mogu uzgojit nesto
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
A mozda ce tako i novi clanovi vidjet dal je ko aktivan ili nije, a ne pitat pitanja clanove koji su zadnji put vidjeni 2011te

Upravo tako,jedino je to minus u cijeloj priči,neka se aktivnost rangira a drugo je sve dobro.
Ma odosmo mi sad daleko sa ovim željama,zažalit će nam admini što su uopće pitali :D

Edit: kada smo već kod pitanja i odgovora haha
Mene baš zanima šta bi se recimo desilo da Opa banuje Genju hahahaha
A Šta ću znatiželjna sam jače je to od mene :D
Šalim se malo...... naravno :)
 
Poslednja izmena:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.427
298
109
The Mighty Jungle
v.org poluaktivan i v.org aktivan bas izgleda polusmijesno-smijesno, bolji je bio stari sistem. .a to sto nekom pise da je aktivan a nema ga duze na forumu to treba nekako rijesiti, iako neznam kome to smeta :)

listiće ispod imena smo po mom misljenju prerasli prelaskom na ovaj ozbiljniji izgled foruma, a reputacije su bile prije, pa su ih zamijenili lajkovi, sad bi opet reputaciju vracali.. :zvezda::


kad smo vec kod takvih prijedloga, nekako mi trula ova boja koja okruzuje prijatelje i poznanike, ista kao i kod clanova s banom.. mozda da se to promijeni u nesto veselije :)

nesto na ovu foru??
vgsdf.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.