Preglednost foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
trebalo bi da ide ispod avatara i na profil korisnika pozitivni/neagtivni poeni...koristite sa odgovornoscu :)
sad ce da krene rock'n'roll, evo ja pokupio odmah jedan Glupo, mada ne kontam sta je glupo u izjavi
2015-06-11_113806.jpg

i sta sad sa indijancima koji ce da skakucu od teme do teme i tako seju nebuloze po pitanju rejtinga, ovaj sto me je ocenio je na forumu od utorka i ima 3 objavljena posta. ebe mi se za njegovu ocenu mog posta, al meni stoji 1 crveni za bez veze, evo post je tu i prva prilika da prodiskutujemo, ako razumete o cemu pricam, jer sad svega moze biti na svacijem profilu, zavisi ko se kome kako svidja il bem ga... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Pohvale adminu i ekipi za ovaj potez, :clap::još samo da tražilica bude na vrhu gdje su ikonice maila, notifikacije.. Tako da se ne mora stalno scrolati gore dolje, mislim da bi to poboljšalo preglednost a i popunilo ovu sivo-smeđu traku.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
bit ce toga jos poweru a tih indijanaca sve vise, zabavno i sareno ovo izgleda ali nece ispasti na dobro, ovo djeluje "za djecu" :) fali mi ona tipka svida mi se, jednostavna je bila i super je tako funkcioniralo.. zasto mijenjati nesto sto super funkcionira i radit komplikacije s ovim izborom od 12 "lajkova" ne kuzim.. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bush Doctor

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
pa posto se lajkovi mogu deliti za sve i svasta, krajnje neodredjeno, bila je ideja da se to profiltrira kako bi se znalo za sta konkretno clan dobija lajk. tako ti sad mozes da lajkujes genju tako sto ces kliknuti da je njegov post informativan a ne kao lajk za uzgoj. ili da je nesto lajkano jer je samo smesno i sl. poenta je napraviti razlike u kvalitetu lajkova, tj. lajkovanih postova. imas opciju da ti se nesto svidja, ali moze i da ti se ne svidja, zatim da se slazes sa necim ali i da se ne slazes... na taj nacin se vec vrednuje sadrzaj svakog posta... ima tu lepih mogucnosti za kvaltetan rejting clanova preko njihovih postova, samo ne znam da li smo zreli za tako nesto :) nadam se da ti je jasno da nije isto da li ti dajem lajk za kvalitetan grow ili lajk za spot u temi Sta trenutno slusate ili lajk za neku fotku koju si okacio u brutalu ;) takodje, ako napises komentar na neciji post i neko stavi Ne slazem se, taj kome delis komentar moze na osnovu broja Slazem se i Ne slazem se kao i toga ko se slozio a ko ne sa tvojim postom da odluci koju tezinu da mu prida. ako malo samo razmislite i ne zurite, uvidecete prednosti ovog nacina ali samo ako se koristi onako kako je genjo naglasio, odgovorno.
 

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Power, upravo sam iz tog razloga i pohvalio potez, daje mi mogućnost da "preciznije" nekog pohvalim ili pokudim za nešto napisano. Naravno, problem je bio prije, problem će biti i poslije ove novotarije, a radi se o tome da nas ima puno različitih i da svatko reagira kako zna i umije.
Moderatorima ostaju banovi za takve, i druge pomoći nema.
 

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Sad me još zanima kako je zamišljeno to s crvenim kartonima, koje su sankcije za koliko takvih?
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Meni se svida ovo sa profiliranjem lajkova, a jesmo zreli za takvo nesto? Pa zasto nebi bili, uvijek ce biti novajlija i padobranaca i razlicitih misljenja. U ostalom svi koji dodu na forum sa ozbiljnom namjerom, ucestvovanjem, brzo shvate tko je kakav i koliko ima znanja, tako da na ove "lose" lajkove treba zazmirit ;) uvijek ce biti razlicitih misljenja.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ovo djeluje "za djecu"
ne drug, ovo je za zrele i odgovorne clanove, a druga je stvar sta ce deca da rade sa tim, bas kao i u zivotu. posto se ne slazem sa tobom po tom pitanju, dovoljno je sada samo da kliknem Ne slazem se i sve jasno, ne moram ni da pisem repliku, a ranije sam samo imao Like i nista vise ;) ne znam da li razumes, al daj si malo vremena pa ces uvideti prednosti i kvalitet koji nosi ovakav rejting postova. jedini je problem sto neko moze da otvori drugi nalog i nekom koga ne gotivi na bezveze nalupa 20 il 50 "negativnih", al verujem da se i to moze resiti (npr. clan dobije kao ja Glupo :) prijavi taj svoj post, moderatori procene da li je ili nije i sta sa onim koji je procenio, posto se zna ko je to kliknuo). zloupotreba ovog nacina rejtinga treba da povlaci ban i to treba spomenuti i u pravilniku, ako ce ovako da ostane.

@graf, koji crveni kartoni, jel mi nesto promaklo
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
fali mi ona tipka svida mi se, jednostavna je bila i super je tako funkcioniralo..

Eto ti je prva po redu. Slazem da ove malo ikonice izgledaju neozbiljno ali vremenom ce se sredit. Nemamo sta izgubiti lako ja ostavim samo svidja mi se. Svaki custom "lajk" moze imati svoje dozvole. Sto znaci da novi clanovi recimo ne mogu da urade glupo itd

Tek je pocelo napravit cemo neku logiku vizuelno i funkcionalno.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
Sve 5..fino izgleda ali sam siguran da ce to navući nepotrebne rasprave,prepirke ja tebi ti meni pa mamu na pp i sl.
Nismo spremni za to :razvaljen:: ali idemo probati.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ja racunam da ce ovo malo da sredi stanje sa postovima na forumu jer ce, nadam se, narod malo opreznije da pise obzirom da moze da nakupi crvenih negativnih poena za to sto pise. nekada je postojala reputacija i moglo se ici u minus i crveno, al onda je svakom bilo jasno o kakvom se clanu radi i niko ga nije fermao 3%. sad kada je genjo namestio da negativne mogu deliti samo oni sa 50+ trofejnih poena u startu smo eliminisali gomilu problema. budi aktivan, zasluzi da mozes deliti negativne i ako treba deli ih odgovorno jer na taj nacin povecavas ili smanjujes i vlastitu reputaciju jer drugi jasno mogu da vide da li stoji to sto si ocenio crvenom ili ne. sto kaze genjo, treba sad dati malo vremena celoj prici, i mene je zbunilo u startu, cisto da se ne foliramo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Možda sam zastarila, ali meni je super bilo na starom forumu kad je postojao REP+ i - .. A što se lajkanja tiče...u današnje vrijeme lajk zapravo jako malo znači. Osim što je preopćenit, vrlo je "neiskren"...svako će stisnut lajk za bilo šta i tu se gubi prava konverzacija i potreba za komentiranjem, što je osobito izraženo na forumima. Moje skromno mišljenje :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
kao sto vidis, slazem se :) al ovo je jos bolje od samo rep + ili rep - jer jos preciznije mozes da se odlucis za sta se konkretno opredeljujes, a imas i + i - u prici ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.