Preglednost foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Dobih nekakve bodove? Cemu sluze?

Edit:
Svidja mi se sto se vratio radio u starom formatu. Na desku drzis i samo kliknes bez da upadas na net.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Skupljaš te bodove pa ih možeš zamjeniti u lokalnom supermarketu za 20 deka tirolske ili 10 rola dvoslojnog wc papira :D
Ima negdje ona tipka "pomoć", kruži priča da tamo o svemu piše ;)
Samo treba naći tu tipku :confused:

eeee
tipka je dole, nadoh je :)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Aha.... Znaci jos malo da skupim pa cu uz tirolsku moci i pivce uzet... ;)
Nadjoh,vidjeh... Hvala no joke
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
Novi izgled foruma mi se sviđa, nekako su dostupnije stvari
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.255
10.213
358
meni je isto default style pregledniji, al evo već sam se privikla na vutra style, ipak je to powered by THC
slažem se da bi trebalo neggdje nove teme istaknuti
možda bi bilo bolje da se špijun vrti od najnovijeg, a ne najstarijeg posta
čini mi se de je ono NOVO na Forumi viška, a i često prelazi preko Najnovije, pa je nepregledno i neuredno, mislim da je dovoljno ovo New, ili NOVO, ipak smo tu di jesmo
malo mi je smiješno ovo pratitelji i praćenici, hehe, :), a i svoju sliku gledat :)
fb i to opće neću komentirati

plus ispod značajni članovi piše više poruka umjesto najviše

mislim, i ovako je sve 5
 
Poslednja izmena:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.427
298
109
The Mighty Jungle
default mi je bio zakon prvih par dana al sad sam na vutrinoj temi, kazu da ce brisati pa da se ne naviknem na default :p a i puno je bolje sad kad su neke stvari izmjenjene na vutrinoj temi, lijepo je sto admini slusaju clanove.. a vjerujem da ce se jos doradivati ovaj novi forum tj bar se nadam :)

edit: opaa i avatari mogu biti malo vece rezolucije, nije vise mm x mm :D :D lijepo ;):cool:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: kobasicat0r

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nastavak iz teme problemi sa forumom. Posto sredjivanje tema vise spada u preglednost evo da krenem sa ovom temom:

https://vutra.org/threads/kako-napraviti-ulje.7716/


Ova tema je prva na google kad se ukuca Kako napraviti ulje...znaci obavezno da se sredjuje. Kontaktirao sam highty jos pre dva tri mjeseca i rekla je da ce je sredit ali jbg nije stigla ili je zaboravila. Mislim da tema zasluzuje mnogo bolje barem slike neke da se stave.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man and CilI
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
šteta što se za slušanje radija treba streamat sa nekog playera na kompu... stariji sistem je bio puno bolji, npr. sada ne svira radio a inače su ukućani znali otvorit vutra.org i klinut play i tako bi sviralo po cijeli dan. ovako im je komplikacija pa preslusavamo iste plejliste s kompa po 1074298743 put.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.