Preglednost foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

rastanaut

Aktivan Član
31.05.2014
165
203
43
Vutragenjo "Sa druge strane profil clana ce biti organizovaniji pa samim tim lakse ce se pratiti gdje clan ucestvuje i kuda je aktivan."

Sta ima da pratite kuda sam aktivan, ja ni zmigavac ne dajem kad skrecem jer sta ovaj iza mene mora da zna kuda idem!?

Sledeci update ce biti gps tagovanje korisnika na google mapi? Svako svoj site da taguje za svaki slucaj ako su duboko u sumi ili pak u oblakoderu? Bez paranoje hehehe, ali nadam se da ne :)

Btw, ideja za dobijanje na protoku na par kila u potpisu i par html znakova koda je presmjesna realno ali ok. Forum je poprilicno brz i sa proxija, pogotovo kad se na njega pristupa iz nekog ruralnog net provajder necu reci mjesta iz npr ex yu :)

Imam osjecaj da je ovih dana internet posebno usporio ccc uaaaa :)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Za razliku od Vutra, Default Style je mnogo pregledniji i prikazuje vise opcija.
Svidza mi se, bas :)

P.S. Bio bi pregledniji bez potpisa :confused::rolleyes:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
super je vutra style samo kad bi moga malo poradit na kontrastu bijele i zelene da je lakse za gledat
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Kad bi se zelena malo potamnila, malo vise, ne bi morali skiljiti dok citamo. Pa malo font smanjiti, odnosno polje za unos teksta, jer trenutno mogu da vidim samo jedan post na ekranu. Previse praznog prostora - previse bjeline, a i ova traka gore "djesme jebo" bi mogla malo tamnija biti.

Tesko je svima ugoditi, al ovo stvarno ubi u zjen'cu.

Dont touch default, pec pec :)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Slazem se sa Papa Romeom kad bi zelena bila tamnija i ostalo sto je naveo mislim da bi bila puno ugodnija za gledanje al de neka sve proradi pa ce i to doci na red
 
17.04.2014
31
34
18
Privikavam se na novi izgled mada mi nedostaje opcija za odabir-prikaz tema napisanih u protekla 24h, 7 dana, 14 dana, mesec dana...
Pohvale za ulozeni trud!!!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
meni ovaj izgleda nekako prostran ful...đe god uđem,ijaooooo ...đe sam ušo to,hahahahahahah
bit će sigurno dobar samo da ga upoznamo malo bolje :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Pozdrav svima drugari! Moram priznati prijatno iznenadjenje me docekalo veceras sto se ove promjene izgleda tice. Dugo me nije bilo pa sam prvo mislio da sam promasio forum. :D
Na prvu mi se dopada izgled,mada djeluje malo osiromaseno no bitne funkcije su tu. Forum je zaista malo brzi nego pre. Premalo je smajlica.
Špijun opcija sjajna stvar. Kad bi moglo jos ove gore trake da se istrimuju tako da dole moze vise postova da se vidi odjednom. Eto,toliko. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.