Prepoznavanje muske/zenske biljke i hermafrodita

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.05.2012
3
1
0
38
e jarane de mi sad reci , jel se hermic moze konzumirat jer ja nemam vise biljki to sam iz radoznalosti posijao, da pocupam ova jaja ima ih veoma malo mozda jedno 15 . hocel biljci sta smetat . ona je negdje 7-8 dana u cvjetanju.
sad dolaze hladni dani tj jutra temp se spusta ispod 10 stepeni koliko da je drzim u cvjetanju da je skidam u prvoj polovini oktombra
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
bice ih jos i jos, cupaj koliko stignes i sledeci put bar dve~tri meneke zasadi, opet iz radoznalosti ;)
hermi moze da se konzumira ali ce verovatno biti pun semena, a i ukus je ocajan jer ce biti i polena
ako je procvetala pre 7 dana mozes je skinuti posle 20 oktobra, majranije
 
08.09.2013
1
0
0
VISKOKA JE NEKIH 1METAR. NEMA RAZGRANATE LISTOVE POD TIM RAZGRANATIM MISLIM DA SU VELIKI I RASIRENI NEGO IGLEDA RECI CU KAO KOPRIVA I IMA DEBELU STABLJIKU,,SLIKU NE MOGU STAVITI JER JE PREVELIKA. BI LI MI TKO MOGAO RECI DA LI MOZE PO TOME ZAKLJUCITI DA JE MUSKA ILI DA MI NAPISE OPIS KAKO IZGLEDA MUSKA..
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
a koja biljka? kopriva? ne znamo ti mi ovdje takve stvari, mi samo kupus uzgajamo...

iz izgleda listova se ne može utvrditi spol, samo iz cvjetova. bez slike ništa, nema prevelike slike (ionako većina upload stranica automatski radi resize slike)

inače, naslov teme se ne piše VELIKIM SLOVIMA...

savjetujem da prvo pročitaš pravilnik i upoznaš se s načinom na koji funkcionira ovaj forum (a i velika većina bilo kakvih foruma)
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Da li je moguće da iz "muda" hermafrodita vire pistile (sitne, kao preflower) ili sam zamijenio kaliks sa testisima?
I da li su muda na hermiju samo na račvanjima grana ( ako se razumijemo) ili svugdje, da se tako izrazim?
Biće slike poslije.
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
13.10.2013
11
7
3
e ovako, vec duzi niz godina posjecujem ovu stranicu, pratim citam ono informiram se i tako, ugl imam jedno pitanje, tj. 2 patianja, posadio sam 2 biljke indoor (prvi grow) i jedna mi se cini da je muska gotovo 100% sam siguran ali prepustit cu taj odgovor nekome iskusnijem evo slike

ako je da je je mogu nekako iskoristit ili samo namotat na navoj slavine da mi ne curi voda :D
hvala unaprijed
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore
10.10.2013
5
2
0
r439.jpg



Jel ovo zenkica?obradujte me ljudi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva