Prepoznavanje muske/zenske biljke i hermafrodita

• Nova nagradna igra za sve članove foruma: Growbox izrada - Tutorial. Nagradna igra se završava 31 decembra. Više detalja na linku: Growbox izrada - Tutorial
Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
593
2.677
163
Osetim miris vasih hedova
NekoBG je napisao(la):
Izbacila je pored onih malih listica (ne znam kako se zovu / vide se gore na slici pored pupoljka) jos nesto sto lici na zrno kima ili minijaturnu bananicu.
Ako ti je izbacila minijaturnu bananu racunaj da je hermic ili muzijak, 3-eg nema sigurno, mislim daj Boze da gresim, ali sudeci po tome sto si napisao to mi je prvo palo napamet jer sam i ja to imao u svom vrtu...

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
7.017
31.766
2.598
Da li valja sprzit muzjaka,meni je zao da se ista baci :D :D
Ako nisi duvao duže vrijeme,osuši vrhove i zapali.Imat će nekakav rad.Okus je bezveze ...ali ćeš biti sretan.
Svaki naredni joint će biti sve ružniji za pušiti i manje će raditi,skoro nikako :D
No,kako si i napisao...ne bacaj :D

24.05.2012
7
2
3
32
evo pa javite...hvala!

• Sviđa mi se
Reactions: userNomore
06.04.2014
28
8
3
Pošto se sadi u nekoj vukojebini sa svakakvim korovom,jel mogu neke divlje muške da opraše redovnu žensku biljku.Ako je neko već to pisao izvinjavam se ali dali treba da se brinem za biljčice i da čupam sve okolo?

Stipe

⛆⛆
Urednik
Moderator
20.03.2014
11.946
33.169
2.698
Weed California USA
1. neznam kakve ovo veze ima sa prepoznavanjem muske i zenske :)
2. mislis da u toj vukojebini raste divlji muski cannabis koji ce ti oprasit zenke??? ili mislis da ce ti neka xy biljka oprasit tvoju biljku?

trebas cistit korov oko biljke zbog nametnika i ostalih gluposti i sve sta smeta da sunce dodje do nje.

06.04.2014
28
8
3
Ima tu i tamo divljeg a stavio sam i neke semenke od neke dobre koja se pušila,blizu ovih naručenih semenki.Aj neću više daviti.Hvala

Stipe

⛆⛆
Urednik
Moderator
20.03.2014
11.946
33.169
2.698
Weed California USA
ma ne davis ali ti je pitanje bilo cudno.
pa gdje to cannabis raste na divlje :) wonderland hehehehhe

a gle...ak si sadio domacicu okolo...onda ces morat provjerit kasnije ako ce biti muskih i iovak ionak pocupat to. al imas jos vremena dok ne pocnu cvjetat ;)
zasada samo cupkaj korov neposredno oko biljaka...i domacih i narucenih...za oprasivanje nemas brige jos....imas jos koji mjesec vremena :)