Prepoznavanje muske/zenske biljke i hermafrodita

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
to je čistokrvni mudonja... sijeci to u roku odmah, što je prije moguće. ako ti puhne vjetar gotovo je, sve su cure najebale...
 
10.06.2011
19
0
0
39
poz. procvetale biljke, neke pune belih niti, neke pune prasnjaka, a neke i jedno i drugo, pa ako moze savet, sta bi iskusni uzgajivaci uradili na mom mestu?



ImageShack Album - 18 images


jos da napomenem, da su 2 biljke sa istaknutim jajnicima odstranjenje pre sat vremena, za ove otale bi voleo da cujem jos necije misljenje
 
10.06.2011
19
0
0
39
SimasZg je napisao(la):

upravo tu biljku, koju si i ti oznacio sam odsekao bez trunke milosti i spakovao je u plasticni dzak! :)
najvecu nedoumicu mi pravi biljka, koja je puna belih dlaka, a ispod svakog mesta na kom borave te dlacice, nalazi se skup od 3/4/5/6 jajnika, i ne bi da je sasecem onako samo na svoju ruku, pa ako moze i oko nje mala pomoc?

Imageshack - 160820112840.jpg

poz i hvala
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ovo u zadnjem postu ti je Lady GaGa, ili po naški rečeno to ti je hermić i sijeci i njega jer imaš dosta ženskih biljaka...
 
10.06.2011
19
0
0
39
metalmaniac je napisao(la):
ovo u zadnjem postu ti je Lady GaGa, ili po naški rečeno to ti je hermić i sijeci i njega jer imaš dosta ženskih biljaka...


i ja sam pretpostavljao da je to taj hermic, ali nisam bio siguran da li cu napraviti gresku ako ga sasecem, jer mi je ovo prvi put da svojim okom vidim te bele dlacice, pa mi malo priraslo uz srce :) pa i nije bas da imam dosta zenskih biljaka, kad budem ostranio ovog hermica, ostace mi 3 proverene zenkice, koje nisu bas nekog velikog rasta, ali ima jos 2 meseca do berbe, tako da se uzdam u njih!
stizu nove slike, cim zavrsim ovu buksnu :D
pozzzzzz
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
moto ovog foruma je: "kvaliteta prije kvantitete!"

ne brini za količinu, i 3 ženke mogu dati dosta uroda, glavno je da imaš nešto za zapalit. ionako uzgajaš u boxu tako da ne ovisiš o godišnjim dobima i sličnim sranjima...

ja jedva čekam da zapalim svoju travu, nešto što sam uzgojio vlastitim znanjem (???) i trudom :D to je osjećaj koji me veseli više od bilo koje trave, zato sam i krenuo s uzgajanjem...
 
15.05.2011
5
0
0
38
@beli

hvala matori...nisam bio u mogucnosti da ih obilazim zadnjih 10ak dana...i kad sam dosao i video smorio sam se mnogo. a tako je delovala na zenkicu.
 
16.08.2011
1
0
0
41
19082011885.jpg
Pozdrav! Posadio sam biljku u saksiju i lepo napreduje! Inace sam nov u ovome pa mi recite sta je ovo? Jeli muska biljka ili nesto drugo?? ImageShack® - Online Photo and Video Hosting