Prepustena sama sebi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
Ja bi isto stavio u teglu,pratit je jednostavnije a tako i dozrjevaju preostali šećeri uz klorofor koji troši,ne puni do vrha tegle bitna stavka otvaraj ih na sat dva i tu i tamo pomjeri ih u tegli ovako ja radim,ok pozz,sretno još možda smok report ,
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Dajem joj jos sjutrasnji dan,onda se javljam sa fotkama kako sam otrimao i kako sam ih smjestio. Stavicu hedove u papir jedno dan dva,cisto reda radi. Smoke report od izkjurane biljke ce biti,da vidimo sta se tada desava,a vec sam przio 3 cvjeta,i sva tri puta posjetio druge dimenzije naseg univerzuma :D Cak je prejaka,ako se smota preveliki dzoks zagarantovan je silazak u srediste zemlje,gdje je mracno,vruce i tijesno. Ja ipak volim da letiiiiiim :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Senseii

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Sinoc sam zavrsio sa trimanjem,odvratniji posao odavno nijesam radio,cijeli dan ribam zelenu smolu sa ruku.... Uglavnom,svi hedovi su smjesteni u dvije velike tegle od 3 kg, I u jednu malu od kilogram.Naravno da nemam 4 kg vutre :) ali sto se mene tice imam za konzumaciju do kraja 2015 . Trim listove sam odvojio za caj koji mi se mnogo svidja,podsjeca me na caj od koprive I bojom I ukusom. Svakom hedu je udobno u teglama,nijesam ih zbijao,tako da je svaki komotan I ima po malo lufta oko sebe,uostalom,zato sam I uzeo velike tegle koje su u potpunom mraku,kako ste preporucili. U vecim teglama sam smjestio hedove sa "razvijenijih" biljaka :D , dakle topiranih,a u maloj tegli je rod sa netopirane biljke. Hedovi sa jedne biljke su zaista lijepi,dobrano popunjeni I dugacki, I mogu se uporediti sa ( eto da se pohvalim) izgledom hedova autora ponajboljih dnevnika ovdje ( Imbra,Jones D,Stipe,Tarzan I ostali......), a ostatak se moze podvesti pod ocjenom SOLIDNO. Sve u svemu ok,posebno ako se uzme u obzir da su neki predvidjali da biljke nece opstati u kanti,ili da nece biti kvalitetnih hedova. Moje biljke od mene nijesu dobijale tretman strucnjaka,ali paznju covjeka koji voli vutru I sve plodove prirode jesu,I to je dovoljno...ako idete na to da imate za sebe I svoje drustvo.Netopirana biljka je najmanje zrela ( mlijecni I providni trihomi ), samim tim meni izuzetno prijatna za pusenje,sa vrlo specificnim dejstvom I na mozak I na tijelo.Stimulativno djeluje,dobar je podstrekac,pa mi fizicka aktivnost pod njenim uticajem izuzetno prija ( setnja,sakupljanje sljiva I ostalog voca za rakiju :D ) . Dobra je za koncetraciju,sabira mi misli,stimulise na razgovor I razmisljanje,a sinoc sam navaren odvalio asocijacije na kvizu Slagalica,RTS ;) Uostalom,zato sam I zasadio ovo sjeme,njen rad je bas ono sto ja hocu. DRUGE DVIJE su druga prica,ako se smota jedna trunka vise nastupa ludilo,saka nos patos....Lupanje srca,brujanje u usima,milion misli u glavi koje se smjenjuju iz sekunde u sekundu,snemoc u nogama...Ko ima fizicke bolove I patnje ovo je trava za njega,totalno iskljucenje sistema je zagarantovano...Jos kad zalutate u maglu,xe xe xe tek tad nastupa ludilo,ali necemo o tome,dobio sam kritike ;) Ako se pravilno dozira ( cetvrtina pljuge ili nekoliko dimova iz rizle ) onda je zaista fenomenalna,jos bolje radi nego netopirana,samo eto sto mora da se dozira,I svaki put strepim sta ce biti samnom,ali sve ok u sustini. Grebanje u grlu je sve zanemarljivije,kad odkjura u teglama 2 mjeseca mislim ni da ga nece ni biti...Ova 3 preostala dana cu otvarati teglu da udje zrak,a zatim je ne gledam do kraja januara.Ako kad treba da bude savrsena,ocekujem tada da bude...Overall, misija uspjesna I to bi bilo to.Ako sam nesto propustio da uradim,izvolite recite ***** Iskoristio bih priliku da uputim IZVINJENJE Stoneru iz Mostara jer sam na njegovu dobru namjeru odgovorio neadekvatno....tako,oprosti buraz. Svima vama hvala,bez Vas sigurno ne bih uspio,svaki savjet je bio pravovremen I u dobrom pravcu. Moram se posebno zahvaliti Ciliju ( Habanjero :D ) ,pomogao je da zavrsnica bude na nivou,a finis je ipak presudan. On nas je preuzeo izgleda,posto nas je Power napustio :) Hvala svima braco I sestre,zdravo bili secer pili!!!!
 

Modesty Blaze

Aktivan Član
28.05.2014
97
449
63
34
Čestitke na završenom growu i svaka čast na izvinjenju, hvala :) Uživaj u plodovima svoga truda..

...ako se nekad na ovom forumu bude nudio posao "sommeliera vutre" nek tebe uzmu u obzir :D zbog ovako specifičnog smoke reporta :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Zakljucavajte ovaj dnevnik,pokusao sam da uplodujem sliku direktno,kao u drugim dnevnicima...da ne bude link,vec slika,ali...za sad nista od toga.Jos ucim...ako ima neki drugi uploder koji to omogucava recite,ili sta god ... Sory moderatori,nemam namjeru da nesto zafrkavam,nadam se da nijesam prekrsio neko pravilo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.