Prihrana biljki

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Legalizacija2013

Aktivan Član
07.12.2013
51
7
0
Ja sam uzeo pre neki dan Plantellu Cvet i zalivam biljke zadnjih 7 dana, samo mi kazite da li sam uzeo Plantellu sa dobrim NPK-om...

N 6%
P 8%
K 8%

15ml na 2l vode... ???
 
20.06.2014
6
2
3
Pozdrav ljudi , evo da ne otvaram drugu temu zelim vas ovdje pitati, planiram raditi hidroponiju i zanima me dali bi planetlla gnojiva bila dobra, dali bi funkcionirala sa hidroponijom?planirao sam uzeti plantella cvijet, i treba mi informacija od nekog ako zna dali su dobre plantella sumece.. posadit cu Short Ridera koji je auto, dali ga trebam gnojiti sa veg gnojivom ili mogu odma na bloom? , i da jos me nesto zanima, kada se voda treba mijenjati nakon gnojenja?

hvala unaprijed.
 
29.10.2014
57
101
33
  • Postovani prijatelji i prijateljice Imam samo jedno pitanje: Posto mi je prvi grow i prvi put cu sada da djubrim pa zato radje prvo pitam , da ne kupujem dzaba...znaci posle puno citanja nekako sam odlucio da je za sad za moja iskustva najbolje kupiti biobizz gnojiva...moze li ova kombinacija:

  1. za cvetanje:
    http://www.amazon.de/gp/product/B00AWS7R6U/ref=pd_luc_rh_bxgy_01_03_t_ttl_lh?ie=UTF8&psc=1 (2-7-4)

    za vege:
    http://www.amazon.de/BioBizz-BioGrow-Pflanzen-Dünger-Bizz/dp/B0038WVKVU/ref=lh_ni_t?ie=UTF8&psc=1&smid=A12HFGQZYUN0PX (8-2-6)
    i booster malo za ukus :p
    http://www.amazon.de/Advanced-Nutrients-Candy-500ml-Blütenförderer/dp/B007TG1K8Y/ref=sr_1_1?s=garden&ie=UTF8&qid=1425929773&sr=1-1&keywords=bud+candy

    Treba mi info dali je to ok kombinacija ili trebam nesto jos uzeti zravan. Posto bi volio da sto manje upotrebljavam hemiju, sve sto nije potrebno nebi uzimo. Ajde ovaj booster jos moze, za probu... :)
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Koristio sam ja biobizz dva puta, to mi je prvo pravo gnojivo koje sam kupio...
Dobar je biobizz nema se sta puno reci mada sam ga ja koristio prije 7 godina, valjda je i dalje dobar.
Biocanna mi je bila malo bolja, ali sto se biobizza tiche growo sam bez ph metra sa obicnom vodom iz pipe i sve je bilo ok... full doze gnojiva bez problema biljke bile zdrave do samog kraja.

Kad sam ja radio sa bio bizzom koristio sam Bio bloom, Bio grow i Top max mislim da su ta 3 obavezna. Kasnje je doso, i bio heaven. Netreba ti onaj booster za okus, ako narucis kvalitetno sjeme siguran sam da arome nece falit, puno ti vise treba Top max, Ajde pozdrav : )
 
29.10.2014
57
101
33
Doomer, hvala ti za odgovor! Puno si mi pomogo...sjeme je 1 od og kush i 1 od mataro blue, mislim da su to 2 fine kvalitetne cure:)) znaci, slobodno crtam bud candy...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doomer
01.10.2012
35
40
18
E ovako kupio sam Tarantulu, Bud Ignitor i Bud Factor e sad pise da tarantula se koristi u prve dvije nedelje vegetacije prije sam je koristio i sve je ok, samo me zanima pise da se bud ignitor koristi prve 2 nedelje u fazi cvjetanja a bud factor u 6 nedelja cvjetanja sad me samo brine da li da mijesam bud ignitor i bud factor u prve dvije nedelje cvjetanja pa da nastavim samo sa bud factorom ili da koristim samo ovaj bud ignitor prve dvije nedelje pa ostatak da predjem na bud factor? Strah me da ne sagorim biljke ako ih mijesam u prve dvije nedelje...

Edit: I slucajno sam promasio temu ovo se odnosi na outdoor ne indoor :)
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
HELP!

Molim preporučite mi gnojivo ako biljozi fali kalcija...
ili općenitop, gnojivo sa mikronutrijentima
hvala!
 
Poslednja izmena:
31.10.2014
4
16
3
39
Sjeme neka domacica koju sam pusio,zemlja obicna iz sume crna koju sam pomjesao sa stiropolom,jednom tjedno zaljevam sa plantellom list,10ml na 2l vode,a svakih 3,4 dana sa namocenom koprivom,kilogram svijeze koprive na 10litara odstajale vode ili kisnice,i nek odstoji 24 sata,nema boljeg gnjojiva od toga :)
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
CannabisPoster4000.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trubabuba

Bulletin

Aktivan Član
21.05.2013
118
383
63
Wonderland
Ekipa, pozdrav! Trebam mišljenje:
Krećem sa hidroponikom, danas je stigao Plagron Coco Brix, sjemenke budu Greenhouse White Rhino. Naručio sam i Advanced Nutrients Sensi COCO grow i bloom (A+B). E sada, pošto su osnovna gnojiva pH Perfect, dakle nema uštimavanja pH vrijednosti, ima li tko iskustva sa mixanjem pH Perfect gnojiva + AN Voodoo Juice i Big Budom? U biti me zanima, pošto Voodoo i Big Bud nisu u pH Perfect-u, hoće li trebati dodatno regulirati pH kokosa ili pH Perfect ipak uspije "progutati" Voodoo i Big Bud i zadržati optimalne pH vrijednosti?
Hvala i svima sretno sa grow avanturama :)
 

Bulletin

Aktivan Član
21.05.2013
118
383
63
Wonderland
Super, hvala puno, a koji je onda smisao pH Perfecta? Svi njihovi videi na netu pokazuju fiksiranu vrijednost ph, i baš bi u tome trebala biti fora. Stigao mi je Plagron kokos (neutralan pH), nažalost nemam EC metar, ali sam htio početi grow slično kao i u zemlji - od manje gnojiva prema više. U biti mi sada nije jasno - čemu onda oznaka pH Perfect i reklame na njihovoj stranici - "Never use ph meter again"? Mislim, kužiš valjda što mi nije jasno?
P.S. Na netu, u videu, tip stavi veliku količinu različitih gnojiva u vode različitih ph vrijednosti (od 5 do 8), i sve su fiksirane na 5,8. Pa ako to ubacim u kokos, čemu onda još naštimavanja ph?