Primorske Ljepotice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
brijem odlaziti u ranojutarnjim satima sa zorom tako da me to suskanje i ne jebe bas

Ebe te i te kako.... u zoru kad bi trebalo svi da spavaju,a sve se cuje... i kako mis hrce :) a ti lupas i mlatis plasticnim bocama,treses drvece i siblje..... moli Boga da nema nikoga u blizini i da nece pomisliti " koja budala tumara ovom vukojebinom ovako rano,i sta to lupa??? Hmmmm, nesto mi je tu sumnjivo " ;) Bezbjednost na prvom mjestu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy
16.03.2015
9
4
3
Ja bubnuo 1 menku van prije tj dana odem danas vidjet ima kotlidone il kak se več piše i 2 para listova,zdrava ko dren,nisam mislio ni da će izać,stim da sam ja u zgu a ti na moru,tak da bi tvoje trebale uspjet..sretno,bit će to 2+m ako sve dobro ispadne
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
možda ako napravi nekakav improvizirani staklenik čisto za početak, jebeno je tu u primorju, ima brdo šparugara, bolje je prije sezone da biljke ojačaju i da ih ne treba zaljevati toliko često, a i kukci da ne počnu dolaziti, ja isto planiram ranije posaditi, bolje je ipak nego kasnije, ujutro nema žive duše, koja će budala ujutro u grmlju osim drugih kolega growera:D čak i preko dana se rjetko ko nađe osim lovaca vikendom
kakvi zvukovi šuštanja, pa nije to grmlje 2 metra od kuća, u primorju ti je šuma max 3 metra visoka izuzevši koje drvo tu i tamo gdje je dublja zemlja, gdje je kamenje na par centi grmlje ti je kilometrima, moraš se mačetom kretati kao kroz đunglu:D
 
16.12.2014
353
246
43
30
Svejedno, ja iskreno nebih nikad imao muda ni zivaca saditi negdje izvan dosega, svaki puta bi se tresao od straha kada bi isao na sajt, i non stop bi bio paranoican da mi netko ne pronadje, pa bilo da pokida ili me pokrade :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
Svejedno, ja iskreno nebih nikad imao muda ni zivaca saditi negdje izvan dosega, svaki puta bi se tresao od straha kada bi isao na sajt, i non stop bi bio paranoican da mi netko ne pronadje, pa bilo da pokida ili me pokrade :D

pa sigurnije ti je u grmlju nego na čistini, u grmlje ti ni srne ne idu, još je sve zakrčeno da se ne vidi.. sad jedino ovisi o lokaciji, nema niti stotine kukaca kao na livadi

ali pod grmlje se podrazumjeva trnje ili gusto raslinje, a ne nisko drveće među koje možeš šetati komotno, nemožeš ti prići samo tako, pogotovo ako je dobra lokacija, kod moje moraš recimo puzati cirka 50 metara vijugavog tunela i onda unutar sredine je sajt, ko nađe svaka čast neka si nosi grow, a iz aviona se ne skuži jer je tako prirodni okoliš

rano ujutro i policajci idu na čeku :D ... neće sigurno biti tamo po noći :D

kako će napraviti čeku ako neznaju lokaciju, niti dali se uopće sadi bogu iza nogu, znaju oni i naveće razgledavati, mene su posjećivali na polju po noći sa lampama, po noći se vidi rasvjeta, ujutro je svjetlo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: savagestrain

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
Bit ce to dobro ja imam 2 domaje vec su se rasirile jednu mi je kisa malo ostetila jedan list pa sam stavio teglu preko nje i vec se oporavila i nastavlja s rastom . Sad cu jos ubaciti par automatika nek se smiri vrijeme i to ce biti med :)isto primorje
 

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
ahahahahhahah...nasmijali ste me...nema pandura, nema jelena niti puzeva....sajt je idealan, toliko idealan da sam naletio na jos neciji sajt :mario::... uglavnom odlucio sam se ipak za jedan sajt posto imam jedan gratis :let:... menke klicnule. od 8 AK samo 4, al sam stavio California Orange i Think Different (molim boga da su zenke). AK su na 10 cm trenutno indor inprovizirano sa stednim zaruljama. Gledao sam prognozu, oko 21,22 aprila picim vani, krece zatopljenje... Slike bacim ubrzo.... Evo jedna Kusha da pasete oci u krizi
1428530285422.jpg
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Živ je čoek,umro nije :) pao nije :) Ajd sad udri,i ne cekaj ovoliko da daš glasa od sebe.... ovo je dnevnik uzgoja, svašta ljudima pada na pamet, oprravdano nažalost. Budi cool ;)