Primorske Ljepotice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
ma sve qul .... imao sam 2 tjedna pripreme na poslu pa nisam bas stigao na komp... uglavnom zadovoljan sam biljčicama, lipo mi rastu, jos desetak dana i pičimo u novi dom ;)
 

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Evo me... Jbg, da mi dan traje 48 sati nebi mi bilo dovoljno... Uglavnom, nisam bio u mogucnosti drzati ih u boxu tjedan dana pa su mi stajale na prozoru( imale su nekih 6 sati sunca dnevno. Jucer sam ih grunuo jucer sam ih grunuo nazad u box i preporodile se.... Gledao sam prognozu, od 1. maja krece ljeto, makar tako kazu, pa ih u narednih 10 dana izbacujem vani... Malo se oduzilo, al sta cu kad ne mogu protiv vremena. E da, narucio sam si 5 lit. Salvola i samo s tim cu ih rokat, jer mi je rekao trener da je po sastavu najbolji za out pa ajde da isprobamo, ionako su auto pa ne ocekujem bas puno od njih al nikad se nezna. Nazalost California i Think su mi odapele, tj nisu proklijale :upiii:, al nema veze, nadomjestile su ih jos dvije seke jer su mi naknadno jos dvije izletile od onih 4 neproklijale koje sam spomenuo vec tako da sad imam 6 AK47 auto..... Nadalje, najvjerojatnije cu pocetkom 6 mj. stavit klijat Granddaddy Purple koje sam nabavio, pa kad ovi auto zavrse stavit ih na njihovo mjesto, a do tada cu ih vegetirat u boxu. Idem tako probat za ovu sezonu pa cemo vidjet sta ce ispast od svega toga :bocni::.Evo prkjucerasnje slike.

pozz

IMG_20150422_004630.jpg
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
I ja sam spremio sebi Slavol,ali uz njega još Plantela Vrt,List,Cvijet...ovo ti napominjem iz razloga što je Slavol preparat koji stvara pogodnu mikrobiološku klimu u zemljištu,tj on sadrži bakterije koje djeluju na korijenovom sistemu,i omogućavaju biljci da uzme za sebe iz zemljišta što više korisnih tvari. Takodje sadrži i stimulatore rasta...
Dakle,ako već hoćeš da priča bude zaista uspješna onda u jednačinu ulaze
1 Kvalitetna zemlja, npr Teramagma
2 Ova djubriva i preparati,a mogu i bolji
3 Kvalitetna voda, sa korektnim ph,ali ovo nije presudno za aut
Kombinacija svega ovoga uz potrebni faktor sreće dovode do sasvim pristojnih rezultata,pročitaj koji dnevnik pa ćeš vidjet
 
Poslednja izmena od urednika:

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
aaa reci ti meni prijatelju disi ti to nabavija GDP? malo su se izduzile, ali dobre su, bit ce to sve uredno :)
 

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Tera je vec na sajtu pomiješana sa stajskim gnojivom i zemljom sa sajta. Danas sam bio na sajtu, sve je super, malo sam porezao vrhove stabala i grmlja okolo koje je naraslo u zadnjih 20ak dana kao ludo, jedva sam se probio do tamo, mogu mislit sta ce bit u 6-7 mjesecu, ali neka, manje zabadala će njuškati okolo... Nadalje, svom srećom imam doma sistem za filtriranje vode, a pazi sad, baca vani 6.8 ph i 60 pk :mario::.... jbg jednom tjedno 2 kanistra po 10 litara sa sobom i rokaj, jer mislim da ce ova sezona biti presusna, tj savrsena za Out (vi koji sadite Out a obidjete sajt 2-3 puta, sretno)


Na GDP sam naletio na nekoj stranici, nemem pojma kojoj i ostao im paket od 10 regulara pa reko hajde da probamo... mozda ih stavim i ubrzo na isti sajt jer sam dosta ocistio i mislim da mi stane i 10ak biljaka al otom potom, prvo da ja ove auto riješim.
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Što se zemljišta tiče odradio si sve kako sam i ja zamislio za svoj vrt.... obavezno uz Slavol nabavi koje gnojivo,barem ove Plantele koje sam ti nabrojao... voda,ok zašto da ne :) Ako te još sreća isprati,biće ovo vrlo ozbiljna i uspješna priča,takav mi je osjećaj,a ja sam ti ko baba Vanga :D kako reče jedan cijenjeni kolega. Nadam se da si iskopao duboke rupe....
Sinoć sam čitao izjavu nekog vašeg priznatog meteorologa...
Taj gospodin najavljuje nekoliko paklenih mjeseci....
A pošto je tebi u planu sadnja još biljaka,razmisli o nabavci hidrogela...
Nickname ti je kuuull,a naziv dnevnika još bolji....
Želim ti da ti urod bude najbolji ;) a ideš u tom pravcu.... poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Crta_Belog

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Zar mislis da mi treba toliko gnojiva za out?! Salvol ima vecinu potrebnog, mozda u cvatu metnem plantelu al i to cu razmislit, tj ako pitaju cu ih špricnut, al rađe bi da su sto manje spricane. Rupe su 50x50, namucio sam se jer je dosta grota bilo u zemlji, frcale iskre na krampu dok sam kopao( svaka rupa pola sata, riko čovek kopajuči) :grob:

Tjt, ja se nadam da ce do kraja oktobra da bude suša da svi odradimo naj naj naj naj naj grow. Nisam stavljao hidrogel jer mi je nepotreban posto cu sigurno 2 put tjedno obilazit sajt, jer mogu ;)

tnx man, pozzzz:vozdra:
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
on sadrži bakterije koje djeluju na korijenovom sistemu,i omogućavaju biljci da uzme za sebe iz zemljišta što više korisnih tvari

Kao što vidiš,već sam ti rekao kako on djeluje...tj tako je meni objasnio rodjak agronom,koji njime šiba po paprikama,tikvama i vinovoj lozi! Dakle ti u teramagmi u startu imaš dovoljno mikroelemenata za pravilan i zdrav razvoj biljke,ali poslije nekih mjesec dana moraš početi da prihranjuješ,jer je biljka sve poručkala :) Hajdemo ovako.... na biljku gledaj kao na kupca/mušteriju,zemlja je supermarket,gnojiva su ti novac,mikroelementi iz gnojiva su artikli koje biljka kupuje,a slavol su ti KOLICA...što bolja kolica,znači vše mikroelemenata za biljku.... što više novaca,tj gnojiva eto biljki više artikala,tj mikroelemena..... a kad su KOLICA dovoljno duboka i široka,eto tvojoj biljki hrane da bude prava i zdrava.... ovo sve važi uz podrazumijevano poštovanje recepata za upotrebu,i poštovanje zakona prirode.... jer ni ti ni ja ne možemo samo da jedemo..... kud ćeš slikovitije :D aevo ti i ovo pa čitaj
https://www.vutra.org/threads/imam-jedno-pitanje-u-vezi-preparata-slavol.3667/
 

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
To care, baš si mi objasnio.... tjt onda i plantele šibat...tnx na tipovima... cujemo se kroz tjedan dana kad ih ubacim
 

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Eto mene... Biljčice su na sajtu, stavljene 29.04. Nažalost, jedna mi je pala tokom transakcije na sajt i naravno direktno meni pod noge :grob:... Nema veze, trebalo je tako da se desi valjda... Uglavnom, srijedom ću obilazit sajt jer sam tada slobodan. Poprilično je sve obraslo kad sam ih došao posadit, tj jedno pola sata sam tražio sajt i u jednom trenu sam i odustao skoro (Stealth do kraja). Pošto ih je sada 5 AK, sljedeći tjedan ću i 3 GDP isto zasadit, ima mjesta još. Nisam ih još gnojio, u srijedu ću s min. otopinom za poćetak (Slavol+Plantella)....slike, hmmmmm, bio sam bez moba pa ću ih sljedeći put poslikat. :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Eto mene, tu sam, jbg posao pa se ne stigne. Evo slike od prosle srijede 06.05. Dvije mi ne izgledaju bas najbolje ( donji listovi su mi pozutili malo, al ostale 3 su super, tj jedna je puno veca i jaca od svih)
IMG_20150508_121639[1].jpg IMG_20150508_121646[1].jpg IMG_20150508_121653[1].jpg IMG_20150508_121700[1].jpg IMG_20150508_121727[1].jpg

Neki savjet mozda?! Ovu srijedu ih idem obici, nadam se dace sve biti ok. Zalit cu ih Slavolom i Plantellom.

E da, mala promjena plana, posto sam si nabavio ovo
IMG_20150509_183819[1].JPG , samo jedna menka i dosta Jack Herera auto menki, GDP ce mi ostat za indoor, tako da cu ovaj haze i dvije JH stavit sutra klijat i nadam se 27.05 s njima isto na sajt.
To bi bilo to :respect:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Update piši tako da napomeneš u kojem je danu vegetacije ili cvijetanja, odnosno koliko su stare biljke. Nema mi smisla ni komentirati, ni davati savjet za biljke koje mogu biti stare 50 dana a možda su stare 10 dana. Nadam se da si skužio poantu. Samim evidentiranjem dana vege i cvata sebi ćeš olakšati procijenu vremena za harvest.
Znači bez starosti biljaka tvoj dnevnik gubi svaki smisao, a ja volju za praćenjem nečeg što nema smisla.
 

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Eto frende danas su mjesec dana od klicanja, procitaj malo unatrag :D... Dosta male su :( vjerojatno im je bilo hladno a i pod stresom su bile jer sam ih 2 puta selio, spletom okolnosti.