Problem kod lišća

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
xpecurkax neznam kome si uputio ovaj post , samo mogu reć da si zaslužio baniranje . Mislio sam da makar tu nema takvih kao što si ti .
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
born_to_be_green je napisao(la):
Eto, vidis. Ajd stavi slike kad ces moci.
Našao sam male sitne bijele kao mušice pod listom . Koje kad se napiju biljkinog soka padnu u pitar na zemlju , ne lete već skaću . Uništio sam ih prirodnim sprejom za mrave i žohare , kupljenim u poljoprivrednoj apoteci .
Poslije prskanja ih više nije bilo , poslije sam skužio da sam ih skupio od ženinog cvijeća koje je puno tih bijelih spodoba . Naravno i cvijeće sam riješio sprejem . Pokušao sam ih slikat ali mi je mobitel preslab a fotoaparat nemam .
Ujedno sam izgleda dobio spermonosca , mlatimudana , kuronju , mahunu itd . Evo slika znam samo da nema pistila , tko zna možda se i varam ali ćisto sumnjam .
scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Izvješće : Lišće se osušilo i probao sam ga , malo sam se namučio dok sam ga smotao u rizlu . Nije baš izgledalo kao u filmovima ali naučit ću ja to . :))))) .
Pošto mi je prvi put da pušim , nisam baš siguran što sam trebao skužiti . Ali poslije nekih 20 do 30 minuta sam bio užasno žedan i gladan . U tih 20- 30 min sam se ulovio di se lagano smijulim nekim bezvezarijama po stanu . Samo sam primjetio da je prilikom pušenja peckalo jako i da je imalo miris po spaljenoj livadi .

Ali cilj je postignut , to jest drago mi je da me natjeralo jest . Žena mi se poveselila hahahahahahah . Naravno zbog apetita ne zboh onih stvari :)))) .

Zaključak : Već planiram nešto malo ozbiljnije pokrenut , makar da imam tri biljčice neki mali boksić . Tada budem i dnevnik otvorio pa podijelio sa vama svoja iskustva .
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Dobar si bro, sta ce tek biti kad zapalis pravi hed:bonappetit:
Nego, u pravu si skroz, pokreni ti nesto ozbiljnije pa da vidis:banana_rasta:
batali mudonje sto samo kolju grlo i baci se na zensko :costumed-smiley-027, mnogo je prijatnije, poz :vb_wave: do novog dnevnika

crookrutni je napisao(la):
Izvješće : Lišće se osušilo i probao sam ga , malo sam se namučio dok sam ga smotao u rizlu . Nije baš izgledalo kao u filmovima ali naučit ću ja to . :))))) .
Pošto mi je prvi put da pušim , nisam baš siguran što sam trebao skužiti . Ali poslije nekih 20 do 30 minuta sam bio užasno žedan i gladan . U tih 20- 30 min sam se ulovio di se lagano smijulim nekim bezvezarijama po stanu . Samo sam primjetio da je prilikom pušenja peckalo jako i da je imalo miris po spaljenoj livadi .

Ali cilj je postignut , to jest drago mi je da me natjeralo jest . Žena mi se poveselila hahahahahahah . Naravno zbog apetita ne zboh onih stvari :)))) .

Zaključak : Već planiram nešto malo ozbiljnije pokrenut , makar da imam tri biljčice neki mali boksić . Tada budem i dnevnik otvorio pa podijelio sa vama svoja iskustva .
 
19.09.2011
19
0
1
Moja biljka je u 4mesecu, cveta lepo vec 30ti dan samo sto su odjednom najstariji listovi poceli da blede. Pocinje od donjih listova i polako prelazi na gore, ona stara zelena boja bledi i lisce polako zuti, a na svim listovima na celoj biljci pojavljuju se bele male pege. Da pomenem da je u pitanju outdor uzgoj. Stavio sam dosta domaceg stajskog djubriva, zalivam svezom vodom sa cesme, stavio sam pre neki dan malo NPK(15:15:15)djubriva i od pocetka cvetanja hranim biljku preko korena "slavol" tecnom hranom za cvece. Da li je moguce da se ovaj problem desava zato sto je biljka moguce prerasla saksiju (visine 16cm sirine 20cm) ili zato sto je na takvom mestu gde je celog popodneva przi direktno sunce. Pomagajte pls!!!! Hvala unapred.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
sunce joj ne smeta ni najmanje, može joj samo godit. nego reci ti nama kolko je velika ta biljka? siguran sam da je posuda u kojoj raste premala, a isto tako joj fali i hrane...
 
19.09.2011
19
0
1
To sam i ja predpostavio pa sam je danas presadio u dosta veliku i siroku posudu. visina od zemlje do vrha je 1m34cm. Stavio sam bs dosta stajskog djubriva pomesanog sa obicnom zemljom, a hranim je tecnim organskim mikrobioloskim djubrivom "slavol"(prirodno organsko djubrivo koje sadrzi bakterije,prirodne vitamine, enzime, stimulatore rasta. i pospesava iskoriscavanje N.P.K.) koje rastvaram u vodi po uputstvu. Sad dalje ne bih znao sta nedostaje..??
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
sad ti preostaje da čekaš i da je zalijevaš pa ćeš vidit kako je reagirala na promjenu...
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
Imam problem, radi se o unutrašnjem uzgoju. tek što sam posadio i dok je nikla iz zemlje, biljka ima pomalo "retardiran" prvi par listova, nekako su čudno savijeni, naborani i nisu "simetrični", ne znam kako da se drugačije izrazim... rado bih stavio slike, al fotic mi crko(pao sa stola i otišo objektiv), a na mobu se ne vidi kako treba. ako neko zna ili ima iskustva s tim, što napraviti, dali će biti što od toga i dali će biti kasnije posljedica na urod, jel to neš ozbiljno ili da je za svaki slučaj isčupam i zasadim novu..? :)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Mislis na one "oble" listove? Ili vec ima prave listove? Ja bih pricekao malo, ako je tek izasla. Tesko bez slike, svasta si sad umisljam u glavi! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DEDE

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
To ti je "The Purps" iz British Colombie, Kanada! Oni su razvili tu sortu i tesko ju je naci za uzgoj (sjemenke), neka ekstra ljekovita djelovanja ima i tako to. Ovo je slika kad je u ranoj fazi cvatnje, kad je starija ima tvrde budove koji nekako cudno rastu i tvrdi su ko kamen (barem tako izgledaju).

Sorry na offtopic-u nEphNiO.
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
ne, ne na te, ima i oble, ali problem se javio kod tih pravih listova,.. budem danas pokušao još koji put mobitelom uslikat, pa ak bude valjalo stavit ću jer ovako ne vrijedi.. hvala puno.. :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
losa ti fotka bro, nego, sta je to belo po zemlji, kamenac od vode, neka plesan??? moze biti da nesto ne stima sa vodom na prvi pogled