Problem sa sjemenkama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.09.2013
1
0
0
Imam sjemenke koje su namočene u apsentu,kad se otvore iznutra imaju klicu,postoji li mogućnost da proklijaju do kraja ukoliko ih se posadi
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
U cugi absentu? Mislim da bi proklijale, ali zašto su u absentu? Znam da dosta proizvođača stavlja marihuanu u unutra, nikad mi nije bilo jasno zasto, ali prvi put cujem za sjemenke u absinthu...
 

Gagiba

Aktivan Član
Kako misliš da se "otvore iznutra"?? Nisi valjda čačkao omotač semenke?! Ako jesi, velika je verovatnoća da je semenka završila svoje, a ako (iskreno se nadam) nisi, probaj da ih ispereš destilovanom vodom ali odmah i to bez diranja, samo ih prelivaj vodom par minuta pa onda u VODOM navlažene krpice ili salvete i ako prežive pravac u zemlju čim klica pređe 1-1.5 cm. Trebalo bi da bude sve OK. Nada postoji čim su proklijale...a ako procvetaju, biće veseooooo cvet!! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hemuly
23.02.2008
1.048
1.455
188
sto se tice proklijavanja menki ne znam sto komplikujkete, ili samo da budu u vodi
ili vlazna maramica, problem je kad nece da proklijaju ali i za to ima resenje.
uzme se skalper i nezno se odsece vrh menke kako bi se ona lakse otvorila,
meni nije telo da proklija, odseko vrh i evo lagano raste :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fahro420

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
dobro je da nisu bile u benzinu :)

pretpostavljam da su sjemenke dekorativno stavljene u cugu i čisto sumnjam da su sjemenke indijske konoplje,hehe...i još da će niknuti...
 

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
imam jednu takvu flasu doma s menkama..to je za dekoraciju a na naljepnici je ogroman list..ono tipa ako je neko vidio parfem od marihuane..i don't want to live on this planet anymore -.-
 
07.06.2013
6
4
3
Domar je napisao(la):
U cugi absentu? Mislim da bi proklijale, ali zašto su u absentu? Znam da dosta proizvođača stavlja marihuanu u unutra, nikad mi nije bilo jasno zasto, ali prvi put cujem za sjemenke u absinthu...
To je ta znatizelja, priznaj da si trazio hed u sjemenki :rasta1:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rashoman